Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Wasze Początki W Metinie


sebos2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobra pośmiać się można. Gra w metina zaraził mnie brat[starszy] on znowu od kuzyna a kuzyn z reklamy :D 12min konto zakładałem [nie ogarniałem bo e-mail nie przychodził :D] potem wybrałem serwer wtedy to był ostatni od góry tj. Astral s5

Królestwo niebieskie bo brat był w niebieskim postać brat wybrał woja ja nie mogłem mieć takiego samego jak on wiec najlepiej wyglądał sura bo miał czerwona rękę :D nick nie sprawiał dużych kłopotów z nickiem w klawiaturę wyszło jdsg [kurde musiałem mieć krzywa reke :D] wbicie 2 lvl zajęło mi dobre 20 min przykładowo expiac na pieskach. potem jak wbiłem lvl 3 myślałem ze jestem kox i nie mogę rozwalać psów wiec miotałem się po mapie myśląc jaka ona duża [chodziłem od mostu do biologa] potem wróciłem na psy zacząłem kolekcjonować wachlarze okładałem je kolorami w eq wbiłem 6 lvl waląc wilki itp zobaczyłem zwój podpisany szkolenie. super wtedy odkryłem miasto wybrałem BM bo instruktor byl od czarnej magii a bron mnie nie interesowała dziwo umiałem ulepszać może instynkt samozachowawczy /długi i wytrwały exp/ 26 lvl skile po równo staty pierwsze 3 po równo. znudziła mi sie gra wiec szukałem YANG hacków i tu był przełom ktoś gwizdną mi konto brat go podexpil do 27lvl [podobno od tego lvl można było doładować yang :D] koleś zrobił 1 dobra rzecz wycofał mi skille rozdał staty poprawnie skilla ogniste uderzenie wbił na 17 i od razu ku skill był m2 jak odzyskałem konto :D koles tylko zmienił hasło. postąpiłem tak samo tylko zrobiłem błąd zmieniłem hasło na hasło 3 literowe teraz nie da się go zmienić :/ Ten sura ma teraz 41lvl bojowca ogniste m6 eq +6/7 duszek 11 ochronka 6 tej postaci używam teraz jako shopa To w skrócie moja historia

TEA WHO YOU YEAH BUNNY SCOTCH ME

ots.png

http://kwejk.pl/obrazek/411096

damy rade ??

Opublikowano

Ja zacząłem grę 1.5 roku temu na PL Server: Monastyr

WYbrałem wojownika W statach dawałem po 1 pkt w każde,

inwestowałem tylko w 2 skile uderzenie miecza i walnięcie.

Niewiedzizałem że innych klas się używa też :D

Wbiłem na nim 36 lvl w 2 miesiące Następnie dropnąłem

fmsa +0 sr 2 i wymieniłem go za szeroki +6 potem jakoś nie

chciało mi się grać i po 4 mieesiącach Kupiłem wojownika

body z bojem bez eq 42 lvl Cieszyłem się jak nigdy :D I koleś

u którego kupiłem Ukradł mi go poprzez e maila. Potem

dostałem od kumpla "Drewko" (pewnie wiele z was widziało

jego filmiki lub na forum) wojownika 61 lvl bez eq I potem

na nim bana dostałem za FB, Potem miałem jeszcze wiele

kont ale już nie pamiętam Teraz obecnie nie gram na PL

tylko Privy czasami Metin2.sg. Metin jest super grą ale

niestety po jakimś czasie się nudzi...

Opublikowano

Moją pierwszą postacią był wojownik mental :P Skille w nim rozdawałem po równo :D łaziłem za każdym bodym i pytałem jak robi, że miecz mu świeci :D gdy się juz dowiedziałem, że to aura, to chciałem kupic ku aura miecza z nadzieją, że mi również miecz będzie świecił xD. Niestety napisał do mnie "GM" i zapytał, czy nie chcę itemków +9. Noo a ja jako że było to 3 lata temu i dopiero zaczynałem, po długim wahaniu dałem mu passy i pożegnałem się z kontem :D (fail). No cóż.. każdy kiedyś zaczynał :D ale ja na początku byłem wyjątkowo wielkim noobem.. :D

Opublikowano

No więc zacząłem grać wojem body ;d walilem staty tylko w siłe xD sam doszedlem jak grac i wgl. jak zaczolem to byly tylko 3 serwery ;) no to grałem na feniksie <3 . No i jakos to szlo .. potem juz nabijalem wieksze lvle, wiedzialem jak rozdawac staty itp ;] Dobre czasy, 0 noobow itp. No cóż . heh . Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Na początku jak wszedłem to nie ogarniałem nic ;) Nawet psy mnie zabijały ;)

