Skocz do zawartości

EasyMetin2

  • wpisów
    9
  • komentarzy
    230
  • wyświetleń
    19 464

Zostawiam Projekt Easymetin2. Na Dobre.


andrzejt17

3 763 wyświetleń

[extract]A więc chcę was wszystkich poinformować, że zmuszony jestem już zostawić EasyMetin2 na dobre ze względu na to, ze już jest to odpłatne oprogramowanie. Sam nie jestem w stanie zdziałać nic by tak nie było tak więc sprawę stawiam jasno. [/extract]

 

Oczywiście na MPC będę nadal bawił się haxami i moimi projektami jak i również udzielał pomocy :P Nie wiem co będzie z tym blogiem skoro EM2 nie ma :< No cóż czas pokaże.

 

Może kiedyś jak będzie czas to pouczę się tego i tamtego i może coś samemu stworzę ;p Acz nie prędko bo mamy HackShield F3 .. Póki co będę zajmował się swoją karierą jako KidModerator i coś tam skrobał jaki skrypter i programista :D

 

Chcę się też podzielić informacją, że EM2 będzie dostępny dla każdego NIEODPŁATNIE w godzinach 7:00 do 8:00 rano oraz od 16:00 do 17:00 po południu, codziennie. Jeśli będzie wielu użytkowników, którzy będą korzystali w taki sposób z EM2 to mogę je spolszczać, no chyba, że komuś nie wadzi ten połamany język, w którym jest napisany xD

 

To zapewne pamiętny dzień dla każdego usera EM2 xD Oczywiście można poczekać aż niemcy coś wymyślą :D Zawsze to jakaś nadzieja :)

 

Chcę też wszystkim podziękować za to, jaką reputacje we mnie wpompowaliście, mimo, ze moja aktywność będzie pewnie nieco mniejsza - w końcu em2 nie ma.., to pewnie długo jeszcze zostanę w TOP1 MPC. DZIĘKUJĘ!

 

Pozwoliłem sobie dopisać: Zajmowałem się nim od końca marca (mniej więcej) do dzisiaj. Oto jeden z pierwszych tematów z moją wersją em2, kto pamięta? ;)

 

Tak więc Bye stary, dobry EasyMetin2![extract][/extract]

51 komentarzy


Rekomendowane komentarze



koko703

Opublikowano

no wiecie gdyby nie bot to bym 20lvla nie wbil:) ja poprostu metina nei ogarniam jak nie ma bota przezucam sie na privy. aha i mam prosbe jak sei znajdzie jakies obejscie prosze o info na PW

Ertam

Opublikowano

:(

 

Zaraz się popłacze :huh:

buzun15

Opublikowano

Endrju w jakiego metina grywasz teraz?

Profenid

Opublikowano

Andrzeju!

Zostawiasz projekt Em2 na dobre ale to nie oznacza, że nie możesz zrobić coś własnego :) oczywiście nic na siłę, rozumiem Cię w pełni, że nie jesteś taki hej do przodu i to chyba dobrze.Ale jeśli Niemcy coś znajdą na tym eltiepvpers to weź to tutaj napisz bo mało osób ogarnia ich forum.

MatiasiaX

Opublikowano

dobra przeczytałem wszystkie komentarze i stwierdzam to co niektórzy, że jeśli byś potrafił i mógł to zrobił byś własnego bota i żaden niemiec czy chinol by nam nie podskoczył prosze tyle osób w ciebie wierzy andrzeju

 

Kto uważa to samo i też chce o to poprosić andrzeja niech się pod tym podpisze (mniej więcej tak: ,,prosze andrzeju zrób to dla nas - wierzymy w ciebie'')

dragoin

Opublikowano

Ei Andrzej przyłączam się do tego ... ale nie zmuszam , no a jeśli możesz informuj nas o postępach w obejściu tego

Norbert_

Opublikowano

Andrzej jeśli możesz napisz mi wszelkie informacje o easymetin2 na e-mail [email protected] i w jakim języku jest pisany/czym go edytować...

