Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[*ZAPOWIEDŹ*] [*NOWA EDYCJA*] [OFFICIAL] [1.6.2] BloodMine.eu [DEDYK] [SG] [MODY] [GILDIE] [200s] [mcMMO] [TS3] [PVP] [SKILLE] [QUESTY] [SPRZEDAWCY]


GetFun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

OSMtREl.png

 

 

Taki prblem ;/

 

i w dodatku po zrobieniu /register pokazuje mi sie ze zabronione jest multikonto i potem nmg sie ruszać po czym wyskakuje w/w błąd.

 

Napisz mi na pw nick i haslo to zarejestruje konto.

Być może kiedyś grałeś na serwerze.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiele serwerów - ok, ale co to są za serwery? Dużo z tych wiekszych serwerów nadal jest na 1.5.2

 

Tu sie mylisz od 2-3 tyg. gram na ok 200-500 slotowych serverach na 1.6.2 , tylko nieliczne są na 1.5.2

Opublikowano

Tu sie mylisz od 2-3 tyg. gram na ok 200-500 slotowych serverach na 1.6.2 , tylko nieliczne są na 1.5.2

 

Są to zwykle serwery premium, przemyslimy zmiane na 1.6.2.

Oczywiście, gdyby nie było tych problemow z launcherami z 1.6.2, wszystkie serwery by się przeniosly

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Nie polecam.. Nadal na serzwerze lataja zklonowane koxy i diaxy...

 

Sam jesteś sklonowany kox. Bugi zostały usunięte.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Serwer został zaktualizowany do wersji 1.6.2. Zapraszam do gry !

 

Widzę i zadowolony jestem !

 

Zapraszam kolejne osoby do gry na serwerze 1.6.2 !

142740.gif

Opublikowano

 

 

Sam jesteś sklonowany kox. Bugi zostały usunięte.

 

Bugi zostaly usuniety ale itemy nie.. Ja nadal posiadam pelno diaxow i koxow..

Opublikowano

 

 

Bugi zostaly usuniety ale itemy nie.. Ja nadal posiadam pelno diaxow i koxow..

 

Wszystko w swoim czasie.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Gracz MrGameOver i Hejter78 dostali kilkanascie stackow koxow i diaxow ;) Light mozesz ich sprawdzic..

 

Zaraz sprawdzimy

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...