Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GoldNation [Kwadratowa Masakra + Wojny Gildii][2 Drużyny][Seria na YOUTUBE!][Tylko 1 gildia może zostać "GoldNation"][TS3!]


MisterFivePL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Klemens


Wiek: 17


Ile gracz w MC: 2lata


Dlaczego Ty: Jestem ogarnięty,lubię grać w mc, gram dla zabawy, bardzo lubię Kwadratowe masakry, dla mnie liczy się zabawa. ;D

 

Odświeżasz temat itp. a nawet zgłoszeń nie oglądasz...

zv669_sipeantus.png

Opublikowano

@UP, oglądam.

No to może pisz kogo dodajesz itp - A jak nie dodajesz to też pisz . Bo ja od wczoraj czekam.... - Jak możesz wbij na skype,mam do ciebie propozycję. :)

zv669_sipeantus.png

Opublikowano

Nick:Mateush
Wiek:15
Ile gracz w mc: z półtorej roku.
Dlaczego Ty: Bo szukam ogarniętej masakry,a ten serwer wydaje się taki być.Jestem sumiennym i pracowitym graczem.Potrafię pomóc,gram uczciwie i szukam dobrej rozrywki.

Ps: podaj adres forum,bo nie widzę.

                                                    2011-2015,tylko MPC!

Opublikowano

To serwera jeszcze nie ma? Czy mówiąc ogarniamy ustawiacie pluginy itd,itp.

Bo myślałem że wszystko jest gotowe i pogram już wieczorem :/

                                                    2011-2015,tylko MPC!

Opublikowano

Nick: VerSuSCraFT
Wiek: 14
Ile gracz w MC: Od wersji beta 1.7.3
Dlaczego Ty: Ponieważ bardzo lubię serwery typu KM, ale bardziej zależy mi na pograniu
z fajnymi osobami :)

bhchdskg5bji.png


Opublikowano

Nick: Skidron
Wiek: 12
Ile gracz w MC: ponad 2 lata
Dlaczego Ty: bo jestem ogarnięty znam wszystkie przepisy na mikstury i mogę grać w tygodniu

Opublikowano


Nick: LisekMC

Wiek: 16

Ile gracz w MC: od 1.7.3 no jakos 2 lata

Dlaczego Ty: lubię tego typu zabawy gdzie można pogadać z dobrymi ludźmi, dobrym towarzystwem, oraz rywalizacje :)

+ jest ts ;)

kurwa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...