Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Lives MC] A'la Kwadratowa ! [0 lagów] [Whitelist][OtherDrop]


MagicznyKrzys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:youarekox


Wiek:14lat !


Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat badz miesiecy masz styczność z mc):2lata

Pare słów o sobie:Jestem ogarnięty lubie koszykówkę i piłkę nożną i dziewczyny


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : (Tak, Nie) Sądze,że tak jeśli mi się spodoba


Czy masz tsa, skype ?: to i to(skype jaba12111)

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? (Tak, Nie) tak

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 15



Doświadczenia z minecraft: Gram od Bety !

Pare słów o sobie: Jestem miłym, ogarniętym, koleżeńskim graczem ! Chciałbym , zagrać poznawając nowych znajomych + jakieś nagrania z walk : )


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Tak


Czy masz tsa, skype ?: Tak mam ts3, oraz skype: adeczek112


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? Oczywista sprawa !

Nick: Tayeen

Opublikowano

Nick:youarekox

Wiek:14lat !

Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat badz miesiecy masz styczność z mc):2lata

Pare słów o sobie:Jestem ogarnięty lubie koszykówkę i piłkę nożną i dziewczyny

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : (Tak, Nie) Sądze,że tak jeśli mi się spodoba

Czy masz tsa, skype ?: to i to(skype jaba12111)

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? (Tak, Nie) tak

Dodany~!

 

Wiek: 15

 

Doświadczenia z minecraft: Gram od Bety !

 

Pare słów o sobie: Jestem miłym, ogarniętym, koleżeńskim graczem ! Chciałbym , zagrać poznawając nowych znajomych + jakieś nagrania z walk : )

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Tak

Czy masz tsa, skype ?: Tak mam ts3, oraz skype: adeczek112

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? Oczywista sprawa !

 

Nick: Tayeen

Dodany!

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick: PigZombie

 

Wiek: 17

 

Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat badz miesiecy masz styczność z mc): Rok

 

Pare słów o sobie: Poznasz mnie w grze.

 

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera?: Tak

 

Czy masz tsa, skype ?: (to i to, tylko ts, tylko skype) Tak

 

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? (Tak, Nie) Tak

Nowy serwer ProCrafters! Survival + Gildie! Wielkie otwarcie dziś o 20.00! IP: 46.29.20.175:26982


Chcesz być jak Jurek i zostać ProKoxem? Zapraszamy!


Opublikowano

Nick: PigZombie

 

Wiek: 17

 

Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat badz miesiecy masz styczność z mc): Rok

 

Pare słów o sobie: Poznasz mnie w grze.

 

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera?: Tak

 

Czy masz tsa, skype ?: (to i to, tylko ts, tylko skype) Tak

 

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? (Tak, Nie) Tak

Dodany!

o 19:30 event kopalniany ! kazdy dostaje 5 drewnianych lopat i szuka zakopanych w dricie skrzynek do wygrania luksusowy ekwipunek !

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick: FamulaN


Wiek: 18


Doświadczenia z minecraft: od 1.7


Pare słów o sobie: Marcin Technikum Ekonomiczne, Kreatywny, miły, pomocny, chętnie z kimś zagram :)


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? :Nie


Czy masz tsa, skype ?: Mam


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? Tak

10  50  100  150  200  250  300  350  400  450  500  550  600  650  700  750  800  850  900  950  1000

 

 

 

Proszę Moderatorów o usunięcie %, jeżeli napisałem post, który był pomocny !

Opublikowano

 

Nick: FamulaN

Wiek: 18

Doświadczenia z minecraft: od 1.7

Pare słów o sobie: Marcin Technikum Ekonomiczne, Kreatywny, miły, pomocny, chętnie z kimś zagram :)

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? :Nie

Czy masz tsa, skype ?: Mam

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? Tak

Dodany!

