Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Lives MC] A'la Kwadratowa ! [0 lagów] [Whitelist][OtherDrop]


MagicznyKrzys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wypisuje się. Powód? Zbyt duże lagi / serwer zamknięty.

~PigZombie

Lagi u Ciebie były spowodowane zbyt słabym komputerem, nikt z nas nie miał lagów

Pragne podkreslić że serwer ma mapke która waży ponad 100mb.

~~Ciastek

1384358313-U695412.png

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer działa spowrotem

przepraszamy za błedy techniczne !

zmieniamy hosting na lepszy w najblizszych dniach powinna pojawic się nowa maszyna !

~~Ciastek



 

Nick:mieczos

Wiek:14lat

Doświadczenia z minecraft: od alfy

Pare słów o sobie:lubie mc wystarczy

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : zależy ile

Czy masz tsa, skype ?: to i to

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? Tak

Dodany!

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick:Pawelzabojca

Wiek:18

Doświadczenie:od beta 1.3.1

Parę słów o sobie:Mam dużo czasu sporo gram w mc i lubię budować

Czy miał byś możliwość dotacji serwera:zależy ile

Czy masz tsa, skype:mam skype

Czy jesteś ogarnięty i będziesz przestrzegał regulaminu: ja zawsze przestrzegam regulaminu

Opublikowano

Nick:Pawelzabojca

Wiek:18

Doświadczenie:od beta 1.3.1

Parę słów o sobie:Mam dużo czasu sporo gram w mc i lubię budować

Czy miał byś możliwość dotacji serwera:zależy ile

Czy masz tsa, skype:mam skype

Czy jesteś ogarnięty i będziesz przestrzegał regulaminu: ja zawsze przestrzegam regulaminu

Dodany!

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick: Patrykx77


Wiek:+14lat ! 14


Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat badz miesiecy masz styczność z mc) : Już ze 2 lata .


Pare słów o sobie: Mam na imię Patryk , mam 14 lat , lubię grać w siatkówkę , piłkę nożną i MC ;)


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : (Tak, Nie) Tak , ale zależy od kwoty.


Czy masz tsa, skype ?: (to i to, tylko ts, tylko skype) Posiadam to i to , ale osobiście wolę TS3 :)


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? (Tak, Nie) Tak


Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Opublikowano

Chyba nie zauważyłeś mojego podania ;d

Nick: SeraViSe

Wiek: 14. ;)

Doświadczenia z minecraft: Pamiętam jeszcze bete, więc chyba sporo. ;p

Pare słów o sobie: Jestem kolesiem, który lubi grać w piłkę. Chodzę do gimnazjum, znam ortografię, myślę, że jestem ogarnięty. ;d Lubię budować i chyba mi to wychodzi. Hmmm coś jeszcze? Nie mam pojęcia. Mam nadzieję, że poznasz mnie bardziej, ale już na serwerze. :D

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : To zależy, ale od czasu do czasu może tak. ;p

Czy masz tsa, skype ?: To i to. ;)

Czy jesteś ogarnięty i będziesz przestrzegał regulamin? Jasne. ;)

PS. w wzorze jest błąd ;p jest napisane:

"Czy jesteś ogarnięty i będziesz przeszCZegał regulamin?"

 

Opublikowano

czy moje podanie bylo nie zauwazone czy po prostu nie przeszło ?

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

Nick: _PNG_

Wiek:+14lat ! 14

Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat badz miesiecy masz styczność z mc) 2 lata

Pare słów o sobie: Jestem miłym chłopakiem ale trochę agresywnym

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : (Tak, Nie) No chyba nie :P

Czy masz tsa, skype ?: (to i to, tylko ts, tylko skype) Skype,TS3 mam

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? (Tak, Nie) Tak

Opublikowano

Nick: HeeCreator


Wiek:+14lat ! : 14l


Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat badz miesiecy masz styczność z mc): Około roku ;)


Pare słów o sobie: Mam na imię Kamil , lubię grać w siatkówke , BARDZO DOBRZE SIE UCZE , HAHAHA ;D


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : (Tak, Nie) Jakbyś sie mi udało to pewnie tak :)


Czy masz tsa, skype ?: (to i to, tylko ts, tylko skype) to i to , skype nie używam .


