Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO] Buff dla Olafa i Reprezentacja na Mistrzostwa Europy


Battlelet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Riot postanowił zbuffować Olafa po tym jak go znerfili i jego WinRatio spadło do marnego 38% wszystkich gier Olafem. Jak na tą chwile nie wiemy w jaka stronę Riot zbuffuje tą postać, wiemy tylko o tym że to planuja.



Reprezentacja Polski na nadchodzące Mistrzostwa Europy:


Konrad "Mokatte" Kukier (MeetYourMakers, Jungle, kapitan)

Marek "Libik" Kręgiel (MeetYourMakers, Support)

Remigiusz "Overpow" Pusch (Anexis eSports, Mid)

Marcin "Xaxus" Mączka (Anexis eSports, Top)

Jakub "Creaton" Grzegorzewski (Team Alternate, AD)

Mateusz "Kikis" Szkudlarek (rezerwowy)



Wiele osób może dziwić brak Krystiana "Czaru" Przybylskiego, lecz sam selekcjoner już na samym początku stwierdził, że dla tego gracza nie ma miejsca w kreowanej przez niego drużynie, jednakże jak sam twierdzi na swoim fanpage'u na Facebooku, do ostatniej chwili wahał się między nim a Libikiem jako drugą osobą z MYMu stawiając na tego drugiego, uznając że będzie to idealny i najlepszy support dla Creatona, a Overpow, który w jego opinii nie odstaje zanadto umiejętnościami od Krystiana i wykazuje podobny styl gry co on, powinien bez problemu pokazać swojego skilla na "midlejnie".

Nikogo nie dziwi chyba wybór Creatona, który wraz ze swoim Team Alternate zajmuje 1 miejsce w EU Summer Split, a on sam jest uważany za najlepszego polskiego AD carry i najlepszego w Europie zarazem.


Ayden potrzebował także silnego fundamentu pod drużynę, toteż oczywistym wyborem na kapitana, a zarazem junglera zespołu był Mokatte, który na scenie e-sportowej ma niebanalne doświadczenie, a jako lider MeetYourMakers powinien spokojnie dać sobie radę z tak doświadczoną ekipą.
Co sądzicie o składzie na mistrzostwa? Czy nasi rodacy dadzą radę innym reprezentacjom?



Info dzięki : sensus12

Reprezentacje innych krajów można sprawdzić na:

 

http://www.nationschampionship.eu/teams/
 

 


Link by sensus12

Opublikowano

Gdzie Czaru -.-?

Czytanie całego postu boli hym?

 

Wiele osób może dziwić brak Krystiana "Czaru" Przybylskiego, lecz sam selekcjoner już na samym początku stwierdził, że dla tego gracza nie ma miejsca w kreowanej przez niego drużynie, jednakże jak sam twierdzi na swoim fanpage'u na Facebooku, do ostatniej chwili wahał się między nim a Libikiem jako drugą osobą z MYMu stawiając na tego drugiego, uznając że będzie to idealny i najlepszy support dla Creatona, a Overpow, który w jego opinii nie odstaje zanadto umiejętnościami od Krystiana i wykazuje podobny styl gry co on, powinien bez problemu pokazać swojego skilla na "midlejnie".

Opublikowano

polski team zapowiada się całkiem ok ciekawe jak sobie poradzą, kiedy jakieś ich mecze i gdzie można zobaczyć ?

co do olafa to faktycznie 'wypadł' po tym nerfie, po prostu z*ebali a efekty zauważyli dopiero teraz :) może nauczą się, że jeden mecz turniejowy to nie powód do nerfów ;d

Hejo

Opublikowano

polski team zapowiada się całkiem ok ciekawe jak sobie poradzą, kiedy jakieś ich mecze i gdzie można zobaczyć ?

co do olafa to faktycznie 'wypadł' po tym nerfie, po prostu z*ebali a efekty zauważyli dopiero teraz :) może nauczą się, że jeden mecz turniejowy to nie powód do nerfów ;d

Z tego co wiem to termin nie został jeszcze ustalony (konkretny termin, wiemy tylko że "nadchodzi"). Zobaczyć pewnie będzie można na twitchowym koncie RiotGames.

Opublikowano

A jaka będzie nazwa? MYM? Jak tak to sam creaton to duża, dla mnie naj adc z euro, co do libika to mam obawy, na lcsach kilka razy nieźle przyfedował.

OndteAw.png <- Dołącz się do teamu umieszczając plakietkę w profil / sygnatura.


Opublikowano

A jaka będzie nazwa? MYM? Jak tak to sam creaton to duża, dla mnie naj adc z euro, co do libika to mam obawy, na lcsach kilka razy nieźle przyfedował.

Libik to najlepszy polski support.

@Top

to już wczoraj było wiadome T_T

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

A jaka będzie nazwa? MYM? Jak tak to sam creaton to duża, dla mnie naj adc z euro, co do libika to mam obawy, na lcsach kilka razy nieźle przyfedował.

Nazwa to pewnie będzie coś w stylu "TPL" czyli skrót od Team Poland. Na 100% nie będzie to MYM tak jak w przypadku All-Stars.

