Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][Kwadratowa Masakra][2 drużyny][Red VS Blue][Życia][40 Slotów][Rekrutacja][Planowany START na jutro!][Zapraszamy]!


YouDIE1st

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick - TheGamePOLSKA


Wiek - 14


Posiadasz Ts3? - Posiadam


Nagrywasz? - Niestety nie


Która drużyna? - Blue najlepiej ale dojde do każdej innej do której można :)


Pozdrawiam :)


Opublikowano

Nick - eizoYT

 

Wiek - 19+

 

Posiadasz Ts3? - tA

 

Nagrywasz? - Tak 400 widzów +;d

 

Która drużyna? - wisi i powiewa ;d

Opublikowano

Start będzie dzisiaj w godzinach popołudniowych, ftp działa, pluginy jeszcze bardziej dopracowane !

Opublikowano

 

Nick -kimono21

Wiek -14

Posiadasz Ts3? -Nie posiadam. Ale mam skype brata -rafal.podolski

Nagrywasz? -Nie nagrywam ale moge nagrywać ten serwer z kolegami.

Która drużyna? -Green-Zieloni. :D

Dodany do blue

Opublikowano

START 13:30!


ZAPRASZAMY NA TS'A TS3-HARD.PL KANAŁ VIP 13


IP SERWERA : S152.CSRV.PL:45203



JEŚLI NIE BĘDZIESZ W GILDII POPROŚ LIDERA/MODERATORA O DODANIE!


Opublikowano

Albo admini nie mają wgl. paczki.. albo nie umią jej wgrać.. albo craftserve nie umie naprawić ftp.. -,-

Opublikowano

Nie polecam!!!! server do dupy! admin daje itemki diaxy itd.... wgl to nie masakra ... zjebany server admin ma 9 lat bo gadalem z nim.

mca.png
Opublikowano

Zgadzam sie UP`ami .. Admin kompletne dziecko i nie ogar.. zbanował 2 typow za to ze powiedzieli cos i mu sie nie spodobalo to... Ma podjare bo pierwszy raz ma serwa i podnieca sie `władza nad nim `.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...