Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[*ZAPOWIEDŹ*] [*NOWA EDYCJA*] [OFFICIAL] [1.6.2] BloodMine.eu [DEDYK] [SG] [MODY] [GILDIE] [200s] [mcMMO] [TS3] [PVP] [SKILLE] [QUESTY] [SPRZEDAWCY]


GetFun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapraszam na serwer !

 

Jest Survival Games !

 

Dzisiaj w rano zostały dodane areny sg , aktualnie dostepne sa 2 rozne mapy.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Dzisiaj w rano zostały dodane areny sg , aktualnie dostepne sa 2 rozne mapy.

 

A kiedy ogarniecie MC i zmodyfikujecie mcmmo ( unarmed ).

A i jest bug który wykorzystuje 3 osoby które się znają .

142740.gif

Opublikowano

 

A kiedy ogarniecie MC i zmodyfikujecie mcmmo ( unarmed ).

A i jest bug który wykorzystuje 3 osoby które się znają .

 

Dzisiaj postaramy się to zrobić.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Jak dla mnie server jest super.Jedyny na którym tak długo gram.Administracja jest pomocna i miła .Często pomaga i robi przeróżne eventy.Server cały czas się rozwija .Na nude można zagrać na SG.Klimat na serverze jest świetny.Ludzie są pomocni i mili.Na serverze jest też automatyczny item shop .Ogólnie server cud,

miód,orzeszki.Gorąco Polecam.Pozdrawiam Kamil13

Opublikowano

Jak dla mnie server jest super.Jedyny na którym tak długo gram.Administracja jest pomocna i miła .Często pomaga i robi przeróżne eventy.Server cały czas się rozwija .Na nude można zagrać na SG.Klimat na serverze jest świetny.Ludzie są pomocni i mili.Na serverze jest też automatyczny item shop .Ogólnie server cud,

miód,orzeszki.Gorąco Polecam.Pozdrawiam Kamil13

 

Dziękuje za tą opinie. Zapraszam, dzisiaj zostało dodano survival games.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Na serwerze działają bugi... Pelno zklonowanych diaxow itp..

 

Nie działają żadne bugi, jesli tak, to zgłoś to na forum.

 

Bardzo ładna prezentacja :) Dużo napisane, jest grafika, są zdjęcie i jest Good :D Na pewno wpadnę ! :)

 

Dziękuje za opinie :)

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

NO na forum pisalem, ale lepiej usunąc temat i zrobic tak ze portali sie zapalac nie da xDDDDDDDDD

 

Bugi zostaly naprawione, portale da się już odpalać. Zapraszam do gry.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Ciekawe czy wszystkie ;) A co zrobiles z itemami ? Jeszcze troche zostalo.. Zaraz moze jeszcze cos rozdamy

Problem rozwaizany... ? Duza liczba graczy posiada zbugowane itemy

Opublikowano

WOW, naprawil buga GZ GZ LAJCIK



Tylko jeszcze taki mały problem, ja mam 20 skrzyn koxów klocków diaxowych eq prot 4 i mieczy 5/2/2

Hafasah_tr_76_5_logo.png

Opublikowano

Dlaczego server jest na 1.5.2 ?

1.6.2 już od paru tygodni jest, i wiele serverów stoi na nim, a wasz dalej 1.5 ...

(wszyscy [prawie] przeniesli sie na 1.6)

Opublikowano

Zapraszam do gry !
A i Survival Games ma bugi.
Pisałem kto z nich korzysta, ale jak zwykle nic nie robicie z tym .
I z jeszcze jednego bugu, dzięki czemu ludzie ponabijali po 500 lvl (ten na czacie co widać oczywiście) .

Kiedy naprawicie bug z mc ?
Bo piszecie, że się postaracie, a jednak nic nie idzie. Może potrzebna jest pomoc ?

142740.gif

Opublikowano

Dlaczego server jest na 1.5.2 ?

1.6.2 już od paru tygodni jest, i wiele serverów stoi na nim, a wasz dalej 1.5 ...

(wszyscy [prawie] przeniesli sie na 1.6)

 

Wiele serwerów - ok, ale co to są za serwery? Dużo z tych wiekszych serwerów nadal jest na 1.5.2

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

 

OSMtREl.png

 

 

Taki prblem ;/

 

i w dodatku po zrobieniu /register pokazuje mi sie ze zabronione jest multikonto i potem nmg sie ruszać po czym wyskakuje w/w błąd.

Procesor: Intel Core i5-6400 3.3GHz (Turbo)   Karta graficzna: Gigabyte GTX 1060 6GB Windforce OC    Płyta główna:  MSI B150M Mortar

Zasilacz:  Antec VP 500    Dysk:  SSD 240GB + HDD 1TB    RA M:  4x4GB Kingston HyperX FURY 2133MHz CL14   Obudowa: SilentiumPC RG3

Mysz: Razer Viper Mini   Klawiatura: IBOX Aurora K-4   Monitor: iiyama XU2490HS-B1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...