Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][Kwadratowa Masakra][2 drużyny][Red VS Blue][Życia][40 Slotów][Rekrutacja][Planowany START na jutro!][Zapraszamy]!


YouDIE1st

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick - Baxio


Wiek - 14


Posiadasz Ts3? - Tak :)

 

Nagrywasz? - Czasami.

 

Która drużyna? - Red :)

mca.png
Opublikowano

Nick - Baxio

Wiek - 14

Posiadasz Ts3? - Tak :)

 

Nagrywasz? - Czasami.

 

Która drużyna? - Red :)

 

 

 

Nick - Asald

Wiek - 20

Posiadasz Ts3? - Tak

Nagrywasz? - Nie

Która drużyna? - Blue

Dodani

Opublikowano

Nick - 1sharp


Wiek - 17+


Posiadasz Ts3? - Tak


Nagrywasz? - Nie


Która drużyna? - RED


Opublikowano

Nick - VViDm03009 (PREMIUM)


Wiek - 14lat


Posiadasz Ts3? - Oczywiście, do skkf'a był potrzebny. :P


Nagrywasz? - Zamierzam, czekam na nowy komputer.


Która drużyna? - BLUE


mca.png

Opublikowano

 

Nick - 1sharp

Wiek - 17+

Posiadasz Ts3? - Tak

Nagrywasz? - Nie

Która drużyna? - RED

Dodany

 

Nick - Pokerpo

Wiek - 16

Posiadasz Ts3? -Tak ale oderwałem mikro

 

Nagrywasz? -Jak mam mikro

Która drużyna? -Blue

Dodany do red

(Balans)

 

Nick - VViDm03009 (PREMIUM)

Wiek - 14lat

Posiadasz Ts3? - Oczywiście, do skkf'a był potrzebny. :P

Nagrywasz? - Zamierzam, czekam na nowy komputer.

Która drużyna? - BLUE

Dodany do Blue

Opublikowano

Nick -Fordzio100

Wiek -15

Posiadasz Ts3? -tak

Nagrywasz? -nie

Która drużyna? -Blue

 

Dodany do Red

Opublikowano

Nick - KaciPL

Wiek - 13

Posiadasz Ts3? - tak

Nagrywasz? - nie

Która drużyna? - obojetnie

Opublikowano

Nick - KaciPL

 

Wiek - 13

 

Posiadasz Ts3? - tak

 

Nagrywasz? - nie

 

Która drużyna? - obojetnie

Odrzucone

start planowany na godz. 16

Opublikowano

Nick - TheKozaksPL

 

Wiek - 13

 

Posiadasz Ts3? - Tak ale mikro trochę szwankuję

 

Nagrywasz? - Nie, mógłbym w sumie ale mój komp chyba tego nie wytrzyma (strasznie słaba jakość)

 

Która drużyna? - Blue ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...