Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Używanie nieposiadanych skórek


4ggr35510n

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To już lata po necie od tygondnia jakoś, więc napewno niedługo będzie fix.

Opublikowano

tak szczerze to wydaje mi się że ten bug był od dawna ale nigdy go nie testowałem bo myślałem że już nie działa

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

Ze co? Od nadal działa. To widzę jak riot to fiksnął.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

działa jeszcze?

nie mam pojęcia, dostałem wiadomość że niby fix..

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Działa, przynajmniej na customie. Przed chwilą sprawdziłem i miałem Highland Tryndamere. Za chwilę sprawdzę na normalu <3

Trzeba cieszyć się póki działa.

Game Over

Opublikowano

na normalu nie zadziala

ale customach oczywiscie ,zadnego patchu nie bylo

Zadziała, confirmed przeze mnie w soloQ, ale no proof.

Z tym, że na normalu nie buguje się ani zegar, ani avatar.

 

 

da rade dostać bana jak będę jechać na botach tym?

Wykorzystywanie bugów jest niezgodne z regulamin, więc teoretycznie tak.

W praktyce nie niszczy to gry, więc nie sądzę, żeby Riot wyciągał jakieś poważne konsekwencje.

Ta sygnatura jest pusta.

Opublikowano

hmmm a ja mam taką rozkmine. czy to nie jest aby przypadkiem wizualny bug, który jest tylko po naszej stronie? tzn. inni widzą custom skina.

Opublikowano

hmmm a ja mam taką rozkmine. czy to nie jest aby przypadkiem wizualny bug, który jest tylko po naszej stronie? tzn. inni widzą custom skina.

wszyscy to widzą. Sprawdzone

graphic.png

Opublikowano

Zajebiste. Szkoda tylko, że przy tym bugu trzeba czekać do końca czasu i nie da się wcisnąć Lock In :/

Dziwne, bo ja moge Lockowac, zmieniac runy, mastery etc

Opublikowano

czekam tylko na patch, i likwidacje, pozdrawiam.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

wanosz nie płakaj. Pyszny bul dópy - pewnie wydałeś rente babci na skórki i teraz boli dópa bo my mamy je za free? XDDDD


Topic : działa ale trzeba mieć refleks by zadziałało.

Opublikowano

wanosz nie płakaj. Pyszny bul dópy - pewnie wydałeś rente babci na skórki i teraz boli dópa bo my mamy je za free? XDDDD

 

 

Topic : działa ale trzeba mieć refleks by zadziałało.

beka. wole mieć skin, niż patrzeć na to jak się riot przeciąża elo

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

wanosz nie płakaj. Pyszny bul dópy - pewnie wydałeś rente babci na skórki i teraz boli dópa bo my mamy je za free? XDDDD

 

 

Topic : działa ale trzeba mieć refleks by zadziałało.

Wydaj rentę babci na słownik bo go potrzebujesz : /

 

@top. Myślę, że za parę dni ew. tygodni nie bd już to działać .

lucyfergif.gif

Opublikowano

Zrób to najpierw na customie 1vs0 (tylko ty, żadnego bota i przeciwnika).

Jeżeli masz taką Tristanę Riot Girl, ustawiasz na custom skina, następnie zmieniasz jej skina na "Riot Girl" i szybko w międzyczasie zmieniasz na inną postać. Powinien być awatar Tristany, czas stać w miejscu, ale powinien również pojawić się dźwięk postaci którą wybrałeś, np. TF'a czy też Tryndy. Klikasz Lock In i czekasz na grę.

Game Over

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...