 

oraz nie znałem żadnych NPC xD

 

 

P.S

 

Takich chwil się nie zapomina

reflink

Opublikowano

Ja pamiętam że zaczynałem wojem, nie wiedziałem że są różne profesje itd. i pytałem ciągle typów z włączoną aurą

 

" GDZIE MOGĘ KUPIĆ TAKI ŚWIECĄCY MIECZ ? "

Jeśli pomogłem Ci w czymś daj add.png

Opublikowano

Moja przygoda zaczela sie 3 lata temu xdd ( Nie wiem jak to liczyc ale był to 2008 rok :D )

Oczywiście skile po równo ^^ Kosa +4 Tygra +6 to było coś ! :D:D

Ale moim najlepszym itemem była srebrna bransa +5 B) tylko że mój kolega miał +6 ;(

Ale luzz xD Koledzi mi wytłumaczyli o co chodzi i wszystko było lajtowe ^^ Wbiłem 78 ( Kirian ) I banik xD

Potem przygoda na Phobosie 70 :P (Sell) A teraz Ciskam mentalkiem 74 <KooX> :D :D

Opublikowano

Ja na początku grałem Ninją Daggerem ;) Było super.. wbiłem 19 lvl i się znudziło, po jakimś roku wróciłem! Wziąłem woja na s.24! Body! Skille dawałem po równo, najwięcej w wirek.. staty też po równo, lecz zawsze więcej na witala..

Wbiłem 34 lvl na bocie i dostałem bana ;) na miesiąc.. w styczniu tego roku (2 stycznia) bana usunęli, ale przerzuciłem się na privy.. pierwszym był Metin5 (bo kojarzyło się z Metin2, a sam nie wiedziałem co to oO ;)) Hrałem, grałem - wojo, body (Body 4Ever) wbiłem 64lvl i ban za skillhack :P Potem wojo, BODY! 86lvl, nie chce już mi się nim grać, choć mam 4 skille na P i pro eQ ;) Teraz Neveria na której jestem GM'em i serdecznie na nią zapraszam.. tzn. na razie do zapowiedzi serwa (Serwer w fazie tłumaczenia NPC, testowania i odbugowywania) :P To tyle.. Thx, że to przeczytałeś :)

 

 

Pozdro ;)

.

Opublikowano

U mnie się zaczęło jak dostałem reklamę na e-mail O Metin2. Pomyślałem że zagram Oo. Odrazu looknołem na youtube z filmikami i spodobało mi się. Pobrałem i zainstalowałem oraz zarejestrowałem się. Wybrałem Ninje i dawałem cały czas w zręczność. Wbiłem lvl 26 na zaprzys, i biegałem na wolnym zabijając wszystkich xD

 

O kase i itemki NIGDY nie żebrałem

 

:D

 

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

Ja gralem pierwszy raz wojem, nie wiedzialem jak przeniesc staty na pasek haha to bylo mocne kumpel mi musial ustawic no oczywisce dawalem po równo ;dd miałem 27lv z ranga okrutny ;dd

Opublikowano

Moja 1 postać to ninja na Monku... Staty rozdawałem w kosmos nie pamiętam jak ale było coś ze prawie wszystko w inte dałem :D

Nie wiedziałem co znaczy "luruj mi"

ale wbiłem wtedy 34 aa i nie wiedziałem jak się ulepsza też :D

 

@edit

 

omg look na datę

Gz dla kopaczy

Opublikowano

Zacząłem grać 20 października 2007 xD

Od początku grałem w Chunjo i do tej pory nie gram w innych królestwach ;]

Na początku zrobiłem surę BM: dawałem skille po równo a staty 2:1 siła:wit xD

Dopiero jak wbiłem 23lv dowiedziałem się że źle grałem i zrobiłem woja mentala, potem zmieniłem na body i od tamtej pory ciągle gram bodym :P

Jak się było takim naapkiem który nie wiedział co i jak gra sprawiała o wieele więcej radości niż teraz ^_^

 

Aaa, no i tym wojem na 25lv wbiłem okrutnego z kumplem kozaczyliśmy po całym m2 a potem na 40lv dowiedzieliśmy się że na 50+ wypadają itemy to ":OOO" 20k na minusie rangi do zbijania ^_^ ale jakoś zeszło, no a potem dostałem bana na s1 i teraz gram na s5 =)

 

Pozdrawiam wszystkich "weteranów" ^_^

5155135006.png

Opublikowano

Było to dawno dawno temu... dokładnie nie wiem ile. :D

 

