Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Lives MC] A'la Kwadratowa ! [0 lagów] [Whitelist][OtherDrop]


MagicznyKrzys

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 18l


Doświadczenia z minecraft: 1,5 roku:)

Pare słów o sobie: Myślę, że mógłbym znaleźć się na serwerze tego typu i nie robić problemów, czy coś w tym stylu. Lubię kreatywnie grać ;)


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : tak, maiłbym możliwość ;)


Czy masz tsa, skype ?: oba ;)


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? taak

Nick: truuo

1377531174-U173186.png


Opublikowano

Imie: Daniel


Wiek:+14lat ! 15


Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat badz miesiecy masz styczność z mc) od alphy


Pare słów o sobie: Miły spokojny Lubie muze beatbox i rap


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : (Tak, Nie) Nie


Czy masz tsa, skype ?: (to i to, tylko ts, tylko skype) to i to


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? (Tak, Nie) Tak


Opublikowano

Imie:Adam /TouchMeDzida


Wiek:+14lat ! 16


Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat badz miesiecy masz styczność z mc) hm nie pamiętam ile to było, ale gram od wersji 1.7.3 beta


Pare słów o sobie: Jestem kreatywny, lubię dobrą zabawę, oraz grę z innymi


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : (Tak, Nie) Zależy ile


Czy masz tsa, skype ?: (to i to, tylko ts, tylko skype) tylko ts


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? (Tak, Nie) Tak


DAJ LAJKA!
TO NIE BOLI!
Widzicie jak się staram zdejmijcie mi parę %
Opublikowano

Imie: Kacper


Wiek: 16


Doświadczenia z minecraft: 2 lata


Pare słów o sobie: Mam na imie Kacper, Intresuje sie informatykom , gram od 2 lat w minecrafta .


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Zobaczy sie ;d


Czy masz tsa, skype ?: To i to Wolalbym na skype


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? Tak

Opublikowano

Imie: Bartek


Wiek: 16 lat


Doświadczenia z minecraft: od wersji beta.


Pare słów o sobie: Jestem ogarnięty , umiem wspułpracowac.


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Tak


Czy masz tsa, skype ?: nie


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? tak


Opublikowano

Imie: Marsel


Wiek: 18

Doświadczenia z minecraft Od początku Multiplayer'a nie wiem dokładnie od kiedy


Pare słów o sobie: Jestem zwyczajnym 18-latkiem, interesuje się Sportem oraz Grafiką. Potrafię współpracować oraz Znam poprawną polszczyznę.


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Zobaczę^^


Czy masz tsa, skype ?: To i To, ale częściej rozmawiam przez Skype'a ;)


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? Tak

Nick : MrMarsi1

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Wiek: 18l

Doświadczenia z minecraft: 1,5 roku:)

 

Pare słów o sobie: Myślę, że mógłbym znaleźć się na serwerze tego typu i nie robić problemów, czy coś w tym stylu. Lubię kreatywnie grać ;)

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : tak, maiłbym możliwość ;)

Czy masz tsa, skype ?: oba ;)

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? taak

Dodany do whitelisty! tylko prosze o podanie Nicku

 

Wszyscy którzy chcą być dodani prosze dopisać Nick (mały fail )

 

 

Imie: Marsel

Wiek: 18

Doświadczenia z minecraft Od początku Multiplayer'a nie wiem dokładnie od kiedy

Pare słów o sobie: Jestem zwyczajnym 18-latkiem, interesuje się Sportem oraz Grafiką. Potrafię współpracować oraz Znam poprawną polszczyznę.

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Zobaczę^^

Czy masz tsa, skype ?: To i To, ale częściej rozmawiam przez Skype'a ;)

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? Tak

Nick : MrMarsi1

Dodany!

 

@Edit! Poszukujemy TeamSpeak'a!

1384358313-U695412.png

Opublikowano

 

Imie:Adam /TouchMeDzida

Wiek:+14lat ! 16

Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat badz miesiecy masz styczność z mc) hm nie pamiętam ile to było, ale gram od wersji 1.7.3 beta

Pare słów o sobie: Jestem kreatywny, lubię dobrą zabawę, oraz grę z innymi

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : (Tak, Nie) Zależy ile

Czy masz tsa, skype ?: (to i to, tylko ts, tylko skype) tylko ts

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? (Tak, Nie) Tak

dodany!

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick: MrPotwor

Wiek: 15lat

Doświadczenia z minecraft: od 1.7.3 (chyba 2011 rok wakacje, nie pamiętam ;])

Pare słów o sobie: Jestem MrPotwor, w rl nazywam się Nobert, mam 15lat przeszedłem już okres gimbusa (świrowanie itp.), lubię grać w mc a w rl w piłkę nożną

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Nie

Czy masz tsa, skype ?: TS3, ale serwera nie mam.

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? Jak się z nim zapoznam, to ocenię czy będę w stanie czy nie będę.

