Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO] Buff dla Olafa i Reprezentacja na Mistrzostwa Europy


Battlelet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Libik = jeden z najlepszych supportów w EU

Ale co do Mokatte to nie byłbym pewny, często zawodził na LCS, co do wyboru Overpowa zamiast Czara to właściwie się nie dziwię - kombinował na LCS z pickami itp.

Mokkatte najlepiej calluje w pl.

 

Przecież z całego MYMu tylko czaru umiał grać...

 

Kim jest ten "selekcjoner" i na jakiej podstawie wybierał kto będzie najlepszym supportem dla danego adc?

Ayden, największy trashtalker na polskiej scenie, nawet nie potrafi sprawdzić czy wszyscy z jego teamu mają ważne dokumenty przed wylotem.

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

Przecież z całego MYMu tylko czaru umiał grać...

 

Kim jest ten "selekcjoner" i na jakiej podstawie wybierał kto będzie najlepszym supportem dla danego adc?

 

libik też jest dobry.

najsłabsi zdecydowanie są mokatte i kubon, jungler który potrafi grać tylko shenem i tym też niekoniecznie, top bardzo słaby w przeciwieństwie do innych drużyn.

Ad carry taki średni, nie powiem że jest zbyt dobry, ale jak na ich poziom wgrywa się idealnie.

poza tym nie widze tam innego supporta, libik jest idealny.

 

 

co do olafa, przywrócić mu pasywne przebicie na ulcie i zwiekszenie heala na W i będzie znów dobry.

Opublikowano

Co do olafa to samo przywrócenie przebicia w biernych już by dużo dało. Jeszcze ładna zmiana z toporem i można znów grać^^

Ilość postów:


100-postów-[]
200-postów-[]
400-postów-[X]
800-postów-[X]



Pomogła ci lub spodobała ci się moja odpowiedź? Daj like ;]

Opublikowano

teraz sobie przypomniałem o jednej osobie.

Veggie mógłby iść na junglę, gra bardzo dobrze, według mnie lepiej od mokkattego, nie nadałby się na kapitana, bo jest zbyt ignorancki i jest gburem, ale po kilku treningach z całym tym teamem mógłby bardzo dobrze wpasować się w nich wszystkich.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...