Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer z Modami* (Wystarczy pobrac tylko paczke) (21Slot) (44Mody) (Wszystko w temacie) (24h/7) Zapraszzam !


craftserve1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

serwer zapowiada się fajnie i za parę minut wbije

ale jest jeden minus Admin ma poniżej 13 roku życia

słodząc po ortografii

xih3gEBG.png

Opublikowano

Spoko serwer, tylko brakuje mi tu Factions :C

Ten plugin nie chodzi

serwer zapowiada się fajnie i za parę minut wbije

ale jest jeden minus Admin ma poniżej 13 roku życia

słodząc po ortografii

Mam 14lat a z polskiego 1 :/

Opublikowano

serwer zapowiada się fajnie i za parę minut wbije

ale jest jeden minus Admin ma poniżej 13 roku życia

słodząc po ortografii

'Słodząc' widząc ty poprawiasz innych lecz sam nie potrafisz pisać i ty nawet '13' roku życia nie ukończyłeś...

http://Nie działa mi avatar :<

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nie polecam,

- gracz ryba (w niku są jakieś cyferki), który ma op, teleportuje się do graczy i żąda PvP jeśli ktoś nie zgodzi się, i tak go ubija

- administracja nie potrafi założyć cuboida (3 dni czekałem i nic)

- ponadto spawn rate mobów jest źle ustawiony, niektóre moby się nie spawnują

- serwer laguje przy 5 graczach

 

+ fajna mała, oldschool'owa paczka modów technicznych, dobra dla zaczynających zabawę z modami lub chcących sobie przypomnieć czasy tekkita

Masz serwer MC z modami, chętnie zagram.

 

Opublikowano

Zmieniam zdanie.

Pograłem trochę zrobiłem domek, elektrownie i kopalnie.

I jakiś tępy chuj mówię o "Ryba dobrze pvp" lata na nodusie i zabija i niszczy wszystko.

Serwer to śmieć totalny.

Zero cuboida, zero lwc, zero anticheata i zero administracji.

Do kosza.

Opublikowano

nie polecam,

- gracz ryba (w niku są jakieś cyferki), który ma op, teleportuje się do graczy i żąda PvP jeśli ktoś nie zgodzi się, i tak go ubija

- administracja nie potrafi założyć cuboida (3 dni czekałem i nic)

- ponadto spawn rate mobów jest źle ustawiony, niektóre moby się nie spawnują

- serwer laguje przy 5 graczach

 

+ fajna mała, oldschool'owa paczka modów technicznych, dobra dla zaczynających zabawę z modami lub chcących sobie przypomnieć czasy tekkita

 

Zmieniam zdanie.

Pograłem trochę zrobiłem domek, elektrownie i kopalnie.

I jakiś tępy chuj mówię o "Ryba dobrze pvp" lata na nodusie i zabija i niszczy wszystko.

Serwer to śmieć totalny.

Zero cuboida, zero lwc, zero anticheata i zero administracji.

Do kosza.

Jak mogliscie grac na tym serverze jak go nie ma od tygodnia.

 

 

 

 

TEMAT DO ZAMKNIECIA gdy noobki pisza posty by nabijc

Opublikowano

Jak mogliscie grac na tym serverze jak go nie ma od tygodnia.

 

 

 

 

TEMAT DO ZAMKNIECIA gdy noobki pisza posty by nabijc

To się zgłasza idioto. Serwer jest, bo stoi online.

 

Sam sobie posty nabijasz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...