Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

The Lord of The Minecraft [ Wojny Królestw ] [ Nowe Moby ] [ Nowe Craftingi ] [NPC]


Archerowy123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uderzyć wilkołaka ? Żałosne... Po pierwsze wilkołaka już nie było, po drugie wilkołak był zbugowany w ziemi i za szybki. Pozdro ^^

Nie był zbugowany. Szybki tak. Bo to wilkołak.. ;x

Wtedy był... A po za tym jak ci się coś nie podoba to po co dalej piszesz? :D

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Archerowy123 <--- Po co te podania (chyba zeby odswiezac post)
Mozesz postawic 4commandbloki i dac komende na dodawanie do danego rodu...
Jak tego nie umniesz napisz do mnie na skype; DXPLGR
zrobie Ci to

Opublikowano

Archerowy123 <--- Po co te podania (chyba zeby odswiezac post)

Mozesz postawic 4commandbloki i dac komende na dodawanie do danego rodu...

Jak tego nie umniesz napisz do mnie na skype; DXPLGR

zrobie Ci to

Podania bo zbieram ogarniętych ludzi.

Opublikowano

Podania bo zbieram ogarniętych ludzi.

Czyli ze max dobijesz do 30osób na serwerze...

Po pierwsze..Gracze wola grac niz składac podania

Po drugie .. Jak bd brac samych ogarnietych nie dobijesz do 80slotów

Opublikowano
Nick: KozaczekProPL1

Imię: Piotrek

Wiek: 14

Coś o sobie: Jestem miły i pomocnym graczem.Szukam serwera właśnie w takim klimaciku.Lubie grać w pilke i jezdzic na rowerze :)

Jakie królestwo?:Krasnoludy

Opublikowano

Nick: SkilleZzPL
Imię: Mikołaj
Wiek: 14
Coś o sobie: Mieszkam w Poznaniu. Interesuję sie Informatyką oraz Grafiką. Prowadzę kanał na YT. Narazie mało subów. W MC Gram od 2 lat.
Jakie królestwo?: Mordor

53289.png

Opublikowano

 

Nick: SkilleZzPL

Imię: Mikołaj

Wiek: 14

Coś o sobie: Mieszkam w Poznaniu. Interesuję sie Informatyką oraz Grafiką. Prowadzę kanał na YT. Narazie mało subów. W MC Gram od 2 lat.

Jakie królestwo?: Mordor

Wiesz że Mordor to Rasa VIP. I żeby do niej dołączyć musisz go zakupić. Jeśli chcesz go kupić pisz do mnie na PW!

Opublikowano

NIE WBIJAC SERVER POJEBANY DAJE BARDZO WIELKIEGO -

 /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/

 \/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Opublikowano

Nick:BartoGaming

Imię:Bartosz

Wiek:14

Coś o sobię:Jestem kreatywnym, uczciwym i rozsadnym graczem ;0

Jakie królestwo?:Chciałbym zostać "krasnoludem"

Opublikowano

LOL zostałem wywalony z serwa bo wyrzuciłem jakieś itemki na ziemie! Które i tak zebrałem przez przypadek bo ktoś inny je wywalił na ziemię (z min wcześniej)

Gdyby nie to że jest tylko 7 slotów i na serwie jest ponad full to bym tego nie pisał

Cześć...

Opublikowano

zapisuje sie do hobbitow bo:D archerowy ma fajnego kucyka:D

Nick:Plastelina11
Imię:Kacper
Wiek:14
Coś o sobie:Jestem pozytywnie pierdolniety i zawsze mam dobry chumor:D niebluznie i jestem ogarniety :D gram w mc od 3 lat
Jakie królestwo?:tam gdzie jest miejsce i sa spoko ludzie:D

7a626b8caee8c531f7f05133c1b5dabb.jpg <---- KLIK KLIK jesli klikniesz uratujesz moja 1 szansa w zwalczeniu nalogu grania w minecraft`a

 

 

prosze o kontakt i przekazanie mi info jak zrobic spojlery:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...