Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Da się wyjść z Bronzu III?


Unlike

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5 lose

3 win

2 rankedy do zagrania

 

Licząc, że 2 przegram, będzie Bronze III

 

 

Wytłumaczy mi ktoś, jak ja mam normalnie grać z ludźmi co mają po 1/7?

 

Ostatni mój ranked, Jayce 8/3 - lose, dlaczego? Varus 1/7, Blitz 0 celnych grabów, gorzej niż Bronze V

 

 

Co z tego, że przykładowo ja zawsze wygram linie, a reszta przegra? Jak tu grać...

 

Dlaczego dobiera mi takich tardów?

btw. da się potem wyjść z Bronzu III?

 

 

Bo ja jak widzę poziom tych 1szych 10 rankedów, to ja nie wiem co będzie potem . . .

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

z każdej ligi da się wyjść :)

jeśli nie możesz poradzić sobie sam pograj może jakieś duoq z kolegą ? będzie was 2 do carrowania xD Zawsze trochę prościej.

Ja dziś na ranku miałam afk mida od 3 min wraca w 20 i mówi "-srr blue screen" tak, że to jest wszędzie
Trolle afk i feederzy są w sumie wszędzie, w duo masz jakaś pewność, że będzie o jednego takiego mniej, a dobierać Ci takich ludzi może np. ukryte elo :P

Opublikowano

Nie przegrałeś jeszcze tych 10 rankedów, a już płaczesz z takim podejście nie pewno nie wyjdziesz ;)

 

@top

Nie flamuj

Doradzaj co mają zrobić, kupić

Wardy wygrają grę

Namawiaj do robienia dragona

Gankuj

Graj duo

itd.

 

 

Co z tego, że masz 8/3? napisz jeszcze ile miałes asyst jak mało to nic dobrego, bo tylko Ty miałeś feeda i nie dziw się, że przegrałes... Czasem trzeba oddać killa, bo nie one są najważniejsze i nie dzięki nim wygrywa się grę.

-"Wa­ke up. And grow up. And li­ve. Be­cause li­fe is the per­fect thing. Hard but perfect."

Opublikowano

A w jakich setupach gracie ? bo jeśli duobot to wam to wiele nie da, poza tym jeśli macie problemy wymagajcie od siebie a nie od reszty bo oni i tak nic nie zrobią w końcu ;p

Opublikowano

Nie przegrałeś jeszcze tych 10 rankedów, a już płaczesz z takim podejście nie pewno nie wyjdziesz ;)

 

@top

Nie flamuj

Doradzaj co mają zrobić, kupić

Wardy wygrają grę

Namawiaj do robienia dragona

Gankuj

Graj duo

itd.

 

 

Co z tego, że masz 8/3? napisz jeszcze ile miałes asyst jak mało to nic dobrego, bo tylko Ty miałeś feeda i nie dziw się, że przegrałes... Czasem trzeba oddać killa, bo nie one są najważniejsze i nie dzięki nim wygrywa się grę.

Bodajże 9 asyst

 

 

A w jakich setupach gracie ? bo jeśli duobot to wam to wiele nie da, poza tym jeśli macie problemy wymagajcie od siebie a nie od reszty bo oni i tak nic nie zrobią w końcu ;p

Ja przeważnie top, on mid/jungle

Opublikowano

Raz będzie lepiej a raz gorzej z rankedami, to chyba logiczne, tylko trzeba te gorsze wykorzystać na maxa żeby chociaż z tych odpadków coś wyciągnąć - i nie chodzi mi tu od wygraną tylko o naukę na przyszłość, żebyś tego samego błędu który mógł zdecydować o wyniku meczu nie popełnił w przyszłości.

 

Jak z tego wyjść? Albo jungla albo lane z teleportem. Zobacz jak wyglądałaby sytuacja jakbyś zrobił im ganka. Dobry gank = double kill, więc ty miałbyś 2 asysty a Varus już ma spory zastrzyk golda i może coś normalnego złożyć. Oprócz tego nie patrz tylko na twoje fragi, ale też na asysty i farmę. Myśl taktycznie, ale ze spokojem; staraj się grać na luzie bez spin i flejmu, ewentualnie zrób jakieś duo ale tylko z ogarniętym typkiem. Gankuj, pomagaj i prowadź kulturalną konwersację z drużyną.

