Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Zakaz dodawania do sygnatur obrazka o warnie.


▒Kiszka▒

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem jakim kretynem trzeba być, aby dać sobie do posta/ sygny tego typu obrazek.
Nie dość że to wkurwia ( domyślam się jaki czasem zamęt może być z raportami)
To jeszcze jest to wg. mnie uciekanie od odpowiedzialności.

Piszesz bzdury, nie przestrzegasz regulaminu to chociaż przyjmij warna jak facet/ baba a nie jaki jakiś "laps".

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie wiem jakim kretynem trzeba być, aby dać sobie do posta/ sygny tego typu obrazek.

Nie dość że to wkurwia ( domyślam się jaki czasem zamęt może być z raportami)

To jeszcze jest to wg. mnie uciekanie od odpowiedzialności.

 

Piszesz bzdury, nie przestrzegasz regulaminu to chociaż przyjmij warna jak facet/ baba a nie jaki jakiś "laps".

Uciekanie od odpowiedzialności?

Jakim trzeba być debilem by nie zobaczyć że jest to wklejony obrazek? Wystarczy najechać myszką na to i spróbować przenieść.

Moderatorzy powinni być uważni, ot co.

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

wyobraź sobie teraz że każdy user ma to w sygnie.
serio byś dodawał sobie połowę roboty żeby sprawdzić czy to jest obrazek czy nie ?
osobiście życzę powodzenia.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

wyobraź sobie teraz że każdy user ma to w sygnie.

serio byś dodawał sobie połowę roboty żeby sprawdzić czy to jest obrazek czy nie ?

osobiście życzę powodzenia.

Bo wcale nie ma belki oddzielającej sygnaturę od posta...

~~~~~~~~~~

bo wcale każdy ma zajebisty wzrok

Trzeba być ślepym by tej belki nie widzieć.

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

bo wcale każdy ma zajebisty wzrok
@up.
w takim razie jestem ślepy, bo z odległości w jakiej siedzę, słabo ją widać.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Wobec tego dajmy, zacznę kogoś obrażać (na maxa) i dolepię sobie obrazek. Do puki nie najedziesz, nie widzisz, że to obrazek...

 

 

 

55z5b0.jpg

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

To podam bardzo racjonalny argument: moderator rzeczywiście ma do dyspozycji jeszcze kółko pod avatarem (pominę już to, że mimo wszystko utrudnia się mu pracę). Jednakże zwykły użytkownik, widzący taką belkę, nie ma możliwości sprawdzić czy jest ona fejkiem, czy nie. Może zostać pominięte jakieś istotne zgłoszenie, bo ów user pomyśli, że ostrzeżenie zostało już nadane.

 

Dlatego jak najbardziej zabronić wrzucania tego obrazka do postów.

 

Dodatkowo Kid Moderator, który ma za zadanie jak najwięcej raportowac, przez ten fake'owy obrazek może... stracić posadę :c

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Nie, jak ktoś nie potrafi korzystać z forum, to niech nie korzysta.

Opublikowano

Bo wcale nie ma belki oddzielającej sygnaturę od posta...

~~~~~~~~~~Trzeba być ślepym by tej belki nie widzieć.

Geniuszu! Ale nie ma linii oddzielającej jedną grafikę w poście od drugiej.

Przykład: http://scr.hu/17bw/90vvg

I wyobraź sobie, że ta belka w poście wygląda nader naturalnie i przeciętny user zwyczajnie by taki wpis pominął, sądząc, że jego autor jest już ukarany..

Ponadto, aby wyprzedzić Twoje dalsze spekulacje odnośnie jakości wrzuconego obrazka, przed dodaniem właściwego ostrzeżenia i pojawieniem się belki, tamta była idealnie taka sama.

 

Tak, jak wyżej wspomniałam - powinno być to zabronione, może dezorganizować pracę moderatorów na forum. Nie rozumiem, co trzeba mieć w głowie, aby wrzucać coś takiego w post z pełną świadomością 'konsekwencji'.

Opublikowano

Proponuję dodać karę za to np: Ban na 3 dni i 5% wtedy by to coś nauczyło :) A tak to tylko miesza moderatorowi w głowie :)

Opublikowano

Geniuszu! Ale nie ma linii oddzielającej jedną grafikę w poście od drugiej.

Przykład: http://scr.hu/17bw/90vvg

I wyobraź sobie, że ta belka w poście wygląda nader naturalnie i przeciętny user zwyczajnie by taki wpis pominął, sądząc, że jego autor jest już ukarany..

Ponadto, aby wyprzedzić Twoje dalsze spekulacje odnośnie jakości wrzuconego obrazka, przed dodaniem właściwego ostrzeżenia i pojawieniem się belki, tamta była idealnie taka sama.

 

Tak, jak wyżej wspomniałam - powinno być to zabronione, może dezorganizować pracę moderatorów na forum. Nie rozumiem, co trzeba mieć w głowie, aby wrzucać coś takiego w post z pełną świadomością 'konsekwencji'.

Pierw przeczytaj co napisał Lenart do mnie, potem odpisuj, okay?

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

Wobec tego dajmy, zacznę kogoś obrażać (na maxa) i dolepię sobie obrazek. Do puki nie najedziesz, nie widzisz, że to obrazek...

 

 

 

55z5b0.jpg

Idiotyzm. Widzę, że to obrazek bo ma inną rozdzielczość. Ja pierdole.

 

Pamiętajcie, że tutaj jest sugestia o sygne, a nie o post, geniusze

Tak. Kaś, niektórzy może mają takie problemy ze wzrokiem lol?

To niech sobie kurwa kupią okulary, ślepych (Paradisia) biorą na moda? Bez jaj.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Jak moderator jest upośledzony i nie umie jednym kliknięciem sprawdzić czy post został już zwarnowany, to gratuluje że udało mu się jakoś nim zostać.

76561198001815076.png
Opublikowano

Nie.

Jeśli za dany post wlepiono ostrzeżenie, to moderator widzi przy tym poście pewną ikonkę. Jeśli zaś chodzi o userów, to wystarczy najechac kursorem na dany pasek i jeśli kursor nie zmieni swojego kształtu, pasek jest prawdziwy. Jeśli zaś zmieni się w łapkę, pasek to zwyczajny obrazek.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Nie.
Jeśli za dany post wlepiono ostrzeżenie, to moderator widzi przy tym poście pewną ikonkę. Jeśli zaś chodzi o userów, to wystarczy najechac kursorem na dany pasek i jeśli kursor nie zmieni swojego kształtu, pasek jest prawdziwy. Jeśli zaś zmieni się w łapkę, pasek to zwyczajny obrazek.

Widzisz jakąś różnice ? Nie ma tylko górnej i dolnej ramki. Więc łatwo to pomylić. TAK

Moderator nadał już ostrzeżenie lub zmienił poziom ostrzeżeń za tą treść.

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

Tak. Denerwujące, wkurzające i mylące ...

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...