Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmieniacz Bonusów Draconis #Update


Pavecio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ta branzoleta była na pierwszym slocie w gorym rogu a ją niechcący ustawiłem na slocie pod nią zaznaczyłem na ss'ie i jak mam ją teraz z tamtad zabrać i wyrzucić np

 

Nie zabierzesz jej już, bo ten niewidzialny item był tylko na raz, teraz żeby te branse przesunąć trzeba robić od nowa cheat engine, lecz ja nie wiem jaki jest 2 slot na pointerze, pozostaje ci zrobić nowe konto.

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

no ta branzoleta była na pierwszym slocie w gorym rogu a ją niechcący ustawiłem na slocie pod nią zaznaczyłem na ss'ie i jak mam ją teraz z tamtad zabrać i wyrzucić np

No przeciez Ci pisalem zrobic to samo w cheat engine ! .... Albo new konto

 

Macie niezawirusowanego injectowa, nawet avast nic nie wykrywa :)

http://speedy.sh/9bMe7/Draconis.rar

skan :

 https://www.virustotal.com/pl/file/e0ba94ad61721f25b80bc14550ed7d8edbfb3dfba9286b623c9a5bc76ba08c0e/analysis/1373454392/ 

 

Jak mozesz to zostaw like, Ciebie to nic nie kosztuje a mnie ucieszy xD

1386175744-U112610.png
Opublikowano

 

// Nie wiem, ale mówię prawdę, od 11godziny próbuje zrobić BS'a

I ani Twój, ani G00D'a sposób nie otwierał mi skrzyń.

(mam pojebany system chyba)

Ale ten do którego dał tamten gość download to jest mój tylko na innym hoście :D

 

 

Mam problem jak klikam start to mam napisane "nie mozesz tego wykonać" mogłby ktoś mi pomoc ?

Źle ustawiłeś slot na którym jest itemek do zmieniania

Opublikowano

mam problem, kupuje mi zmianki. lecz nie zmienia bonów =.= why??:|(

Dziś pobierałeś?

 

I pamiętaj, że ta wersja działa tylko na cliencie Draconis, na modzie nie będzie zmieniać.

Opublikowano

dzisiaj pobierałem.

wszystko działa. tylko nie bonuje :(

Więc źle ustawiłeś.

 

Ustaw tak jak na obrazku u góry :)

Opublikowano

elo ej wyskakuje mi okienko biale metin2 pytchon lader i mam do wyboru select Run Command line naciskam Select i mam cos wczytac lecz nic nie moge i nie wiem jak dalej ruszyc

Opublikowano

elo ej wyskakuje mi okienko biale metin2 pytchon lader i mam do wyboru select Run Command line naciskam Select i mam cos wczytac lecz nic nie moge i nie wiem jak dalej ruszyc

Uruchom jako admin

Opublikowano

Mam taki problem wyznaczyłem plik z selectu "ZmieniaczDracions" a gdy klikam Run nic się nie dzieje

Uruchom injetora jako administrator

Opublikowano

Pavecio siedzi w pyhonie :)?

Niezle jesli sam to przerobiles.

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

Możesz dodać jeszcze jeden upload? ten Cat ma spore limity i musze czekać 2 godziny ;x

 

Jeśli ktoś może niech podeśle na PW link z innym hostingiem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...