Opublikowano

Raz będzie lepiej a raz gorzej z rankedami, to chyba logiczne, tylko trzeba te gorsze wykorzystać na maxa żeby chociaż z tych odpadków coś wyciągnąć - i nie chodzi mi tu od wygraną tylko o naukę na przyszłość, żebyś tego samego błędu który mógł zdecydować o wyniku meczu nie popełnił w przyszłości.

 

Jak z tego wyjść? Albo jungla albo lane z teleportem. Zobacz jak wyglądałaby sytuacja jakbyś zrobił im ganka. Dobry gank = double kill, więc ty miałbyś 2 asysty a Varus już ma spory zastrzyk golda i może coś normalnego złożyć. Oprócz tego nie patrz tylko na twoje fragi, ale też na asysty i farmę. Myśl taktycznie, ale ze spokojem; staraj się grać na luzie bez spin i flejmu, ewentualnie zrób jakieś duo ale tylko z ogarniętym typkiem. Gankuj, pomagaj i prowadź kulturalną konwersację z drużyną.

Myśl spokojnie,

 

Ale nie ma to jak w tf'ie focusować Tresha, na bocie to samo, jungler gankuje a oni zamiast(moj bot lane) Caitlyn focusują Tresha

Opublikowano

Myśl spokojnie,

 

Ale nie ma to jak w tf'ie focusować Tresha, na bocie to samo, jungler gankuje a oni zamiast(moj bot lane) Caitlyn focusują Tresha

 

Pewnie spotkam się z hejtem za to co właśnie piszę - ale większość ludzi błędnie interpretuje pojęcie focus w lolu. Widziałem sporo prosów, którzy będąc ostatnią nadzieją team'u postanowili narazić swoją pozycje byle by tylko zrobić focus na wrogiego ADC. Mania focusowania jest dla ludzi, którzy szukają bezpodstawnie przyczyny przegranego teamfight'u i najczęsciej zrzucają winę na tego który grał z myśleniem, nie narażając pozycji.

 

O czym ja mówię? Już wyjaśniam. ADC musi stać z tyłu, ale jeśli ktoś chce sfocusować wrogiego ADC to albo sam musi rozwalić swoją pozycję wychodząc na front, albo czekać w nieskończoność na błąd pozycji przeciwnika. ADC nie może się przemieszczać w ten sposób, dlatego powinien bić to co ma w zasięgu tym samym nie dając się zabić. Focus obowiązuje głównie INICJATORA, który swoją inicjacją powinien wbić w odpowiednim momencie i na odpowiedniego wroga. Carry nie wychyla się do przodu i lepiej ubić wrogiego bruisera w 8 sekund, niż próbować zabić wrogiego ADC w 3 sekundy lecz umrzeć w dwie.

Opublikowano

Pewnie spotkam się z hejtem za to co właśnie piszę - ale większość ludzi błędnie interpretuje pojęcie focus w lolu. Widziałem sporo prosów, którzy będąc ostatnią nadzieją team'u postanowili narazić swoją pozycje byle by tylko zrobić focus na wrogiego ADC. Mania focusowania jest dla ludzi, którzy szukają bezpodstawnie przyczyny przegranego teamfight'u i najczęsciej zrzucają winę na tego który grał z myśleniem, nie narażając pozycji.

 

O czym ja mówię? Już wyjaśniam. ADC musi stać z tyłu, ale jeśli ktoś chce sfocusować wrogiego ADC to albo sam musi rozwalić swoją pozycję wychodząc na front, albo czekać w nieskończoność na błąd pozycji przeciwnika. ADC nie może się przemieszczać w ten sposób, dlatego powinien bić to co ma w zasięgu tym samym nie dając się zabić. Focus obowiązuje głównie INICJATORA, który swoją inicjacją powinien wbić w odpowiednim momencie i na odpowiedniego wroga. Carry nie wychyla się do przodu i lepiej ubić wrogiego bruisera w 8 sekund, niż próbować zabić wrogiego ADC w 3 sekundy lecz umrzeć w dwie.

Dobra, ale "focus" Supporta to LEKKA przesada...

Opublikowano

najlepiej jest grać duo z kimś ogarniętym i przede wszystkim grać do skutku i bez stresowania się, raz przegrasz 13 pod rząd a potem 15 wygrasz ( ja tak miałem lol.)

