Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

The Lord of The Minecraft [ Wojny Królestw ] [ Nowe Moby ] [ Nowe Craftingi ] [NPC]


Archerowy123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: spokim
Imię: Poco wam imię?
Wiek:16
Coś o sobie: EE tak Mam Bardzo piękną dziewczyne. Jestem dość ogarnięty, i staram się nie klnąć. Lubie grać w minecraft, i gram od alphy więc się bardzo dobrze znam na minecrafcie.
Jakie królestwo?:Hmm... Jak nie Hobbici to Elfy

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick: MrKamixes123

Imię: Kamil
Wiek:15
Coś o sobie:Mam na imię Kamil.Mam 15 lat.Interesuje się piłką nożna oraz grami komputerowymi.

Jakie królestwo?: MroczneElfy

Jeżeli pomogłem daj like oraz kliknij na miniature poniżej:
cc3f830237433ec121773071f9901651.jpg

Opublikowano
Nick: SeraViSe

Imię: Łukasz

Wiek: 14. ;)

Coś o sobie: Jestem ogarniętym (chyba :D) chłopakiem, lubię grać w piłkę, znam ortografię, lubię budować trochę potrafię, chciałbym pograć z ogarniętymi ludźmi. ;)

Jakie królestwo?: Widzę, że hobbici i elfy zajęci więc - Mroczne Elfy

 

Opublikowano

Dlaczego mam communication error? Cos z serwerem?

W przypadku innych serwerow jest wszystko ok :>

Opublikowano

Pozdo czekam aż będzie ten 7 slotowy Jail będzie świetna zabawa Całe 7 osób na serwerze będzie między sobą konkurować w tym kto pierwszy wykopie stack Dirta

Cześć...

Opublikowano

Archerowy Kocieee, pamiętasz mnie? :D Moze z Hymmm, Alhfein Craft? Lub innych serwerów Rpg? : D

Dobra, kij z tym Trzeba podanko napisać, tak na marginesie napisz mi w Wiadomości swój Skype, to troszkę pogawędzimy.

 

Nick: Ceryni
Imię: Grzesiek
Wiek: 13 Latek, za dwa miesiące 14 ; _;
Coś o sobie: Nazywam się Grzesiek i mam 13 Lat. Lubię zawierać nowe znajomości oraz wyjeżdżać na wycieczki. Razi mnie brak szacunku do dziewczyn oraz Kozactwo. W Wolnych chwilam Rysuję, gram i tworzę gify.
Jakie królestwo?: Hobbici Kocie <3
Opublikowano

Ahhh, witajcie znajomi z Alfheim ^^

To ja Will (w 2 edycji) swojego nicku z pierwszej nie pamiętam... bodajże coś na C.

Pamiętam że byłem medykiem, Dużo angażowałem się na tamtym serwerze.

Miałem własne podwodne miasto "Atlantyda" :)

 

Mam trochę pytań i zażaleń dotyczących tego serwera:

 

Na czym będzie polegała rozgrywka, bo coś mało o niej pisze.

Czy mapa będzie ograniczona?

 

Błagaaam cię, zrób coś z tą prezentacją, nie bierz gotowców, pofatyguj się, wiesz jak to kiepsko wygląda?

 

Aaa, jeszcze jedno, Hobbici mieli króla?

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Mordor już nie będzie vip. I postaram się zmienić tą prezentację. Przynajmniej grafikę, bo razi oczy.

 

 

Mam już bukkit na 1.6.1, więc dodam kilka pluginów i startujemy!

Opublikowano

To dobrze, mam Ciut większe zaufanie do Ciebie - serwer nie padł po 2 dniach ( o.O )

 

Nick: Mrostry0407
Imię: Wojciech
Wiek: 15
Coś o sobie: Mieszkam w Opolskim, lubię placki, lecz nie potrafię gotować.
Jakie królestwo?: Mordor

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...