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick:Wojto1122


Wiek:Mam 14


Doświadczenia z minecraft:2 Lata xD


Pare słów o sobie:Mam na imię Wojtek .Interesuję się informatyką/Grą w minecraft'a :D

 

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? :Tak


Czy masz tsa, skype ?: To i To


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin?:Oczywiście :)

Opublikowano

Nick:Wojto1122

Wiek:Mam 14

Doświadczenia z minecraft:2 Lata xD

Pare słów o sobie:Mam na imię Wojtek .Interesuję się informatyką/Grą w minecraft'a :D

 

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? :Tak

Czy masz tsa, skype ?: To i To

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin?:Oczywiście :)

Dodany!

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick: DJHarison


Wiek:14,5 lat


Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat badz miesiecy masz styczność z mc) : ok 2 lata


Pare słów o sobie: Nazywam sie Tomek , jestem mily i przyjacielski .


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : (Tak, Nie) : Owszem , jezeli bedzie miło się na nim spędzało czas


Czy masz tsa, skype ?: (to i to, tylko ts, tylko skype) : skype , ale pobranie ts to nie problem


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? (Tak, Nie) : No jasne ze tak

Opublikowano

Nick:kimono21


Wiek:14


Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat bądź miesięcy masz styczność z mc):Od Alphy 2 lata chyba albo 3.


Parę słów o sobie:Mam na imię Rafał , moje 2 imię to Kamil :D Moją pasją jest piłka nożna. Często pomagam i ogólnie jestem miły.


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Tak.


Czy masz tsa, skype ?:Tylko skype , rafael.podolski


Czy jesteś ogarnięty i będziesz przestrzegał regulamin? (Tak, Nie): Tak


Opublikowano

NIck: Mateush

Wiek+14lat : 15

Doświadczenia z minecraft(czyli ile lat badz miesiecy masz stycznosc z mc) półtorej roku

Pare słów sobie: Mam na imię Mateusz,bardzo lubie serwery KM i szukam takiego jak ten.Umiem pracować w grupie itd.

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera?: (Tak,nie) Tak,w jakimś małym stopniu.

Czy masz tsa,skype? : Mam to i to

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przestrzegał regulamin? (tak,nie) Tak

                                                    2011-2015,tylko MPC!

Opublikowano

NIck: Mateush

Wiek+14lat : 15

Doświadczenia z minecraft(czyli ile lat badz miesiecy masz stycznosc z mc) półtorej roku

Pare słów sobie: Mam na imię Mateusz,bardzo lubie serwery KM i szukam takiego jak ten.Umiem pracować w grupie itd.

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera?: (Tak,nie) Tak,w jakimś małym stopniu.

Czy masz tsa,skype? : Mam to i to

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przestrzegał regulamin? (tak,nie) Tak

 

Dodany!

 

 

Nick:kimono21

Wiek:14

Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat bądź miesięcy masz styczność z mc):Od Alphy 2 lata chyba albo 3.

Parę słów o sobie:Mam na imię Rafał , moje 2 imię to Kamil :D Moją pasją jest piłka nożna. Często pomagam i ogólnie jestem miły.

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Tak.

Czy masz tsa, skype ?:Tylko skype , rafael.podolski

Czy jesteś ogarnięty i będziesz przestrzegał regulamin? (Tak, Nie): Tak

 

 

Dodany! :)

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick: DJHarison


Wiek:14,5 lat


Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat badz miesiecy masz styczność z mc) : ok 2 lata


Pare słów o sobie: Nazywam sie Tomek , jestem mily i przyjacielski .