Zacząłem gre na Feniksie, na początku expiłem ciągle na psach hehe, a potem latałem z itemami +0 nie wiedząc jak się ulepsza itp. Wbiłem 15lv to dopiero się dowiedziałem jak się ulepsza, po wbiciu 20lv dowiedziałem się że z metnów lecą księgi bo tak to widziałem metiny ale nie waliłem. Po wbiciu 25lv dropiłem medale i je sellałem. Gdy wbiłem 32lv to dostałem bana za cheaty i teraz gram na s23. Miałem około rok przerwy. :D

6504a07000005dd3.jpg

 

Jeżeli moja odpowiedź Ci pomogła to proszę daj mi +

Opublikowano

ja zaczynalem grajac szamanem, zawsze krecily mnie postacie magiczne, yangow balem sie zbierac a potem nabralem sie na yanghacka. teraz smigam ninja 56 lvl!

zbyt duża sygna

Opublikowano

ja zrobiłem metnal 36lvl z int 50 ;p xD i skili nie wybrałem do 25lvl ;p dopiero kots mi powiedział do 25biłem na zaprzyszłych ;p a teraz mental 80 ;p

reflink do gry przrglądarkowej

Opublikowano

Hmm.. Po opowieściach mojego kumpla jaka ta gra jest fajna, że już dobił jeżeli dobrze pamiętam 20 lvl itd. postanowiłem zagrać :P Wybrałem najnowszy server a był to Feniks :P Wybrałem woja bo silno wyglądał xD Potem poszedłem po skille jakos dopiero na 10 lvl i wybrałem mentala (nie wiem dlaczego) ... I pamiętam jak nie miałem kasy i chciałem sprzedać jakiś item i chodziłem po mieście i wołałem że chce sprzedać item xD Po czym przybiegł do mnie gostek i mi zaczął tak tłumaczyć jak się handluje że mu dałem wszystkie itemy za darmo xD Skille dawałem wszystko po 1, dawałem najwięcej w silne ciało i w walnięcie :P Potem się dowiedział od kogoś żeby dawać ciągle w jedno bo wejdzie na M .. Nie wiedziałem o co chodzi z tym M więc jak gostek mi poradził to dawałem wszystko w silne ciało i na M miałem dopiero na 28 albo 29 lvl xD Pamiętam jak się jarałem jak pajęczą ulepszył mi na +7 xDD I latałem z nią do 29 lvl xD Potem się dowiedziałem że jest cos takiego jak rib i fms xD Zapomniałem o statach ... większość dawałem w zręczność bo myślałem że będzie bardziej umiał się posługiwać bronią xD Skńczyłem na tej postaci grać na lvl bodajże 29 xD Potem jakieś pół roku przerwy ... xD

Opublikowano

Ja zaczołem grać surą (bo fajną miał rękę xD) staty rozdawałem all po 1, skille nie wiedziałem jak ich użyć bo nie umiałem rozdać punktów xD sprzedawałem miecze ponieżęj 10 +0 po 500k xD dobiłem 20lvl i zaczołem wojem grać :)

Opublikowano

cóż ja pamietam jak to bylo ;] zaczelem grac wojem wraz z kolegami bralismy pvp i potowalismy :DDD mialem 35 lvl wir na m szarza 5 3 stronne 8 aura1 berek 1 xD staty wit na maxa reszta w sile i uchylenie mialem ribka +7 sr 9 kd szamana +1 i splaony :DD smierte +4 helm na 1 lvl +8 bojową +8 ebo +6 naszyjnik +4 itp ;pp a w tym samym momencie wujek mial 53 lvl mentala ;D i niemial jeszcze boja xDD skile na m2 mial :Dzbroje luske +4 i wmawial mi ze mało takich jest na serwerze..;d

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Hah moja 1 postać to była Sanchej xD na Grymuarze . A moje 1 słowo gdzie jest miecz? xD strasznie N00biłem xD ale teraz to git jest ;D nie wiedzialem co gdzie jest i co to kowal jest ? xD;)

Pieprz szkołę zostań Bear Gryllsem !! zjesz wszystko co ma białko ? xD licze na MINUSY !! ;>

http://www.hecklerspray.com/wp-content/uploads/2007/12/900.jpg

Opublikowano

Mój początek to był taki:

Zacząłem grać surą i zawsze dawałem all w siłe bo myślałem że to dobrze ;p

do 17 lvl expiłem na dzikach i niedźwiedziach ;d

jak dropłem k.k. (wtedy był chyba warty 70k nie pamiętam dokładnie) więc koleś mnie w jajo zrobił że jak mu nie sprzedam za 15k to dostane bana

i co zrobiłem ? Ze strachu sprzedałem mu ;)