Opublikowano

Gram z kolegą, on tez jak ja staty na plusie, ale we 2 nie wygramy gry vs 5

Graj samemu człowieku bo będzie wam idiotów do teamu rzucać a później sie dziwi...

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

Ile razy tym lołom na brązie można to powtarzać - gankujesz = wygrywasz i nie ma pierdolonych wyjątków od tej reguły. Nie graj ADC ani Supportem bo nie pogankujesz, a jak pogankujesz, to przeciwny ADC cię rozpierdoli i będziesz useless (chyba że grasz jakimś pro-hiper-uber lategamowym rozpierdalatorem jak Tristanam wtedy masz wyjebane na to co się dzieje na Bocie), pickuj na mida jakąś Dianę, Akali, Kate, masz zajebiste ganki i carrujesz, na Topie jakiś Trynda z cleansem który soluje przeciwny team w late gamie.

Opublikowano

Graj w jungli, do niej bierz Evelynnke i gankując oddawaj kille sojusznikom (mowa tu o adc, i mid lanerze). Jezeli takich dwoch jest juz w miare feednietych to wygrywasz gre z palcem w dupie... Nie flameuj, doradzaj, kupuj wardy na każdej pozycji i gankuj oraz posłuchaj się gościa, co napisał posta przede mną (@up).

Pasjonat
Opublikowano

So eazzy, grałem na koncie brata kolegi(1) z tym kolegą(2), i wyszedłem (1) z bronze III 0 pkt na bronze I 50 pkt, przy okazji mój kolega z silver V na silver IV 50 pkt wyszedł.
Grałem na wielu kontach w brązie i powiem tyle: trzeba mieć cierpliwość. Najlepszy sposób to pisanie coś w stylu "im smurf, let me go mid"

.

Opublikowano

Zasługujesz tam gdzie siedzisz, elo boostowałem kolegę i na razie z Bronza V mam Bronze I z promocja do Silvera V. Sam carruje gry postaciamy typu : Fizz, Wukong, Akali, Kata, Ryze. Nie flamuj doradzaj graczom co mają robić itd.

PMK3yt4.png

Opublikowano

Odpal Bola, załącz skrypt na Ryze i ciśnij :D

A tak na serio, graj tym czym potrafisz, najlepiej junglerami, gankuj cały czas to w końcu wyjdziesz

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Solo - więcej się nauczysz, gdy bd. grać duo twój kolega może cię po prostu wyccarować a potem bd. temat " CZEMU cAYCZAS PRZEGRYWEAM ZRZEPZZ NUUUBB TIMY A JESTEM W SREBSZE XI". Powodzenia.

PMK3yt4.png

Opublikowano

Ja z gier promocyjnych wszedłem do Silver 3 :).

Tak, lepiej graj duo, zawsze lepiej ktoś kogoś znasz niż random :p

Opublikowano

Po chuju ... Widzę 1szy ranked solo

 

dou top, dou mid, adc solo, kolejny lose ok, został jeszcze jeden ranked do przegrania i witamy w bronze III

 

Gdzie takie przyjeby się rodzą ...

Opublikowano

Może ja dodam coś od siebie .

wiele ludzi napisze że elohell nie ma itp . wystarczy że dogadasz sie z teamem itp .

po części to prawda.

ale najłatwiej na moim przykładzie (tak udało mi sie wyjść z tego gówna) wyjebane na team bierzesz swojego maina i carrujesz .

Czytałem przeróżne poradniki itp . ulegałem , chodziłem nawet na suporta ale co z tego jak w 5 min top 0/3 adc nie wie co to lashiting miniona tylko pushuje jak idiota. takie sa realia .

ostatnio grałem z kumplem który ogarnia mida . ja chodziłem głównie jungle , camp mid , apc feed i gg wp

ale i tak wiem z własnego doświadczenia że nie wszystko da sie wygrac .

życzę Ci powodzenia bo nie łatwa sztuka jest granie z tymi głąbami :)

Opublikowano

Hmm, no może mieliście racje :D

98878323838024999853.png

63909095426681121958.png

 

Ale i tak dostałem team: Bez junglera, x2 adc, adc po 2/4 bodajże

 

 

 

Dobra, pytanie mam

 

Czy mogę teraz spaść do Bronzu I? Czy już nie ma takiej opcji?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...