maniek0280

Opublikowano

Szkoda ,że kończysz walkę,no ale to 7-8 16-17 to mogli sobie darować po 1 h dziennie to lepiej samemu przysiąść i wbić te lvl i apel do graczy nie kupujcie abonamentu na em2 to w końcu zrobią go darmowym ^^

dawidhr

Opublikowano

heh Ja pamiętam twój 1 wpis odnośnie EM2 wtedy jeszcze botowanie nie było tak powszechne można było trochę zarobić ... :) przed twoimi posta pamiętam że męczyłem się z kilkoma rodzajami botów między innymi z Lonely nic trzeba troszke poczekać sprawdzić co niemcy na odpłatność naszego EM2 i żyć dalej pozdrawiam Alocha ..

dawidhr

Opublikowano

Eh... ciekawe czy MarcoPolo z EpVp coś wykombinuje ale z tego co widze też narazie spauzował :(

Zavetti

Opublikowano

Szancun. To co ty odwalałeś na tym forum nie mieści się w bani. ;)

Fuksiara

Opublikowano

ANDRZEJ POMOCY!!!!!!!

HMM MI EXP BOT BYL POTRZEBNY DO ZAROBKU NA MT2 A MIANOWICIE PODZIELE SIE Z WAMI JAK ZARABIALEM MOZE POMOŻE MI ANDRZEJ ;> NA DMG BILEM METKA NA 1 PIETRZE W DT WIADOMO KU NA 3 KROL WIADOMO KU NO NA 4 METEK GDZIE KORDY NO I METIN UPADKU UDERZAM W KAZDEGO I UBIjAM DOBREGO ;> Z KAZDEGO KTORGO UDEZRYLEM TEZ LECA KU LECZ NIE ZDAZYMY TEGO PODNIESC BO PRZENOSI NA PIECZECI.. NA EASYMETIN2 COFALEM SIE PO TEN DROP TAM KU CZASEM KAMYK DUCHOWY... ANDRZEJU CZY DASZ RADE STWORZYC COS JAKIEGOS BOCIKA KTORY POMAGAL BY W PRZECHODZENIU PRZEZ SCIANY?? NO PORUSZANIE TEZ BY SIE PRZYDALOv ALE MH PONOC Z TEGO CO CZYTAM NIE DZIALA NA PL ;/ JESLI MOZESZ POMOCY!!! xD

Fuksiara

Opublikowano

OOO WIDZE ZE KTOS SIE POSTARAL NEON ITD ZROBILI OBEJSCIE I JEDNAK DZIALA EASYMETIN ;> ALE PROZBA Z MOJEJ STR TAKA ABY JESLI DA RADE I CHCE SIE KTOS Z TYM ZMIEZYCZ <ANDRZEJ> TO ABY DZIALALA TA WERSJA W KTORJ MOZNA USTAWIC SZYBKOSC PORUSZANIA SIE ;> DZIEKI Z GORY ;> KOXYyyyy

domell98

Opublikowano

Andrzej coś wymyśli spokojnie. Może wymyśli jakiegoś trade hacka albo yang hacka. Pożyjemy zobaczymy. TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI. + zawsze ci dam.:)

smt

Opublikowano

Szkoda :(

oOlewyOo

Opublikowano

Niektórzy już zrobili em2 nie płatnego to ty też jesteś w stanie zrobić xD

andrzejt17

Opublikowano

Niektórzy już zrobili em2 nie płatnego to ty też jesteś w stanie zrobić xD

Ja robię rzeczy, które działają dłużej, niż kilka godzin - dni :) Na dzień dzisiejszy żadna wersja już nie działa :) Dlatego nie daje chwilowych rozwiązań.

Zero^^

Opublikowano

Dzięki Bogu!

man10

Opublikowano

Jedyne co można napisać to Dziękujemy za prace włożoną w Em2 !

=Razor

Opublikowano

Dokładnie popieram post wyżej :) Wielkie dzięki za to co zrobileś i miejmy nadzieje że jeszcze coś da sie zrobić!!

(moim zdaniem) prędzej czy później ktoś obejdzie easymetina i będe bocił wtedy 24/h 7dni w tygodniu :)

kuna1994

Opublikowano

Endriu wez cos wymysl bo przez dzisiejszy reset na DMg loga po minucie blagam sie wymysl cos. :(

xGUPx

Opublikowano

kurde chciałbym miec taki łep jak ty Andzejku masakra ;) pozdrawiam !!!


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...