Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PokeCraft [Zapowiedź][Modyfikacje][Pokemony][Autorski Launcher i pluginy][SG][FB][100 slotów][Non Premium]


damian1232

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


logo.png


Przewidywany start serwera:

Serwer planujemy otworzyć dla graczy prawdopodobnie między końcem lipca, a początkiem
sierpnia. Uprzedzam jednak, że data ta, nie jest datą gwarantowaną, dlatego prosimy o cierpliwość i o to
by powstrzymać się z negatywnym ocenianiem serwera zanim nie wystartuje.


nazwa.png
PokeCraft


typ.png
Serwer z modyfikacje Pixelmon, Freebuild.


sloty.png
100.


ip.png
PokeCraft.pl


moby.png
Nie.. Pokemony :)


pvp.png
Nie.


premium.png
Nie (Własny Laucher).


nether.png
Tak (jako kopalnia).

wersja.png

1.6.2


admins.png


Wlasciciele:

[Admin]Damian_RastMan
[Admin]Cestis
[Admin]Zyczu





Moderacja:

(brak [Na razie])


ifo.png


I. Strona Serwera, to jego IP
(Rejestracja na forum jest wymagana do rozgrywki)

II. Serwer będzie posiadał własny launcher który umożliwi wam:
1. Wejcie na serwer
2. Łatwą instalację modyfikacji bez potrzeby edycji zwykłego Minecraft
3. Szybkie znalezienie się na stronie rejestracji
(Link do lauchera będzie podany po starcie)

III. Tutorial (Poradnik) - Czyli takie co i jak na serwerze będzie dostępny na forum w postaci
filmu dzięki czemu gracze będš mogli łatwo przyswoić podstawy zabawy na modyfikacji.


gra.png

No więc..


Spawnem będzie PokeCenter obok którego będzie market, a po 2 stronie drogi
będzie miasto, w którym będziemy mogli dostać działkę od moderatora,
wybudować dom oraz brać udział w licznych eventach.
Poza miastem (gdzie będš spawn'ować [czyli: pojawiać] się pokemony)

będziemy mieli różne biomy. Teleporty do biomów będš na spawnie, a na biomach
będziemy mogli łapać pokemony itd.
Dodam, że na serwerze będzie system sklepów opierajšcy się na
dodanym przez Mojang handlu z NPC.

W sumie to by było na tyle... Szczegóły opiszę w Prezentacji ;>



scr.png


Launcher:

Laucher.png




faq.png


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy dzięki własnemu launcherowi będziemy mogli dodawać skiny bez premium?

Tak, jednak nie od razu ponieważ laucher nie jest jeszcze w pełni skończony

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co dodaje modyfikacja Pixelmon?

Dodaje ona do gry ponad 130 nowych mobów , a mianowicie sš to Pokemony! Serwer powstał

dla fanów anime Pokemon, jak i dla tych którzy z nimi stycznoci nie mieli

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nether jako kopalnia?

Tak. W netherze będzie kopalnia - tam będzie się wydobywało all surowce dzięki pluginowi OtherDrops.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sygnatura

aby pomóc nam rozreklamować serwer, możesz użyć naszej sygnatury.

Kod:

[center][img=http://pokecraft.pl/sygnatura.png][/center]

Lub adres, do sygnatury:

http://pokecraft.pl/sygnatura.png

Efekt:

sygnatura.png

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/992727-pokecraft-mod-pokecubelauncher247sport-w-minecraftarena-splefpoekmonpvp250-nowych-mobownowe-rudy-i-roslinyposzukuje-adminow/

 

 

Serwer o takiej nazwie już jest i był pierwszy tak że zmieńcie nazwę.

Albo niech admin usunie temat.

Poza tym pixelmon to dziadostwo, walka jest turowa i każdy może Cię zabić podczas niej więc nie polecam.

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/992727-pokecraft-mod-pokecubelauncher247sport-w-minecraftarena-splefpoekmonpvp250-nowych-mobownowe-rudy-i-roslinyposzukuje-adminow/

 

 

Serwer o takiej nazwie już jest i był pierwszy tak że zmieńcie nazwę.

Albo niech admin usunie temat.

Poza tym pixelmon to dziadostwo, walka jest turowa i każdy może Cię zabić podczas niej więc nie polecam.

 

Tu się nie zgodzę ;) Autor tego tematu był szybszy o zaledwie 5 miesięcy.

Dowód? http://www.mpcforum.pl/topic/862262-zapowieddedykowany247-pokecraft-modyfikacje-no-premium/

Co jest chyba jednoznaczne z Doublem. Dlatego też temat muszę zamknąć któryś z tych tematów, ale widzę, że tamten od 5 miesięcy jest nieużywany, więc...

 

Co do serwera, to czekam na szybkie otwarcie, chętnie u Was zagram. ;)

Mam nadzieję, że ogarniecie ten serwer, bo takie serwery potrzebują dobrej administracji.

@up:

Serwer jeszcze nie ruszył...

Podawaj też dlaczego nie polecasz.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Tu się nie zgodzę ;) Autor tego tematu był szybszy o zaledwie 5 miesięcy.

Dowód? http://www.mpcforum.pl/topic/862262-zapowieddedykowany247-pokecraft-modyfikacje-no-premium/

Co jest chyba jednoznaczne z Doublem. Dlatego też temat muszę zamknąć któryś z tych tematów, ale widzę, że tamten od 5 miesięcy jest nieużywany, więc...

