Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][Kwadratowa Masakra][2 drużyny][Red VS Blue][Życia][40 Slotów][Rekrutacja][Planowany START na jutro!][Zapraszamy]!


YouDIE1st

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dajcie ten start o 14, lub o 13:30. Po co czekać jak lista jest już pełna.

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To może zmienićzasady ? Zamiast dwóch drużyn po 30 osób zrobić 3 drużyny po 20 osób ? Bo ilość slotów z ilością zapisanych graczy się nie nakładają. Nie ma współpracy z taką ilością osób w jednej drużynie, jak i ciężko by się było dogadać na TS.

Opublikowano

Ej kur.. tam jest 40 slotów a widzę że powiększyłeś do 30 osób w drużynach czyli 60 osób [...] czyli 20 osób będzie w dupie i chuj nie wejdzie 20 osób ...

Opublikowano

Ej kur.. tam jest 40 slotów a widzę że powiększyłeś do 30 osób w drużynach czyli 60 osób [...] czyli 20 osób będzie w dupie i chuj nie wejdzie 20 osób ...

Tak,ale to nie znaczy że wszyscy będą grali w tym samym czasie.

Opublikowano

Z powodu dziecinnego zachowania na pewnym serwerze.

Niby jakim? -,- wiesz ile osob podszywa sie podemnie....

Opublikowano

Nick -fgvcsae


Wiek -15lat


Posiadasz Ts3? -tak


Nagrywasz? -nie


Która drużyna? -Red



Nick -patryk186


Wiek -15lat


Posiadasz Ts3? -tak


Nagrywasz? -nie


Która drużyna? -Red



Nick -MultiDomino


Wiek -15lat


Posiadasz Ts3? -tak


Nagrywasz? -nie


Która drużyna? -Red



Nick -Lolman98PL


Wiek -15lat


Posiadasz Ts3? -tak


Nagrywasz? -nie


Która drużyna? -Red


Opublikowano

Niby jakim? -,- wiesz ile osob podszywa sie podemnie....

IP:213.133.111.75:25695

Nazwa: Battleland

Wiem że to ty, jak dostałeś bana nawet pod tematem napisałeś że chu*owy serwer

P.S 3 sloty zostały

Opublikowano

 

Nick -fgvcsae

Wiek -15lat

Posiadasz Ts3? -tak

Nagrywasz? -nie

Która drużyna? -Red

Nick -patryk186

Wiek -15lat

Posiadasz Ts3? -tak

Nagrywasz? -nie

Która drużyna? -Red

Nick -MultiDomino

Wiek -15lat

Posiadasz Ts3? -tak

Nagrywasz? -nie

Która drużyna? -Red

Nick -Lolman98PL

Wiek -15lat

Posiadasz Ts3? -tak

Nagrywasz? -nie

Która drużyna? -Red

 

fgvcsae to cziter ja bym go nie dodawał :D chociaż jak już dodajesz to do RED do mnie :D

sygnaturka2.png

Opublikowano

Nick -kimono21


Wiek -14


Posiadasz Ts3? -Nie posiadam. Ale mam skype brata -rafal.podolski


Nagrywasz? -Nie nagrywam ale moge nagrywać ten serwer z kolegami.


Która drużyna? -Green-Zieloni. :D

Opublikowano

Nick - Soja

Wiek -16lat

Posiadasz Ts3? -tak

Nagrywasz? -nie

Która drużyna? - Obojętnie

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...