Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Koveea/90cap/chinskie buildy/silk na godzine i więcej START 2013-06-09 20:00 gmt+1


SpeedOfSound

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fire light bow dobry build

Na kazdym serwie cap 90 force jest nerfione bo ludzie nie potrafia grac vs force ;d

 

Wrzuci mi ktos samego Media paka ? lajki i gwazdki ile wlezie ;d

18706.png34260.png

silkroadcomplbg3f.png34297.png

34491.gif34793.gif

33032.gif33251.gif

Serwer: H2K

Nick: PureIntSword

LvL: 110FF

Build : Cold/Light/Bitcheon

Sword 101 +7 Shield Sun 90 +5

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

+ 12 pille są w NPC xD Ja mam bow/fire/light 4fun ciekawy jestem jak on będzie sprawował się na job xD

 

 

Na tym serwie cold i force odpada dla graczy full str :(

 

jeżeli chodzi Ci o snowa to blader wydaje mi się że na styk bd miał int żeby odpalić 1 snowa, przy max int wbitym w set.

Opublikowano

tu chodzi o INT. niestety jak nie masz inta wystarczająco to musisz poczekać , lvl up i wtedy :)


Co do Media.pk2 już wgrywam na server , zaraz DAM linka na 1 stronie i tutaj również :P



@EDIT

 

Media.pk2
http://www.multiupload.nl/5BPO0NFMWO
lub
https://docs.google.com/file/d/0B4U24yT50auaTTk3OTdGU1pzTmc/edit?usp=sharing

 





@EDIT 2

Jeden z GM napisał właśnie że zapłacili teraz za HyperFilter oraz przenieśli Hosta .
Server ONLINE będzie dopiero jutro z rana. Dzisiaj muszą zzrobić Update :)
Także czekamy do jutra :) Dobranoc

na 1 stronie już jest :)

Opublikowano

bo chodzi o ogolna liczbe inta... tylko ze full str na max lvl z fb setem nie bedzie mial wystarczajaco inta do snowa.. a w full int wystarczy dobic 42 lvl zeby miec 180+ inta

Opublikowano

To jest specjalnie zrobione żeby full str nie miał snow na pvp !

 

 

Te 180 pkt trzeba mieć z builda a nie z seta i premki... znaczy tak sądzę

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

PROSZĘ , to screen który dał jeden z GMów który zajmuję się płatnościami itp :)
Teraz mamy 100% pewność że Server jest zabezpieczony :) i nie długo ruszy a wraz z nim nowe wspaniałe przygody :)
Co do hyperfiltera , wyczytałem że do 24h przychodzi , więc myślę że dzisiaj na nowo ruszy bez lagów i ataków :)


paypal.jpg

Hyperfilter says 24hours until protection should be up even less in some
cases. So we are waiting for them. Meanwhile we are fixing the bugs and
adding updates.

Once again leave requests at livesupport in website for suggestions and
other things. Thank you all for understanding our situation!

Nowicjusz
Opublikowano

Wedlug mnie trzeba miec ogolnie 180pkt inta. Bo gdy dodajesz inta do seta to w statach tez rosnie ci str/int, phy itd

Opublikowano

@UP

 

Daj link w code :) Zewnętrzne linki dajemy w code a linki z mpc bez :)

 

Ciekawe czy serwer nie padnie teraz od ddosów :) Widzieliście system job silk ? Gdzie dostaje się 5* x2silki = 10 za trade itp + Honor job.. Interesujące

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

@up ten Job silk ma byc tu na servie?;d

 

@down tak, ale gdyby był jakis anty cheat;D

"Zamilcz Chłopie zanim Cię zakopie" 52 Dębiec

Opublikowano

Sry pomyliłem się xD to była tylko sugestia hehehe

 

Tak na serio to by zniszczyło grę :( Ludzie by farmili silki ostro thiefem.

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

nie mam pojęcia. Jeżeli się czegoś dowiem , odrazu napiszę tutaj :) ale chyba nie , skoro strona działa to i client powinien być ten sam , tylko UPDATE będzie i tyle :)

Opublikowano

Na ich Fanpage napisał GM
trzeba czekać

We
know , you guys bored as hell , we also apologize. As soon , as we open
the server , we promise you , there will be never unknown inspections
any more , Server will be online today!

We also give our thanks to everyone , the server offline since yesterday , you guys supporting us with patient as well
Remember, Koveea team wont let you down !

 

 

Opublikowano

Z chęcią zagram jak będzie online. Interesujący serwer , czegoś takiego szukałem od dawna

Nick Soyong

 

@@ Jakaś polska gildia jest ?

"Istota zamienia się w popiół, który okrywa wszystko wokół, ukrywa każdy szkopuł następnie jak widoczność po zmroku znika z widoku"

Opublikowano

@@ Jakaś polska gildia jest ?

 

 

Oczywiście. Guildia " FacePalm "

dopiero zbieramy ludzi :) bo jest to nowa Guildia , ale myślę że będzie nas więcej bo kilka osób już się zgłosiło.

 

Jeśli kto kolwiek jest chetny i ma ogarnięcie , doświadczenie na pvp jak i poza , to pisać do MASTERA guildi.

 

nick w grze : SpeedOfSound

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...