Co do Creatona to jest to obecnie najlepszy ADC w Europie, i nie twierdze to ja tylko jego KDA :)

Libik to jak up powiedział najlepszy polski Support.

 

@UP.

To trzeba było dodać T_T

Opublikowano

troche spozniony news bo wiem to hmm od wczoraj xD ale okej, zawsze na mpc informujesz. co do topicu hmm buff dla olafa moze byc ok ale zeby znow nie zrobili go za bardzo up i potem znow nerfhammer. polski team jest okej

 

Tapniete z Nexusa4

PMK3yt4.png

Opublikowano

troche spozniony news bo wiem to hmm od wczoraj xD ale okej, zawsze na mpc informujesz. co do topicu hmm buff dla olafa moze byc ok ale zeby znow nie zrobili go za bardzo up i potem znow nerfhammer. polski team jest okej

 

Tapniete z Nexusa4

Bo ja przeglądam zagraniczne strony związane z LoL'em... do tego mam kontakty ale oczywiście do zagranicznych ludzi :X Na zagranicznej stronie nie znajdziesz info o reprezentacji Polski :X

 

Anyway, ciekawi mnie reprezentacja Rosji, max 2 zawodników z jednego teamu więc zobaczymy 2 z gambitu (Pewnie Alex i Diamond) a reszta? :D

 

Ale jak już mówiłem, skoro widziałeś od wczoraj to mogłeś wrzucić :D

Opublikowano

Co mi daje ta stronka skoro nie ma tam jeszcze w ogóle uzupełnionych składów reprezentacji danego kraju?

masz kandydatów i więcej..

<>

Opublikowano

troszkę szkoda że nie ma miejsca dla czara

prawda jest taka że czasami bierze wszystkie fragi mimo że więcej z kilkoma killami zrobiłby sam adc nawet na varusie

 

wydaje mi się że team jest dość ogarnięty i poza middem mamy bardzo mocny, indywidualny jak i drużynowy teamek

1371985602-U137250.jpg by ScoTubeDev

2x ExModerator NosTale I 2x Gold Member

Opublikowano

Libik = jeden z najlepszych supportów w EU

Ale co do Mokatte to nie byłbym pewny, często zawodził na LCS, co do wyboru Overpowa zamiast Czara to właściwie się nie dziwię - kombinował na LCS z pickami itp.

Opublikowano

Libik = jeden z najlepszych supportów w EU

Ale co do Mokatte to nie byłbym pewny, często zawodził na LCS, co do wyboru Overpowa zamiast Czara to właściwie się nie dziwię - kombinował na LCS z pickami itp.

Z Czaru jest taka sprawa:

Mokatte 100% w teamie bo ma największe doświadczenie z polskich graczy. (No, nie wliczając Shushei'a który się wypalił)

Jak wiadomo można max 2 osoby z jednego teamu więc jeden z MYM'u już jest...

Teraz... Libik czy Czaru? Zamiast Czara można wziąć Overpow, który... może i odbiega od Czaru ale nie aż tak... ale kto zmiast Libika? Nie ma drugiego polskiego Supp'a a takim poziomie jak Libik. Dlatego Wziętko Libik+Mokatte = limit 2 osób z jednego teamu wykorzystany więc trzeba brać nowego Mida.

Opublikowano

Jeżeli chodzi o skład to można było zrobić lepszy, lecz ten nadal nie jest najgorszy.

Libik - Definitywnie najlepszy support w Polsce, nie ma konkurencji

Mokatte - to samo

Overpow - zamiania z Czarem, chociaż jak wiemy może być tylko 2 członków tej samej drużyny

Xaxus swap z Kikisem :)

Creaton nie ma konkurencji

 

 

Nadal widziałbym Czara zamiast Overpowa, który BYŁ bardzo dobrym midlejnerem. Zamiast libika można zawsze wrzucić er0t1ca xD

46891132602722595964.jpg
Opublikowano

Przecież z całego MYMu tylko czaru umiał grać...

 

Kim jest ten "selekcjoner" i na jakiej podstawie wybierał kto będzie najlepszym supportem dla danego adc?

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano
Opublikowano

Reprezentacja mi się nie podoba (Gdzie jest Czaru, najlepszy gracz?) Buff Olafa może być, teraz useless kompletnie. Ale o reprezentacji było już wcześniej wiadomo ;)

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Przecież z całego MYMu tylko czaru umiał grać...

 

Liban jest zdecydowanie najlepszym supportem w Polsce, więc nie mów że tylko czaru umie grać.

Co do junglera to sam Mokatte jest bardzo dobry, przede wszystkim umiejętnie calluje i coś tam zawsze zagra. Daj mi innego polskiego junglera grającego na poziomie mokatte.

Chociaż team wyglądałby o niebo lepiej w składzie: Libik. Czaru, Overpow(jungle), Kikis, Creaton

Do tego zawsze zamiast overpowa na midzie można wrzucić shushei'a, który wspaniały nie jest ale ciągle lepszy od Remigiusza :)

46891132602722595964.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...