Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer z Modami* (Wystarczy pobrac tylko paczke) (21Slot) (44Mody) (Wszystko w temacie) (24h/7) Zapraszzam !


craftserve1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przez to że kilku debili lata generując świat, są straszne lagi...

Musze dokupic ramu a kasy nie mam :/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zara zainstaluje sobie Jave mc itp to wbije (Zainstalowalem sobie nowego Windowsa)

 

@Edit

Prosze klikac "Lubie To" przy poscie by byl on na 1 stronie + Prosze dodac o obseracij.

Dziekuje

Opublikowano

Też się zastanawiam chyba serwer crashuje, mym zdaniem serwer dostaje crasha a craftserver1 nie ma pluginu na wznowienie pracy serwera czyli autostart

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

Znowu OFF ? ;o

Spróbuj znaleźć jakiegoś sponsora bo nie można chodzić po świecie i generować nowych terenów bo potem są lagi . ;/ A to nie ma sensu jak mam na spawnie siedzieć cały czas . ;c

Opublikowano

jedna prośba craft... ogarnij machine i wgraj plugin na wznowianie pracy serwera

Jak sie nazywa plugin?

czy cos takiego jest ?

 

Kiedy serwer będzie ON

Serwer bedzie ON jak znajde blad

Opublikowano

Nie moge wbić na serwer crashuje mi próbowałem tak:odinstalowalem jave zainstalowałem,usunąłem i wgrałem ponownie paczke i dalej crash ;/ pomoże ktoś?

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

Pierwsze wrażenie bardzo fajne gdy pogram trochę dłużej ocenię serwa :)



Ehh się kurde nagrałem,szedłem pozwiedzać mapkę scrashowało mi i już wbić nie mogę :(

Opublikowano

Norbikx jesli ci wywala z gry to masz to samo co ja

a jesli tylko z serwera to tylko twój net i musisz odczekać od 3 do 5minut

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

Nie moge wbić na serwer crashuje mi próbowałem tak:odinstalowalem jave zainstalowałem,usunąłem i wgrałem ponownie paczke i dalej crash ;/ pomoże ktoś?

To nie wina JAVY to chwilowy blad serwera (sprubuj wejsc)

Pierwsze wrażenie bardzo fajne gdy pogram trochę dłużej ocenię serwa :)

 

Ehh się kurde nagrałem,szedłem pozwiedzać mapkę scrashowało mi i już wbić nie mogę :(

Crashe sa juz naprawione

LOL easy crafting jest na servie ? ty chyba pierwszy w polsce server z latwiejszym craftowaniem

gz

zaraz wbije :D

Czekamy :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...