Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] Pixelmon - Pokemony i Minecraft.-Złap je wszystkie w 3D!


Higi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znudził Ci się zwykły minecraft?Masz ochotę na coś więcej?

Pixelmon to coś dla Ciebie !

 

Pixelmon to gra w której możesz łapać i trenować Pokemony!

 

Aby grać NIE trzeba mieć premium w Minecraft.! Do gry będzie własny klient do pobrania!!

 

 

Gra jest stworzona na bazie Minecraft do której dodano pokemony, nowe mapki i rzeczy.

Możesz tutaj latać ,jeździć i pływać na pokemonach.

 

Stopniowo dodawane będą nowe pokemony więc gra zawsze będzie ciekawsza i nigdy się nie znudzi.

Im większy poziom ma twój pokemon tym mocniej bije i więcej ma życia.

Od administracji serwera : Innowacyjny serwer 3D łączący w sobie świat Pokemon w atmosferze Minecraft.
Serwer zapewni doskonałą zabawę na wiele godzin, a spotkanie z
ulubieńcem w oko w oko przysporzy niezapomniane wrażenia! Szereg miast
do zwiedzania, łapanie pokemonów i walka z nimi to tylko część atrakcji
jakie dla Was przygotowaliśmy….

Otwarcie za jakiś czas , trwają prace nad serwerem.Jeżeli chcesz pomóc zajrzyj w link :
Link Domeny :
http://pixelmon.pl/

Przykładowy pokemon:

post-678965-0-22600100-1372086968.jpg

post-678965-0-72926800-1372087067.jpeg

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

genialne :D Od dawna czekałem na coś podobnego :D

Kiedy możemy spodziewać się startu?

Można jakoś pomóc w testach?

Będzie istniało coś takiego jak ewolucja pokemonów? (chodzi mi o to czy np. Charizarda będzie można pozyskać poprzez złapanie go czy tylko/i dzięki przemienieniu Charmeleona?)

To już 9 lat z MPC <3

Opublikowano

WarAngel możesz pomóc reklamując jak narazie . Wejdz na

 

xxx
 

 

i napisz na e miala to admina ;p

I tak będzie można ewoluwac ;p

Opublikowano

Ciekawie się zapowiada, ale jak będzie w praktyce to zobaczymy :)

Szkoda ,że tak mało zdjęć z serwera :unsure:

Tak się zastanawiam skąd narodził się pomysł na serwer?

Opublikowano

TheQuarK mamy serwer w MC i serwer w ,,Poke Tibii" Polączyliśmy je ;p



A co do zdjęć więcej jest na www.pixelmon.pl powiem adminowi zeby pododawał [;.

Opublikowano

Już nie mogę się doczekać! W końcu coś innego niż te wszystkie skyblocki,hardcory,freebuildy i surviviale!



Na forum jest błąd, w zakładce ''Jak grać?'' pisze ''mimi'' zamiast ''mini'' ;)

Posty :3 ..::50::..::100::..::150::..::200::..::250::..::300::..                                        W grach Marrix_PL z wyjątkiem minkraftów ;3

 

Opublikowano

Jak byłem młodszy , to grałem w Pokemony. Czas do tego wrócić :D ale w wersji Minecraftowej. Będe czekał na start niecierpliwie.

Opublikowano

Nie chce was zniechęcać ale ten pixelmon, jest straszny, sam pomysł i wygląd poków jest zadowalający ale grając na podobnym serwerze napotkałem z milon bugów spowodowanych tą modyfikacją.

Niektóre sygnatury są bezsensowne...

Opublikowano

Watażka ,my to dopracowujemy,prace trwają długoo,bugów będzie troszkę ale to jak na każdym serwerze,nie będzie ich miliard.



W między czasie zapraszamy na www.pokemononline.pl - serwer poke-tibii.



Jak ktoś chce pomóc piszcie na e mail : [email protected]



Dowiedziałem się,że rekrutacja będzie ON!

Opublikowano

Fajnie się zapowiada wszystko ok tylko nie lubie tego modu oraz gry Pokemonów ,ale mimo wszystko powodzenia w robieniu serwa.

Jeżeli pomogłem daj like oraz kliknij na miniature poniżej:
cc3f830237433ec121773071f9901651.jpg

Opublikowano

Spróbować zawsze można mojemu ,ale mojemu koledze się to bardziej spodoba zaraz mu powiem to nie bedzie spał w nocy bo bedzie myślał o tym serwerze (tak to jest fan pokemonów).

Jeżeli pomogłem daj like oraz kliknij na miniature poniżej:
cc3f830237433ec121773071f9901651.jpg

Opublikowano

Oj co prawda to prawda ,ale serio jak ci się znudzi minecraftowe życie (tak to ume) to fajnie sobie pograć na modach i do tego na multiplayer z kolegą czasem myśle ,że jakto mam tyle lat ,a ja gram na takich modach ? poprostu gra wciąga ja nie lubie tego ,ale mimo tego spróbuje zagrać.

Jeżeli pomogłem daj like oraz kliknij na miniature poniżej:
cc3f830237433ec121773071f9901651.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...