Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Koveea/90cap/chinskie buildy/silk na godzine i więcej START 2013-06-09 20:00 gmt+1


SpeedOfSound

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

działa wam ich stronka, bo mi coś nie chce się załadować...

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tobie działa ? trzeba mi zrobić 2 konta :)

 

oke, znalazłem już mudżyna który mi to zrobi ^.^

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Znowu się wybrałem na CTF ehhh ... Powiem wam, że już zaczynam się przyzwyczajać lag/ded/dc :)

 

 

Serwer ON/OFF

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

nie wywala was co chwile ?

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

ciort z takim serwerem... chciałem sobie pograć a tu 10 min nawet na serwie nie posiedzisz.

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

strona nie działa, nic nie działa może do rana coś w końcu zrobią bo jak nie to lipa będzie :P ludzie odejdą i już :/

strasznie się przedłuża to ich naprawianie ciekawe co z tego wyniknie heh

29979.gif
Opublikowano

ale FaceBook działa :D

Ok
since its annoying , we will keep it offline until we fix everything as
well . We apologize for what ever happened until now . Thanks for who
ever waiting & supporting us ...

We will give you extra pet - exp ticket's Thank you , have a nice day ... | Koveea |

Opublikowano

jak dzis nie wystartuje bez problemów to będzie kolejny server do usunięcia ;C

"Zamilcz Chłopie zanim Cię zakopie" 52 Dębiec

Opublikowano

Serwer jest Open :) Zapraszam do gry

 

 

Chyba nadal mają problemy z DC

 

 

Znowu jest OFF nuda !!

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

@up ja mam ciągle off:C

 

@to jest mój 2 server w tym tyg. który jest więcej OFF niż on. Co za ludzie te servery stawiają:C

"Zamilcz Chłopie zanim Cię zakopie" 52 Dębiec

Opublikowano

Jutro startuje serwer aka ConfictOnline 100 cap, etc. Jeśli tego nie odpalą, to polecam zagrać tam.

Opublikowano

@up ty aby polecasz, ostatnio w rise ten polecałeś ehm taki z Ciebie dobry duszek;>

"Zamilcz Chłopie zanim Cię zakopie" 52 Dębiec

Opublikowano

Jutro startuje serwer aka ConfictOnline 100 cap, etc. Jeśli tego nie odpalą, to polecam zagrać tam.

polecasz server i nie znasz nawet kiedy startuje..

 

Server will go Live on Saturday, 15/06/2013 at 4pm GMT+2

Opublikowano

Hello

Dear Koveea Users , As we know , server was offline more than 24

hours. Finally ! We paid for MeGaMax , Tomorrow server fixing with

everything with %100 | No more crashes | No more inspections | No more

bugs | Everything going to fixed . Thanks for everyone for supporting

us !

 

 

co robimy ? xD czekamy do jutra? ^^

Opublikowano

@up ty aby polecasz, ostatnio w rise ten polecałeś ehm taki z Ciebie dobry duszek;>

Nie ja stawiam te serwery, toteż nie ja za nie odpowiadam.

 

polecasz server i nie znasz nawet kiedy startuje..

 

Server will go Live on Saturday, 15/06/2013 at 4pm GMT+2

Dwie godziny i byłby nowy dzień, uznałem to za błahostkę, ale widać niektórym trzeba wszystko rozrysować.

 

 

Serwer przyciągnął masę ludzi i myślę, że nie będzie z tym kłopotu, nawet po takiej przerwie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...