Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Koveea/90cap/chinskie buildy/silk na godzine i więcej START 2013-06-09 20:00 gmt+1


SpeedOfSound

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja sie pytam czy build S/S full int bicheon+cold+light to dobre rozwiazanie... zalezy mi szczegolnie na eventach i uniqach bo myslalem jeszcze nad glavia full str.

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

z tego co zauważyłem to bardzo dużo osób gra Glavierami , Bowami , Natomiast rzadziej ludzie grają s/s i spear , chociaż z tego co widze to te high lvle to właśnie full int
Ja osobiście gram s/s light cold ale zrobilem tego chara do taxowania :) następnego chara zrobie Duala Str glavia/bitch =) podobno Wymiata na pvp cap 90 , lecz duzo sp trzeba. Ale myślę że to nie problem jak się na start dostaje 500k sp :)

Opublikowano

no podoba mi sie wlasnie w nukerach to, ze moge zalozyc speara i tez dudnic z nukow z wieksza moca :D nie jest sie uzaleznionym od jednej broni.

Opublikowano

Jeżeli chodzi ci o uniq i eventy to tylko i wyłącznie light/fire/cold

 

@Speed s/s i spear jest od groma

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

no to znaczy że jest balans w postaciach :) to dobrze :)

gadałem z Gmem przed chwilka na chacie , który jest na stronie.
Będzie event 10% exp większy na 2 dni ^^ co do otwarcia napisał że Dzisiaj na pewno , za jakąś godzinę około :) ale nic nie obiecuję bo może się to wszystko zmienić. Ale na pewno dzisiaj :)

Opublikowano

Gateway Server: off
Game Server: off

 

Czyżby ostatni restart przed otwarciem ? ;)

"Istota zamienia się w popiół, który okrywa wszystko wokół, ukrywa każdy szkopuł następnie jak widoczność po zmroku znika z widoku"

Opublikowano


czyli za 2-3 godziny :) lecę się przespać :) widzimy się w grze nie długo :)

 

churiganji say

Hello guys some news here. We are currently setting up hyperfilter

now. After that we will check if its working fine. And then we apply all
the updates we made. We will enter the game to check if everything is
working fine.

We might let you users to enter for 2-3hours to check for bugs on the
updates we applyed, if its working fine we will keep it online.

Thank you for your patient. See ya'll in game soonsmile.gif

Opublikowano

jak zaczeli instalowac hyperfiltler na server, to moze troche dluzej czasu zejsc niz pisza :P

 

btw, nie ma nic o tym ze server bedzie online za 2-3h. Jest napisane ze pozwola zagrac na 2-3h by sprawdzic bugi, jesli wszystko bedzie ok to server zostanie online. Takze nie ma okreslonego czasu za ile bedzie server online

Opublikowano

no to ja dopiero jutro pogram.... jutro o 4 wstaje do roboty :) szkoda szkoda bo chcialem zobaczyc jak to bedize czy bez lagow itp :D

Opublikowano

z tego co piszą , to mają problem z Hyperfilterem , wszystko już jest ale nie mogą się połączyć z tym Hyperfilterem , a support jest do jutra offline więc... albo naprawią to dzisiaj sami.. albo czekamy do jutra.

Opublikowano

Oni nie potrafia ustawic hyperfiltra, napisali do supportu, czekaja na odpowiedz, a to ze oni pracuja 10am-10pm utc+5 to sobie dzisiaj nie pogramy, moze jutro po poludniu, ale to juz bedzie z reszta lipa dla tego serva bo pewnie juz odpala MMO4Gamming:) Pozdrawiam

farah.png

Opublikowano

On napisał, że otworzy serwa i jak dostanie ddos na start to już nie włączy tylko poczeka na nowy host...

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

a nie chodziło mu o to , że albo włącza teraz Server na starym hoście i jeśli będzie chociaż jeden Ddos to wył. server i przenosi ma nowy Host? ALBO że nie właczy teraz servera ale do 1-2h włączy już na nowym hoście i będzie można grać

Opublikowano

server laata i dziła wsio tzeba pobrac aby nowe media z ich FB

 

http://www.facebook.com/Koveea

 

btw bot jest dozwolony:

Koveea is a server that focus on the gameplay

to be fair as possible for everyone and we made alots of free

features and the whole game is based on game activity. Meaning that botting will not result in a good manors.

"Zamilcz Chłopie zanim Cię zakopie" 52 Dębiec

Opublikowano

2013-06-12 game patch.

 

-Deleted dmg absorbation buff

-Removed some skills from force.

-Increased cold nukes dmg.

-Decreased first snowshield skill to 10%

-Added new avatars in item mall.

-Fixed attribute stones doesn't drop from mobs.

-Added the level 98 strong bow and set dmg to normal.

-Unique raids teleport changed to level 85.

-Increased exp for some days to compensate downtime of server.

-Silk/hour changed now to 2silk/hour.

-Added globals and reverse in item mall.

-Changed launcher.

-Removed guild punishment and job.

-IP limit changed to 3.

-Bicheon skills increased by 5%

-Force debuffs set to 45%

-Added flying dragon flash skill in heuksal.

-Added new download links and media.pk2.

 

 

 

 

Server is now back online

 

 

If you have problems starting the game, please

try download the media.pk2 in the download section.

 

If that doesn't cover your issue try download the

fullclient again, or ask for help in livesupport section on the

website.

 

 

Gm nie każe ściągać nowego Media.pk2 tylko piszę że jeśli macie jakieś problemy z połączeniem się z serverem , prosi by pobrać te media.pk2 , i zamienić z tamtym by latało jak trzeba. LINK podaję niżej !! =)

 

http://files.fm/u/qmkgrsf

media.pk2

 

 

CO do SERVERA jest [ON]

 

ponad 200 osób już gra więc nie zraziło nikogo to ze były ddosy i inne problemy :)

 

Co do Guildi Zapraszam serdecznie do " FacePalm " posiadamy 5lvl , nie długo Unia :)

Nick w grze: SpeedOfSound

 

Pozdrawiam :)

Opublikowano

To było kozackie !!! Ja taki napalony na ctf itp.. Wchodzę i DC :( Fajnie hehehehe

 

 

Ciekawe co gm robi :D

 

 

@UP

 

Daj ten link w code !!!

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...