Pierwszego bana dostałem na 24h za wyzywanie kolesi (bo mnie wkurzali :D)

a pierwszy raz okradli mnie na 27 lvl

potem wyszedł serwer feniks więc na nim zagrałem (wiedziałem ledwie 14% gry) a bym zapomniał pierwszego riba spalił mi na +1 ;p

więc grałem na feniksie doszedłem do bardzo fajnej gildi opowiedzieli mi wszystko o tej grze razem z gildią wbiłem 46 lvl ;d potem jak zawsze zapomniałem passów do konta xD Pierwszy mój priv to NewLongju znam go bo kolega mi o nim powiedział grałem długo nawet do new longju 2 potem upadł ten serwer a jak wróciłem na pl to było ponad 7 serwerów grałem na twierdzy wbiłem 61 lvl ;) i okradli potem sprzedałem konto za konto 32 lvl na obsydianie wbiłem 43 lvl i dałem konto koledze potem wyszedł Eteor (Jak grałem to DUŻO eventów było co 2-3 tyg deszcz metinów i czasami eventy górnicze ) wbiłem 37 lvl osiągnąłem bardzo dużo i dałem konto koledze za 30 zl xD

po Eteorze wyszedł priv zwany LongjuYT2 bardzo fajny serwer był potem przeszedłem na Sx.yt2SF (ahh pamiętam przepisywanie chińskich obrazków) po sx.yt2sf wyszedł 87YT2 też fajny serwer ale był krótki potem grałem na różnych chińskich privach a pierwszy polski serwer na którym grałem to Triadica grałem na niej aż do upadku po wznowieniu wbiłem na Tiverii 77lvl konto dałem koledze xD Gram teraz na Celestial-World Sura 98 lvl i chyba wracam do starego Pl,a

 

I oto koniec mojej historii Metina Pozdrawiam BlueScreenPl

 

PS: Wiecie czemu mam taki nick? Bo jak miałem nowego kompa to miał BlueScreeny ;d

 

#Edit Zapomniałem powiedzieć że na początku nie umiałem otworzyc ekwipunku a jak otworzyłem to radocha taka wielka

i jeszcze nie umiałem dawać skili ;dd

[url="http://s1.gladiatus.pl/game/c.php?uid=219055"]New Polski Prywatny Serwer Metin2!!!![/url]

Opublikowano

Witam. Moje początki w metinie były upokorzające pewnego gdy odebrałem skile na 10lvl i nie wiedziałem co to jest nie dawałem w aure tylko w wir i szarże może troche w trzystronne.I teraz najgorsze pewnego dnia podszedł do mnie woj około 50lvl (ja miałem wtedy 3) i powiedział że odda mi wszystkie itemy bo kończy grę i tak zrobił oddał mi wszystko:

-fms+7

-smosza+8

-ebo+ 7

-srebrna+9 itp...

Ja oczywiście nie więdząc ile to warte sprzedałem WSZYSTKO za 1kk na tamtem lvl byłem bardzo podniecony że mam 1kk, oczywiśćie gdy dowiedziałem się ile to warte byłem "załamany".(Byłem załamany jak na grę żeby ktoś se nie pomyślał że w jakąś depresje wpadłem :) )Tak wogule to było to 2007r.

Oceńcie mój avatar lecz zwróćcie uwage na to że to było robione w corelu i na dodatek mój pierwszy obrazek (Bo niestety nie mam photoshopa)

<a href="http://tourdeski.npx.pl/news.php"><img src="http://img248.imageshack.us/img248/6601/logotourdeski1.gif" /></a> 

Button mojej strony. http://tourdeski.npx.pl/news.php Zamieść kod UP@ na swojej stronie a ja zareklamuję twój button na mojej.

Opublikowano

Ja zaczynałem przygodę dosyć dawno, istniały wtedy jedynie 2 serwery. Grałem wojownikiem mentalem, w chunjo. Skille rozdawałem tak jak mi się podobało, to samo z punktami statusu, przygodę na tamtej postaci skończyłem na 21 lvlu, grałem na monastyrze. Jak by nie było - nadal mam tą postać :D itemki max +6. Hehe :) Jeszcze pamiętam jak się z berą męczyłem :D Stare, dobre czasy :P

Jestem wystarczająco dumny z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego;

 

— Władimir Nabokow

 

13631.jpg

32548.png

Moje tuty:

 

Grasz na Yt2Game? Nie wiesz czegoś? Kliknij i się dowiedz!!!

 

Pomogłem? Daj LAJKA!.

Mój kanał na YT.(Kliknij aby wejść) Zapraszam!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...