Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Moja siostra uparcie chce tyć.. nie wiem po co i czemu pomozcie!


umotex12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BEKA PO PROSTU KURWA BEKA, CO CIE OBCHODZI ZYCIE SWOJEJ SIOSTRY? Z NIEJ SIE BEDA SMIALI NIE Z CIEBIE PIS xD

 

Czemu piszesz bez sensu odpowiedź,

powiedz to księdzu, gdy wybierzesz się na spowiedź.

On nie chce być ostry,

robi wszystko dla siostry.

Nie strzela jej focha,

po prostu ją kocha.

Ona wpierdziela, całą noc, całe dnie,

to jedzenie w brzuchu jej lgnie.

Przez to wszystko tłuszcz jej się klei,

brat przykładny nie chce by śmiać się zaczęli.

Dlatego chociaż jest noc,

on prosi nas o pomoc.

A my bez interesownie,

odpowiedzieć chcemy mu pasownie.

Żeby chłopak myśląc godzinami nie siedział,

lecz co robić by już od nas wiedział.

 

PIS JOŁ! :)

Zajrzyj na bloga -> Click

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Up taky wzywasz a sam nie odpowoedziales :D

dziewczyna jest serio śliczna i sie psuje tym tyciem ;/

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Up taky wzywasz a sam nie odpowoedziales :D

dziewczyna jest serio śliczna i sie psuje tym tyciem ;/

Nie jestem lekarzem, lecz wzięła mnie psychoza,

taka po głowie chodzi mi diagnoza.

Coś na sercu twej siostrze ciąży,

o kurde, a może sama jest w ciąży?

Sprawdź cichutko lecz z dala od niej rączki,

czy dziewczynka nie miewa miesiączki?

Może za wcześnie, i dziewczyn jest za mały,

ale znam takie co od 10 lat miały.

Jak nie ma podpasek i czerwono nie siusia,

to szukaj już lepiej z nią dziecka tatusia.

 

Bo... wciąż po głowie mi myśl taka krąży,

że dziewczynka ta może być w ciąży. 2x

 

Myślałem i myślę nad tą sytuacją,

nie prawda w mej głowie kłuci się z racją.

Są chłopaki, są wakacje,

więc czemu nie? Może mam racje.

Jakiś chłopak że ma kutasa udowodnił,

w rezultacie twą siostrę zapłodnił.

Każdy wie jaki skutek jest uboczny,

sam mówiłeś "mały brzuszek jest widoczny".

Zapytaj, niech przyzna się w końcu,

w którym kurna już jest miesiącu.

 

Bo... wciąż po głowie mi myśl taka krąży,

że dziewczynka ta może być w ciąży. 2x

 

Obżera się dziewczynka niestety,

tłuste mięso i tłuste je kotlety.

I tu, niepokój się twój rodzi,

przecież kotlet na cerę jej szkodzi.

Ale niestety, musi ryj wykrzywiać,

by jej dzidziuszek mógł zdrowo się odżywiać.

Powiem ci cicho, anegdota taka krąży,

kobieta dużo je, więc musi być w ciąży.

I nie powiesz mi że tym serce ci łamię,

ja mówię prawdę MC, a nie kłamię

 

Bo... wciąż po głowie mi myśl taka krąży,

że dziewczynka ta może być w ciąży. 2x

 

Joł :)

Zajrzyj na bloga -> Click

Opublikowano

Up taky wzywasz a sam nie odpowoedziales :D

dziewczyna jest serio śliczna i sie psuje tym tyciem ;/

A co ona cie obchodzi? Chce być grubasem i wyzywana w gimnazjum jej problem... Może sobie coś z koleżankami wymyśliła. Chcesz kogoś zmienić? Zacznij od siebie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...