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : (Tak, Nie) : Owszem , jezeli bedzie miło się na nim spędzało czas


Czy masz tsa, skype ?: (to i to, tylko ts, tylko skype) : skype , ale pobranie ts to nie problem


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? (Tak, Nie) : No jasne ze tak

Opublikowano

Imie: Risimo

Wiek: 17
Doświadczenia z minecraft: Rok

Pare słów o sobie: Przyszedłem zagrać w coś ciekawego, nie opowiadać o sobie.
Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Nie
Czy masz tsa, skype ?: Wszystko
Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? Tak

Opublikowano

Nick:Klemens


Wiek:16


Doświadczenia z minecraft: 2lata


Pare słów o sobie:Jestem miły ;d


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Zależy wszystko od tego jaki będzie serwer - Czy będą grali grace,jaka będzie administracja - Ale raczej tak.


Czy masz tsa, skype ?: Mam to i to


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulaminu: Tak. ;)


zv669_sipeantus.png

Opublikowano

 

Nick:Klemens

Wiek:16

Doświadczenia z minecraft: 2lata

Pare słów o sobie:Jestem miły ;d

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Zależy wszystko od tego jaki będzie serwer - Czy będą grali grace,jaka będzie administracja - Ale raczej tak.

Czy masz tsa, skype ?: Mam to i to

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulaminu: Tak. ;)

 

Imie: Risimo

Wiek: 17

Doświadczenia z minecraft: Rok

 

Pare słów o sobie: Przyszedłem zagrać w coś ciekawego, nie opowiadać o sobie.

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : Nie

Czy masz tsa, skype ?: Wszystko

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? Tak

 

 

Nick: DJHarison

Wiek:14,5 lat

Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat badz miesiecy masz styczność z mc) : ok 2 lata

Pare słów o sobie: Nazywam sie Tomek , jestem mily i przyjacielski .

Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : (Tak, Nie) : Owszem , jezeli bedzie miło się na nim spędzało czas

Czy masz tsa, skype ?: (to i to, tylko ts, tylko skype) : skype , ale pobranie ts to nie problem

Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? (Tak, Nie) : No jasne ze tak

 

Dodani!

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick: SeraViSe


Wiek: 14. ;)


Doświadczenia z minecraft: Pamiętam jeszcze bete, więc chyba sporo. ;p


Pare słów o sobie: Jestem kolesiem, który lubi grać w piłkę. Chodzę do gimnazjum, znam ortografię, myślę, że jestem ogarnięty. ;d Lubię budować i chyba mi to wychodzi. Hmmm coś jeszcze? Nie mam pojęcia. Mam nadzieję, że poznasz mnie bardziej, ale już na serwerze. :D


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : To zależy, ale od czasu do czasu może tak. ;p


Czy masz tsa, skype ?: To i to. ;)


Czy jesteś ogarnięty i będziesz przestrzegał regulamin? Jasne. ;)



PS. w wzorze jest błąd ;p jest napisane:


"Czy jesteś ogarnięty i będziesz przeszCZegał regulamin?"

 

Opublikowano

Nick:babiniu


Wiek:+14lat ! akurat 14 :D


Doświadczenia z minecraft: (czyli ile lat badz miesiecy masz styczność z mc) a to bylo z 9 miesiecy


Pare słów o sobie:lubie placki :P chce się odprężyć przy grze po prostu pograć dla zabawy w międzyczasie bo truskawki są a potem wiśnie


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : zależy jak wielka


Czy masz tsa, skype ?: tylko TS ale nie chce mi sie podlanczac mikro


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przestrzegał regulamin? tak będę


 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

Wypisuje się. Powód? Zbyt duże lagi / serwer zamknięty.

~PigZombie

Nowy serwer ProCrafters! Survival + Gildie! Wielkie otwarcie dziś o 20.00! IP: 46.29.20.175:26982


Chcesz być jak Jurek i zostać ProKoxem? Zapraszamy!


Opublikowano

Nick:mieczos


Wiek:14lat


Doświadczenia z minecraft: od alfy


Pare słów o sobie:lubie mc wystarczy


Czy miałbyś możliwość dotacji serwera? : zależy ile


Czy masz tsa, skype ?: to i to


Czy jesteś ogarnięty i bedziesz przeszczegał regulamin? Tak


76561198046924593.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...