Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][Kwadratowa Masakra][2 drużyny][Red VS Blue][Życia][40 Slotów][Rekrutacja][Planowany START na jutro!][Zapraszamy]!


YouDIE1st

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

 

E

 

K

 

L

 

A

 

M

 

A

 

<-------

 

Cześć! Otóż planuje zebrać dwie drużyny do walki

Pytania:

Czy PvP będzie dozwolone?

PvP - Cały czas ON

Najazdy,zniszczenia jak najbardziej dozwolone;>

Ile będzie to trwało?

To zależy od was;>

===============================================

 

Start jest planowany na jutro, Dokładna godzina będzie podana też jutro.

 

IP: (będzie podany jutro)!

 

Jesteś zapalonym wojownikiem !? - Wesprzyj swoją drużynę i wygraj!

 

Aktualny stan graczy:

========== RED ==========

1. iTaskin

2. GlobooX

3. Impulsek

4. MrPatryko

5. Charizard74

6. Dafciu

7. Westa

8. dinowskyy

9. Baksiu

10. WildFire

11. Ciastko

12. mieczos

13. Nixior

14. ShinoPL

15. Minecraft_dwd

16. Baxio

17. BorysPro

18. Dravek

19. Wehe

20. Pokerpo

21. Gelu

 

========== BLUE ==========

1. -Spokey

2. TheCiastkoo

3. MrCracKu

4. MrMakos18

5. vemo16

6. Matrix130PL

7. SpixPlayGames

8. TreQuS

9. Spiral2

10. Pingu

11. 0Nuker0

12. kimono21

13. alek747

14. MaximusEleos

15. Asald

16. iExenPL

17. EdzioSpawacz

18. Grim

19. Namber99

20. 3colour

21. MineU11

 

========== GREEN ==========

1. Domiss

2. BigBill

3. MarcelIsGAMING

4. kubiak09

5. Fordzio100

6. 1sharp

7. SeeCosta

8. VViDm03009

9. chrobi6

10. VisTer2000

11. TheKozaksPL

12. fgvcsae

13. patryk186

14. MultiDomino

15. Lolman98PL

16. Wojtek88

17. Sosu

18. Adis123

19. AppleNick999

20. Killigan

21. Burne

======= Rezerwowi =====

** kimono21

** patroo77

** Soja

** GoTheR13

** TheGamePOLSKA

** eizoYT

Przepraszam wszystkie osoby dodane do drużyny Green, ale 30 osób w gildi ciężko do ogarnięcia

Adres teamspeak3:

ts3-hard.pl --> Pokój 121 --> Ogólny --> hasło: MC

 

Ts3-hard.pl --> Pokój 13 VIP --> Ogólny --> Hasło: MC

Wniosek:

 

 

Nick -

Wiek -

Posiadasz Ts3? -

Nagrywasz? -

Która drużyna? -

 

P.S osoby posiadające mniej niż 50 postów proszę na pw

Jezeli zle napisalem nick proszę na PW

Proszę wszystkich na ts o zmiane nicku aby przed nim była frakcja! np. [blue]gsdmd, [Red]sgdjd itd.

 

IP Serwera: oldcrafters.csrv.pl lub s152.csrv.pl:45203

Oficjalny start: Godzina 17.00!

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick - GlobooX

Wiek - 16

Posiadasz Ts3? - Tak

Nagrywasz? - Nie

Która drużyna? - Red

 

 

 

Jeśli można to za kolege jeszcze się rejestruję. Dzięki z góry

Bo ma mniej postów a nie ogarnia PM :D

 

 

Nick - Impulsek

Wiek - 15

Posiadasz Ts3? - Tak

Nagrywasz? - Nie

Która drużyna? - Red

sygnaturka2.png

Opublikowano

Nick - GlobooX

Wiek - 16

Posiadasz Ts3? - Tak

Nagrywasz? - Nie

Która drużyna? - Red

 

 

 

Jeśli można to za kolege jeszcze się rejestruję. Dzięki z góry

Bo ma mniej postów a nie ogarnia PM :D

 

 

Nick - Impulsek

Wiek - 15

Posiadasz Ts3? - Tak

Nagrywasz? - Nie

Która drużyna? - Red

Dodani

Opublikowano

Nick -MrPatryko


Wiek -14


Posiadasz Ts3? -Tak


Nagrywasz? -Tak nagrywam


Która drużyna? -Mój ulubiony kolor to niebieski ale czerwony zawsze przynosi mi szczęście więc mi obojętnie ale chciałbym być u niebieskich


Opublikowano

 

Nick -MrPatryko

Wiek -14

Posiadasz Ts3? -Tak

Nagrywasz? -Tak nagrywam

Która drużyna? -Mój ulubiony kolor to niebieski ale czerwony zawsze przynosi mi szczęście więc mi obojętnie

Dodany

Opublikowano

Nick - vemo16


Wiek - 16

Posiadasz Ts3? - Tak


Nagrywasz? - Nie


Która drużyna? - Blue

Opublikowano

 

Nick - SpixPlayGames

Wiek - 14

Posiadasz Ts3? - Tak

Nagrywasz? - Może nagram :)

Która drużyna? - Blue

 

Dodaje

Opublikowano

JA

Nick - Westa

Wiek - 17

Posiadasz Ts3? - Tak

Nagrywasz? - Moge

Która drużyna? - RED

KOLEGA 1

Nick - dinowskyy

Wiek - 17

Posiadasz Ts3? - Tak

Nagrywasz? - Takze moze

Która drużyna? - RED


KOLEGA 2

Nick - Baksiu

Wiek - 17

Posiadasz Ts3? - Tak

Nagrywasz? - Nie

Która drużyna? - RED

banner-17934-7.png

Opublikowano

 

JA

 

Nick - Westa

Wiek - 17

Posiadasz Ts3? - Tak

Nagrywasz? - Moge

Która drużyna? - RED

 

KOLEGA 1

 

Nick - dinowskyy

Wiek - 17

Posiadasz Ts3? - Tak

Nagrywasz? - Takze moze

Która drużyna? - RED

KOLEGA 2

 

Nick - Baksiu

Wiek - 17

Posiadasz Ts3? - Tak

Nagrywasz? - Nie

Która drużyna? - RED

Dodani

Opublikowano

Nick -Pingu

Wiek -17

Posiadasz Ts3? - No jasne

Nagrywasz? - Nie ale moge

Druzyna ? -Blue

 

 

 

Nick - Spiral2

Wiek - 13

Posiadasz Ts3? - TAK

Nagrywasz? - NIE

Która drużyna? - BLUE

Dodani

Opublikowano

Nick - Ciastko

Wiek - 16

Posiadasz Ts3? - Tak

Nagrywasz? - Nie ;(

Która drużyna? - Red

Opublikowano

Nick - Ciastko

Wiek - 16

Posiadasz Ts3? - Tak

Nagrywasz? - Nie ;(

Która drużyna? - Red

 

 

Nick -mieczos Wiek -14 Posiadasz Ts3? -tak Nagrywasz? -nie Która drużyna? -red

Dodani

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...