Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] Pixelmon - Pokemony i Minecraft.-Złap je wszystkie w 3D!


Higi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A włąsnie mam pytanie...Ile bedzie mozna posiadać pokemonów ??

Dokładnej odpowiedzi nie znam an twoje pytanie lecz myśle ,że 6 bo tak jest w grze ...

Jeżeli pomogłem daj like oraz kliknij na miniature poniżej:
cc3f830237433ec121773071f9901651.jpg

Opublikowano

Jak zaczne będe zbierał wszytki pokemony Ash'a. :D
A własnie jakie on miniał pokemony ?? xD
I czy wszytki sa na tym serwerze ??

Opublikowano

Ash Ketchum

 

Jak zaczne będe zbierał wszytki pokemony Ash'a. :D

A własnie jakie on miniał pokemony ?? xD

I czy wszytki sa na tym serwerze ??

 

Ash Ketchum miał takie pokemony jak:

- Charizard , Pikachu , Snivy , Butterfree itd ,a nie wiadomo czy będą to do Admina

Jeżeli pomogłem daj like oraz kliknij na miniature poniżej:
cc3f830237433ec121773071f9901651.jpg

Opublikowano

Qentes będziemy stopniowo dodawać nowę zapewne ,ale na początek będzie dużo ich < legendy też>

Opublikowano

Ale super byc adminem takiego serwer'a. Oby serwer ruszył z grubej rury :D

 

 

No nie wiem czy super dużo roboty cie czeka ,a potem to sie spiernczy tamto itd. także pełne rece roboty

Jeżeli pomogłem daj like oraz kliknij na miniature poniżej:
cc3f830237433ec121773071f9901651.jpg

Opublikowano

MrKamiex wszystkie poki asha na 100% będą I NIE TYLKO ;p

 

a co do Administracji to wcale nie takie fajne ;p dużo roboty.

Opublikowano

Duzo roboty to moze i jest :D
Ale potem jaki efekt :X
A po za tym to wg..jak sie to ogarnie to potem nudy na serwie jako admin,potem az chce sie wejsc graczem xD

Opublikowano

Czytajcie uważnie ,potem zadawajcie pytania! ;p



Zdradzę wam ,że odznaki także będą do zdobycia [;!

Opublikowano

nom...ale może zrobi cos takiego ze
/pokemon przywalaj <nazwa> w skrócie /p p <nazwa>
/pokemon schowaj <nazwa> /p s <nazwa>
/pokemon zlap <nazwa> /p z <nazwa>

/pokemon lista /p l

wtedy to bajer byłoby :D

Opublikowano

nom...ale może zrobi cos takiego ze

/pokemon przywalaj <nazwa> w skrócie /p p <nazwa>

/pokemon schowaj <nazwa> /p s <nazwa>

/pokemon zlap <nazwa> /p z <nazwa>

/pokemon lista /p l

 

wtedy to bajer byłoby :D

dobre to ale bez spacji w skrótach i 3 nie potrzebne lepiej miec pokebola i jak z luku rzucić nim w Pokemona :)

Opublikowano

dobre to ale bez spacji w skrótach i 3 nie potrzebne lepiej miec pokebola i jak z luku rzucić nim w Pokemona :)

Nom, zgodzę się z toba ... Dobry pomysł musza to wprowadzić :D

I jeszcze zeby dało sie ja oddac innemu graczu naprzykład :D

albo zebyscie dodali do ItemSchopu jakies legenderne pokemony do kupienia :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...