Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GoldNation [Kwadratowa Masakra + Wojny Gildii][2 Drużyny][Seria na YOUTUBE!][Tylko 1 gildia może zostać "GoldNation"][TS3!]


MisterFivePL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1370791538-U603557.jpg

1370791992-U603557.png

strzalka.gifTYP: Wojny Gildii + Kwadratowa Masakra

strzalka.gifSloty: 40

strzalka.gifTS: 79.133.216.145:5000

strzalka.gifIP: Po rekrutacji(WL)

strzalka.gifPotwory: Tak, dużo

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Nie

strzalka.gifBialaLista: Tak

1370792146-U603557.png

MisterFivePL

1370792194-U603557.png

Pluginy są skonfigurowane tak, aby grało się dobrze i przyjemnie

jest kilka autorskich.

Na początku masz 3 życia, po ich stracie dostajesz bana.

Jedząc Diamondgem2.png

Jeżeli ktoś straci wszystkie życia, możesz go wskrzesić:

/revive GRACZ - ożywia danego gracz. Wielkość liter ma znaczenie!

Dodatkowo:

/lives - sprawdza aktualną liczbę żyć.


1370792260-U603557.png

Będzie to serwer jakiego jeszcze nie było, dlaczego?

Serwer będzie polegał (1 sezon) na podbiciu przeciwnej Gildii

w czasie Wojny.

Po zwyciężeniu gildia np z Zieloni awansuje na GoldNation (ZłotaNacja)

Po awansie drużyna przechodzi do kolejnego sezonu,

przegranym podziękujemy i życzymy powodzenia!

1370615533-U620362.png

1370792319-U603557.png


Nick:
Wiek:
Ile gracz w MC:
Dlaczego Ty:

Nie możesz odpisać w tym temacie?
Napisz na pw, lub na
Skype: FidosekPL oraz Polub ten post

Daj "Lubię To"

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:Recconet
Wiek:14
Ile gracz w MC:od 1.7.3 :D
Dlaczego Ty:A czemu nie ? :D Ponieważ lubie KM i umiem grać w grupie :D

Opublikowano

Nick:Recconet

Wiek:14

Ile gracz w MC:od 1.7.3 :D

Dlaczego Ty:A czemu nie ? :D Ponieważ lubie KM i umiem grać w grupie :D

 

 

Jak bd TS to zapraszam :)

Daj "Lubię To"

Opublikowano


Nick: SebQu

Wiek: 13 Lat.

Ile gracz w MC: Nie długo, ponieważ zaledwie około 7/8 miesięcy, lecz wiedzę raczej nadrobiłem (Po za redstonem :/ Czarna magia o.O )

Dlaczego Ty: Potrafię współpracować, zarówno w walce jak i budowie. Posiadam wszelki komunikatory pokroju Ts3 takie jak mumble, ventrillo oraz skype. Mimo młodego wieku, mój głos nie jest piskliwy i jak do tej pory nikomu nie przeszkadzał. Potrafię dobrze walczyć na dystans, oraz mam szczęście do enchantów.

Troszkę mało lecz mam nadzieje że wystarczy.

Pozdrawiam, SebQu. :)

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Nick: Graihia
Wiek: 15
Ile gracz w MC: Od wersji 1.0.0
Dlaczego Ty: Ponieważ nie kradne, nie zabijam oraz jestem ogarnięty.

 

Czekam też na ts. ^.^

Opublikowano

Nick: MrMarsi1

Wiek: 18

Ile gracz w MC: Około 1,5 roku

Dlaczego Ty:
Ponieważ sądzę, że nadaje się na tego typu serwery, strasznie lubię serwery typu Survival, a szczególnie Hardcore'owy (Podobno dużo mobków) .

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Nick:Russek14
Wiek:16
Ile gracz w MC:2 lata
Dlaczego Ty:Jestem mily i kreatywny lubie budowac zamki i kopac w kopalniach, znam sie troche na mechanizmach z redstone i mam duzo czasu :D

Opublikowano

Nick: Benah
Wiek: 15
Ile gracz w MC: 2 lata
Dlaczego Ty: Jestem nie ogarnięty trolluje wrogów fajnie się walcze nie kradne- Cygan nie jestem- Lubie być czarny w kopalni a zółty na powiechni:P

Opublikowano

Nick:KubixMinecraft

Wiek:13

Ile grasz w MC: Gram od wersji Alpha :)

Dlaczego Ty :Ponieważ, jestem uczciwym graczem i mogę też nagrywać z tego serię na YouTube. Mam Ponad 100 Widzów

x



Opublikowano

Nick: adammus95
Wiek:13
Ile gracz w MC: 2lata[może 3 ;P]
Dlaczego Ty:Dlatego, że jestem ogarnięty, nie cierpię CHEATERÓW i nim nim nie jestem i nie będę.Jestem koleżenski, więc raczej nie będzie żadnych "dram" ze mną ;p

POZDRO ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...