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? (Tak, Nie) Tak


Opublikowano

Chyba nie zauważyłeś mojego podania ;d

 

Nick: SeraViSe

Wiek: 14. ;)

Doświadczenia z minecraft: Pamiętam jeszcze bete, więc chyba sporo. ;p

Pare słów o sobie: Jestem kolesiem, który lubi grać w piłkę. Chodzę do gimnazjum, znam ortografię, myślę, że jestem ogarnięty. ;d Lubię budować i chyba mi to wychodzi. Hmmm coś jeszcze? Nie mam pojęcia. Mam nadzieję, że poznasz mnie bardziej, ale już na serwerze. :D

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : To zależy, ale od czasu do czasu może tak. ;p

Czy masz tsa, skype ?: To i to. ;)

Czy jesteś ogarnięty i będziesz przestrzegał regulamin? Jasne. ;)

PS. w wzorze jest błąd ;p jest napisane:

"Czy jesteś ogarnięty i będziesz przeszCZegał regulamin?"

Dodany, przepraszamy ze niezauwazylismy twojego podania !

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick:TheKajzera


Wiek:18


Doświadczenia z minecraft: około roku


Pare słów o sobie:NIe chce mi sie pisac, bo i tak większość to samo pisze.


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? :Nie


Czy masz tsa, skype ?: To i To


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin?: TAk

Opublikowano

Nick:TheKajzera

Wiek:18

Doświadczenia z minecraft: około roku

Pare słów o sobie:NIe chce mi sie pisac, bo i tak większość to samo pisze.

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? :Nie

Czy masz tsa, skype ?: To i To

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin?: TAk

 

 

Dodany :)

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick:Kassperowsky


Wiek:16


Doświadczenia z minecraft: 2 lata

Pare słów o sobie: Kacper (na co wam to?)


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? :Nie


Czy masz tsa, skype ?: Ts3


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin?: Tia

lastfair.jpg
Opublikowano

Imie: Kacper

 

Wiek: 16

 

Doświadczenia z minecraft: 2 lata

 

Pare słów o sobie: Mam na imie Kacper, Intresuje sie informatykom , gram od 2 lat w minecrafta .

 

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Zobaczy sie ;d

 

Czy masz tsa, skype ?: To i to Wolalbym na skype

 

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? Tak

Opublikowano

 

Imie: Kacper

 

Wiek: 16

 

Doświadczenia z minecraft: 2 lata

 

Pare słów o sobie: Mam na imie Kacper, Intresuje sie informatykom , gram od 2 lat w minecrafta .

 

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Zobaczy sie ;d

 

Czy masz tsa, skype ?: To i to Wolalbym na skype

 

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? Tak

a nick ?

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Lagi u Ciebie były spowodowane zbyt słabym komputerem, nikt z nas nie miał lagów

Pragne podkreslić że serwer ma mapke która waży ponad 100mb.

~~Ciastek

Słucham?

Wszedłem do gry i każdy każdego pyta, czy też ma lagi. ;)

Nowy serwer ProCrafters! Survival + Gildie! Wielkie otwarcie dziś o 20.00! IP: 46.29.20.175:26982


Chcesz być jak Jurek i zostać ProKoxem? Zapraszamy!


Opublikowano

Nick: MrKsardes


Wiek:14lat


Doświadczenia z minecraft: 1.5roku


Pare słów o sobie: Jestem ogarnięty i lubię grać w minecrafta


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : nie


Czy masz tsa, skype ?: mam


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? będę przestrzegał regulamin

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...