 

Co do serwera, to czekam na szybkie otwarcie, chętnie u Was zagram. ;)

Mam nadzieję, że ogarniecie ten serwer, bo takie serwery potrzebują dobrej administracji.

@up:

Serwer jeszcze nie ruszył...

Podawaj też dlaczego nie polecasz.

No i tu się znowu mylisz, klakier jeszcze wcześniej temat zakładał tylko mu go zamknęliście z błahego powodu.

Serwer będzie kicha bo jak mówiłem będzie na modzie Pixelmon a uzasadnienie masz w pierwszym moim poście tutaj, zagraj na serwerze klakiera to zobaczysz jak wygląda prawdziwa walka z pokemonami :)

Opublikowano

@up.. Ehh... Wolny kraj, Nie oceniaj naszego serwera przed startem... Nie ma sensu się wykłócać o to, czyj serwer jest lepszy, skoro nasz nawet jeszcze nie stoi..

+ "zobaczysz jak wygląda prawdziwa walka z pokemonami :)" - Nam nie zależy na walce z pokemonami, tylko walce między pokemonami.. to różnica..

@up@up@up@up "Walka jest turowa", co w tym złego? Grałeś kiedyś w pierwsze gry pokemon? Właśnie tak walka tam wyglądała, a mimo to gra zdobyła wielu fanów.. co do zabijania, to u nas gracze prawdopodobnie będą mieli goda :)

 

 


@edit Ponadto to my mamy wykupioną domenę pokecraft.pl więc można powiedzieć, że mamy większe prawa do tej nazwy niż "Klakier"..

Opublikowano

W pixelmon walka turowa byłaby ok tylko jest jeden haczyk, gdy walczysz KAŻDY może Cię wtedy zaatakować i zabić a ty nie możesz nic zrobić..

Opublikowano

Start jest przewidywany po oficjalnym wydaniu pixelmon na 1.6.., gdzie ten bug ma być już naprawiony. Ewentualnie mamy source, więc sami będziemy mogli się pozbyć tego problemu..

A co do możliwości zabijania gracza podczas walki pokemonów, to u nas jej wcale nie ma.. nie licząc niektórych miejsc (jak arena pvp, gdzie będą odbywały się eventy) walka jest wyłączona.. :)

Opublikowano

Start jest przewidywany po oficjalnym wydaniu pixelmon na 1.6.., gdzie ten bug ma być już naprawiony. Ewentualnie mamy source, więc sami będziemy mogli się pozbyć tego problemu..

 

A co do możliwości zabijania gracza podczas walki pokemonów, to u nas jej wcale nie ma.. nie licząc niektórych miejsc (jak arena pvp, gdzie będą odbywały się eventy) walka jest wyłączona.. :)

Skoro tak to zwracam honor.

Ale refreshe robimy co 24h.

Opublikowano

Skoro tak to zwracam honor.

Ale refreshe robimy co 24h.

Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia i obyło się bez zbędnych kłótni :) +Zapamiętam ^.^

Opublikowano

Moje majty walą śledziem :3

TheJeron78 usówacz opisów :C
Why kolejny strażnik Teksasu :C
Lord Hades anty spamiarz :C
TCQ bezpowodny oskarżyciel :C
TenStylOdLajka strażnik odświeżeń :C
Opublikowano

Bo je założyłeś -.-

TheJeron78 usówacz opisów :C
Why kolejny strażnik Teksasu :C
Lord Hades anty spamiarz :C
TCQ bezpowodny oskarżyciel :C
TenStylOdLajka strażnik odświeżeń :C
Opublikowano

Chłopaki, nie ma co się wykłócać o serwer ;)

Każdy z nich jest robione z pasją i zaangażowaniem administracji, każdy będzie wyglądał inaczej.

Ja chętnie sprawdzę dwa serwery, podoba mi się pomysł z walką turową jak to było w pierwszych wersjach gry Pokemon.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Chłopaki, nie ma co się wykłócać o serwer ;)

Każdy z nich jest robione z pasją i zaangażowaniem administracji, każdy będzie wyglądał inaczej.

Ja chętnie sprawdzę dwa serwery, podoba mi się pomysł z walką turową jak to było w pierwszych wersjach gry Pokemon.

Cieszę się, że wyszło na to, że mimo nazwy te serwery bardzo się różnią :), Nie muszę się martwić o konkurencję z identycznymi pomysłami :). Jestem rad również z tego powodu, iż mam już kilku potencjalnych graczy :)

Opublikowano

Bardzo fajnie przedstawia się serwer. Wróżę czołowe miejsce na scenie "pokemonowych serwerów". Pytanko czy na forum będzie wymagana rejestracja do gry?

Opublikowano

Owszem, konta z forum będą zintegrowane z launcherem, innymi słowy rejestracja na forum będzie jedyną wymaganą rejestracją. Konta na forum będą uniwersalne, potrzebujesz konta na forum do pisania na nim postów, korzystania z panelu gracza (czyli item shop, zmiana skina i peleryny), oraz logowania na nasz launcher :).

Opublikowano

Screeny z gry zostawiam wam na deser, ale wrzuciłem w temat zdjęcie launchera dla zainteresowanych. :)
Co do zdjęć z gry przepraszam, że nie daję wam ich już teraz, ale czekamy na aktualizację pixelmonów, do prawdopodobnie najlepszej wersji (tej która ma się ukazać lada chwila). Dlaczego najlepszej? Ponieważ ma być w niej wprowadzony duży progress, i usunięta cała masa bugów. Proszę was o cierpliwość :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...