Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

¤ JAK WYGLĄDA WASZ DZIEŃ W WEEKEND ? ¤


Daevoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wstaję o 12, włączam komputer, F5 na kilku stronach, wpierdalam własne gówno na obiad, potem znowu odświeżam internet, włącze starą gierkę, gram, czasami dochodzi do tego wódka, znowu wpierdalam gówno i idę spać. W weekendy się nie myję.

pisze poprawnie po Polsku ,

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1-12 - śpię

13 - śniadanie

14 - BB na NosTale

15-16 - anime/LoD

17 - obiad

18 - BB na NosTale

19 - anime

20 - BB

21 - anime

22 - BB

23 - BB

24 - anime

 

A w przerwach anime.

 

No i wychodzę z kolegami na miasto, jak jest pogoda, to się zmieszczę w czasie.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Wstaję rano, jem śniadanie, ogarniam dział, gram w Mc, ogarniam dział, idę gdzieś z kumplami, wracam, jem zupkę, jem obiad, idę na orlika, ogarniam dział, oglądam film, idę spać.

Opublikowano

  • Wstaję

Idę do WC

Myję zęby

Siedzę trochę na kompie

Idę czasem do sklepu

Jem obiad

Gram se na gitarze

Idę czasem na dwór z kumplami

Jem kolację

Włączam na chwilę kompa

Idę spać

343731479829004887779.png

Opublikowano

Wstaje, zjem lekki śniadanie, idę biegać, prysznic, komputer, obiad, jakaś gra w piłkę/basen/spacer etc., kompa, kolacja przy kompie i pewnie sen

Opublikowano

Moje życie nie ma schematów, codziennie jest coś nowego, zaskakującego. A każdy dzień jest piękniejszy od poprzedniego :)

Opublikowano

Wstaje ok 10 zjem sobie, umyje się, później pogram sobie do 14 na kompie na z przerwami na telewizor oczywiście w międzyczasie zjem sobie obiadek, po 14 wychodzę na dwór i tu jest różnie czasami pochodzę z 2 godziny a czasami od 14-18 na dworze przyjdę zjeść i znowu na dwór kilka godzin a czasami przyjdę wcześniej pogram sobie/pooglądam telewizor

nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Wstaje,jem śniadanie,ide na boisko, potem meczyk w bfa lub expie w m2, obiad,ide do kumpla, gram ma tablecie( dead trigger), czytam, gram na kompie,kolacja, mycie,tv, spać.

                           

Opublikowano

Nie ma piatku bez smazenia ^^ Piatek bez kwiatkow to piatek stracony xD

Moj weekendwyglada tak :

Budze sie zazwyczaj o 9 zjem cos umyje sie wbje na kompa ogarne jakiegos kumpla i cisniemy na dwor. Wracam roznie. O ok 20-1 jestem na kompie

Opublikowano

14:00-Wstaję

14:10- Jak już się ubiorę to idę się odlać i umyć ręce (nie chce mi się kompać).

14:15- Jem śniadanie.

14:20- Idę umyć zęby.

14:30- Siadam na kompa, aby sprawdzić pogaduszki.

15:00- Gram w LoLa, Borderlands 2 i inne różne gry.

16:00- Jem obiad przy kompie.

16:15- Idę dalej grać w gry.

19:00- Jem kolację przy kompie.

19:05- Idę dalej grać w gry.

22:40- Idę się odlać, zrobić kupę, umyć ręce i umyć zęby.

23:00- Podłączam telefon do ładowarki i znowu ogarniam pogaduszki na telefonie leżąc w łóżku.

02:00- Usypiam pisząc kolejnego posta.

Opublikowano

wstaje, ide srać, wchodze na kompa, hejtuje mijoszi, gram w lola, hejtuje mijoszi, gram w lola, hejtuje mijoszi, gram w lola, jem obiad, hejtuje mijoszi, gram w lola, wale konia, hejtuje mijoszi, gram w lola, ide srac, gram w lola, ide spac.

 

elo

 

czasem wyjde z domu ale to tylko po doładowanie na telefon na smocze monety i jak mi mama kaze smieci wyniesc

Opublikowano

budzę się po 11

leżę na łóżku

no jeszcze z 20 minut

już godzina 12

wstaję

włączam kompa i wpisuje hasło

idę do łazienki

siadam na kibel i robię co trzeba

wychodzę z łazienki

idę do kuchni

jem obiad

wracam do pokoju

siadam przed kompa

piję wodę

odpalam aqq stima przeglądarkę i aimpa

odpisuje na wiadomości na aqq

sprawdzam maile

włączam muzę w aimpie

włączam csa przez stima

gram sobie

gram

nadal gram

wyłączam csa

piję wodę

loguje się na tibie w celu sprawdzenia kto jest online

daje loga

odpalam lola

gram arama

wyłączam lola

znowu włączam csa

gram

gram

wyłączam

odpalam anime

oglądam 1 odcinek

drugi trzeci czwarty. czasami piąty szósty siódmy ósmy dziewiąty i dziesiąty

idę do łazienki zrobić co trzeba

kuchnia

czekam na jedzonko

wracam z jedzeniem do pokoju

siadam przed kompa

przeglądam strony jednocześnie jedząc

zjadłem to teraz czas na fap

odpalam ekshentaj ork

odpalam mangę

10 sekund i skończone

odpalam lola gram jeden meczyk

wyłączam

jeszcze jakieś anime

i idę spać godzina 2

52126142219396245817.jpeg

Opublikowano

"Wstaje rano i robię robotę, wciąż to samo"

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Opublikowano

Budzę się o 12.

Idę na śniadanie.

Łazienka.

Od 13 do 16 gram w nogę.

Jem obiad.

Od 16:30 do 18 gram w nogę.

Od 18 do 22 gram na kompie.

Jem kolacje.

Od 22:30 do około 1 w nocy idę grać w nogę(ale to tylko w WAKACJE! :D).

Łazienka.

Zmęczony idę spać.

Pomogłem?Zostaw "Lubie to"

Proszę o zdjęcie tych kilku procent.

Opublikowano

Wszystko zależy od humoru :D

Zazwyczaj wstaje, ide się wykąpać i zjeść potem sie ogarnia kolegów a jak nie to na komputerze się posiedzi :)

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

wszystko po trocu ale zazwyczaj

Wstaję zjem coś idę na siłownię myję się potem odpoczywam jem obiad gram godzine na pc wychodzę grać w basket wracam tak o 18/20 myję się i siedzę w domu albo wybijam ale jak wybijam to nie przychodzę prędko :)

2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

Wstaję, Jem śniadanie, Gadam z rodzicami + patrzę na TV, Idę na kompa (4-5h), Bawię się z królikiem (1,2h), Gram Na Kompie(3h), O 19'stej ide na kolacje, Idę na kompa do 22-23, Ide do łóżka z telefonem i gram do 4-5 w nocy :)

#JebacSygnatury

Opublikowano

Wstaję, odpalam kompa, gaszę kompa, kłade się -----

/|\ |

| |

---------------------------------------------------------------

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...