Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GoldNation [Kwadratowa Masakra + Wojny Gildii][2 Drużyny][Seria na YOUTUBE!][Tylko 1 gildia może zostać "GoldNation"][TS3!]


MisterFivePL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: NawalonyCreeper
Wiek: 13
Ile gracz w MC: od beta 1.4
Dlaczego Ty: mam skype /ts3 i mikrofon jestem ogarnietny potrafię grac drużynowo i szykować rozmaite pułapki na przeciwnika oraz dobrze budować .

Opublikowano

Nick: MineResim
Wiek: 14
Ile gracz w MC: Od wersji InDev :)
Dlaczego Ty: Lubię grę drużnynową, jestem dobry w pvp i uwielbiam serwery typu KW

10 postów 20 postów 50 postów 75 postów 100 postów

110 postów 120 postów 150 postów 175 postów 200 postów

Opublikowano

Nick: MarceloSSG
Wiek: 14
Ile gracz w MC: Od Bety 1.8
Dlaczego Ty: Ponieważ zamierzam nagrywać na youtube, jestem ogarnięty, dobrze gram w współpracy, mam komunikatory głosowe (ts3, skype, mumble), ogarniam PvP

Opublikowano

Nick:KosiarzLive
Wiek:15
Ile gracz w MC:4lata
Dlaczego Ty: Ponieważ lubię walczyć z innymi graczami Chciałbym w raz z kuzynem grać. Jestem spokojną osobą tak samo jak kuzyn. Oczywiście mam komunikatory głosowe.

 

 

 

Nick: Kefirus

Wiek: 14
Ile gracz w MC: 4
Dlaczego Ty: Ponieważ lubię walczyć z innymi graczami Chciałbym w raz z kuzynem grać. Jestem spokojną osobą tak samo jak kuzyn. Oczywiście mam komunikatory głosowe. (Kopia powyższego, chciałbym zgłosić 2 osoby.)

Opublikowano
Nick: Archerowy

Wiek: 12

Ile gracz w MC: 3/4 lata

Dlaczego Ty: A dlaczego nie?.. Lubię KM, gry komputerowe i wojny gildii. Mam nadzieję, że dostanę się na serwer. Jestem ogarnięty i umiem grać teamplay.

Opublikowano

Nick:KalekaaPL

Wiek:13

Ile gracz w MC:nwm ale wiem ze od wersjii 1.5_01 beta

Dlaczego Ty:Poniewaz nie jestem takim noobem ze okradne swoja druzyne i rozwale im all, nie kradne, nie przeklinam, nie wyzywam

Opublikowano

Nick: parulek99
Wiek: 14, ale uwierz zachowuję się na więcej ;)
Ile gracz w MC: Od bety 1.3 czyli coś ok. 2 lat
Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Ponieważ umiem współpracować, mam poczucie humoru, nie jestem jak "typowy gimbus", bardzo chętnie zagrałbym na takim serwerze, oraz umiem robić dobre rzeczy, enchant itp.

Opublikowano

Nick: PivotJr

Wiek: 13

Ile gracz w MC: Dlugo 3 lata

Dlaczego Ty:
Lubie KM I Nie kradne, lubie Wojny Gildi ;)

mylittleponym.pngSygnatura by Shavire <3



STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...