Take it easy my friend

Opublikowano

Nick:Zmudin


Wiek:+14lat !-No jasne


Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat badz miesiecy masz styczność z mc)-3 lata :)


Pare słów o sobie:Jestem miłym ogarnientym graczem,kulturalnym :)


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : (Tak, Nie)-Raczej ta


Czy masz tsa, skype ?: (to i to, tylko ts, tylko skype)-Ts.Skype


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? (Tak, Nie)-TAK


Opublikowano

Nick: MrPotwor

Wiek: 15lat

Doświadczenia z minecraft: od 1.7.3 (chyba 2011 rok wakacje, nie pamiętam ;])

Pare słów o sobie: Jestem MrPotwor, w rl nazywam się Nobert, mam 15lat przeszedłem już okres gimbusa (świrowanie itp.), lubię grać w mc a w rl w piłkę nożną

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Nie

Czy masz tsa, skype ?: TS3, ale serwera nie mam.

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? Jak się z nim zapoznam, to ocenię czy będę w stanie czy nie będę.

DODANY!

 

 

Nick:Zmudin

Wiek:+14lat !-No jasne

Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat badz miesiecy masz styczność z mc)-3 lata :)

Pare słów o sobie:Jestem miłym ogarnientym graczem,kulturalnym :)

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : (Tak, Nie)-Raczej ta

Czy masz tsa, skype ?: (to i to, tylko ts, tylko skype)-Ts.Skype

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? (Tak, Nie)-TAK

a ile dokladnie lat?

1384358313-U695412.png

Opublikowano

 

Wiek: 18l

Doświadczenia z minecraft: 1,5 roku:)

Pare słów o sobie: Myślę, że mógłbym znaleźć się na serwerze tego typu i nie robić problemów, czy coś w tym stylu. Lubię kreatywnie grać ;)

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : tak, maiłbym możliwość ;)

Czy masz tsa, skype ?: oba ;)

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? taak

Nick: truuo

Dodany!

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Wiek: 15

 

Doświadczenia z minecraft: 1,5 roku:)

Pare słów o sobie: Myślę że powinienem znaleźć się na tym serwerze ponieważ jestem ogarnięty i lubię takie serwery. Mam na imię Paweł

 

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : tak, maiłbym możliwość

 

Czy masz tsa, skype ?: oba

 

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? tak

Nick: Menzolek18

Opublikowano

Nick:DJSmoku

 

Wiek:16

 

Doświadczenia z minecraft:ok.2lat

 

Pare słów o sobie: Jestem kreatywny na imię mam Przemek oraz bardzo lubię gry typu Miecraft

 

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Nie

 

Czy masz tsa, skype ?: to i to

 

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? Tak

1372773027-U369116.png

Sygnatura by . Gentleman .

Opublikowano

 

Wiek: 15

 

Doświadczenia z minecraft: 1,5 roku:)

Pare słów o sobie: Myślę że powinienem znaleźć się na tym serwerze ponieważ jestem ogarnięty i lubię takie serwery. Mam na imię Paweł

 

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : tak, maiłbym możliwość

 

Czy masz tsa, skype ?: oba

 

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? tak

Nick: Menzolek18

Dodany!

 

Nick:DJSmoku

 

Wiek:16

 

Doświadczenia z minecraft:ok.2lat

 

Pare słów o sobie: Jestem kreatywny na imię mam Przemek oraz bardzo lubię gry typu Miecraft

 

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Nie

 

Czy masz tsa, skype ?: to i to

 

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? Tak

Dodany!

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick: Burner


Wiek:+14lat !: 14 :)


Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat badz miesiecy masz styczność z mc) 1 rok


Pare słów o sobie: Jestm fajnym czlowiekiem i lubie pograć sobie w grupie :)


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : (Tak, Nie) Tak , jeżeli byłoby mi na nim fajnie :)


Czy masz tsa, skype ?: (to i to, tylko ts, tylko skype) to i to


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? (Tak, Nie) No jasne że tak ..

Opublikowano

Nick: Burner

Wiek:+14lat !: 14 :)

Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat badz miesiecy masz styczność z mc) 1 rok

Pare słów o sobie: Jestm fajnym czlowiekiem i lubie pograć sobie w grupie :)

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : (Tak, Nie) Tak , jeżeli byłoby mi na nim fajnie :)

Czy masz tsa, skype ?: (to i to, tylko ts, tylko skype) to i to

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? (Tak, Nie) No jasne że tak ..

Dodany!

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Wiek: 15

Doświadczenia z minecraft: 1 rok
Pare słów o sobie: Nie kradne, nie zabijam za nic.

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Nie

Czy masz tsa, skype ?: Ts mam, Skype: minecraftgraihia

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? tak
Nick: Graihia

Opublikowano

Wiek: 15

Doświadczenia z minecraft: 1 rok

Pare słów o sobie: Nie kradne, nie zabijam za nic.

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Nie

Czy masz tsa, skype ?: Ts mam, Skype: minecraftgraihia

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? tak

Nick: Graihia

 

 

Dodany! Poszukujemy TeamSpeak'a!

1384358313-U695412.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...