Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nostale] DARMOWE zarabianie dzięki ofertom mobilnym SponsorPay.


KlauS.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

pytanko :

 

zrobiłem 5 ankiet z przyczym pobrano mi z konta 3zł.

Na nostale dostałem tylko 16 nd czyli tylko za te co mi pobrało

 

powinno być jakieś 16x5 nd

 

 

czy to nadal działa?

1371985602-U137250.jpg by ScoTubeDev

2x ExModerator NosTale I 2x Gold Member

Opublikowano

To działa zawsze, tylko po prostu nie wszystkie oferty są "prawdziwe". Przecież to sponsorpay - jedyne co pewne, to video.

 

Jak Ci 3 zł pobrało to radzę Ci uważać, bo mi jakoś nic nie zabrało.

Być może nie udało się anulować, po prostu błąd w SMS'u lub na zły numer. Jak jutro stracisz więcej pieniędzy, to radzę w historii wrócić do ofert, które robiłeś i powysyłać SMS'y.

QtiV6xY.gif

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

@Edit Ten kto nie ryzykuje ten nie ma, działa!

 

Mam pytanko

Przykładowa oferta - Fitness & Dance - wygraj kurs tańca lub fitness

Drobnym druczkiem:

Serwis PREMIUM jest usługą subskrypcyjną umożliwiającą dostęp do obiektów multimedialnych w klubie PlayMax. Zapisanie się do subskrypcji dodatkowo uprawnia do pobrania określonej liczby darmowych elementów multimedialnych oraz do wzięcia udziału w promocji TwojaNajlepszaNagroda, trwającej od 01-01-2012 do 31-12-2013. Udział w promocji następuje automatycznie w chwili dokonania subskrypcji. Warunki korzystania z serwisu określa Regulamin. Serwis dostępny w: Orange, Plus, T-Mobile i Play. Koszty subskrypcji to 3,69 zł brutto za każdy otrzymany przez użytkownika SMS z punktami do Klubu. Otrzymywane są max. 3 SMSy/tydzień oraz dodatkowy SMS po aktywacji subskrypcji (do czasu rezygnacji z usługi, której można dokonać wysyłając SMS o treści STOP PREMIUM na numer 60355 - SMS bezpłatny). Min. wiek uczestnika - 18 lat. Usługodawcą i podmiotem realizującym dodatkowe świadczenie jest: Digital Alea Sp z o.O. (Warszawa, Królewska 16).

 

Dokładniej chodzi o zdanie - Koszty subskrypcji to 3,69 zł brutto za każdy otrzymany przez użytkownika SMS z punktami do Klubu. Otrzymywane są max. 3 SMSy/tydzień oraz dodatkowy SMS po aktywacji subskrypcji

 

Z tego rozumuje, że po podaniu swojego numeru przyjdzie mi es który pożre 4zł zanim to anuluje. Sprawdał to ktoś? Jest kilka takich ofert, lub podobnie sformułowanych.

98038953939237349491.jpg
Opublikowano

@UP

Dopiero po jakimś czasie przychodzą Ci smsy, w ciągu około godziny po aktywowaniu możesz to spokojnie wyłączyć bez straty pieniędzy na telefonie.

--------

Ktoś sprawdzał w przeciągu miesiąca czy to jeszcze działa?

Opublikowano

A ja mam pytanie, czy 1wszy sms ktory aktywoje usluge cos kosztuje? nie mam telefonu na karte tlyko na abonament wiec nie chce zeby mi potem przyszla faktura na 300zl...

1375198444-U163133.jpg

 

Opublikowano

Moze to porobie , ale czy mam 100% pewnosci ze napewno takową usluge da rade anulowac?

Bardzo by mi sie przydalo darmowe ND ;)

Opublikowano

Moze to porobie , ale czy mam 100% pewnosci ze napewno takową usluge da rade anulowac?

Bardzo by mi sie przydalo darmowe ND ;)

Zawsze jest jakiś sposób- albo po uruchomieniu usługi na stronie pojawia się komunikat jak anulować lub w treści SMS'a mogą napisać ;).

Opublikowano

No nie wiem , boje sie ze mi pobierze ze w miedzy czasie ze 100 zloty

Opublikowano

Sluchajcie, jezeli tak sie boicie o strate fortuny na wlasnym fonie, zawsze mozecie kupic starter za 5zl. Marne grosze, a 100% bezpieczenstwa :)

Opublikowano

No super , zrobilem ankiete Fitness i Sport i pozarlo mi 3.69 -.-

Podobno mialo to byc darmowe a od razu przyszedl sms ktory pozarl kase i dopiero wtedy moglem anulowac subskrypcje

 

Dodalo mi 16 ND ale dlaczego pozarlo mi 3,69?

 

Zrobilem oferte Akazoo i takze zanim zdazylem anulowac zezarlo 2,46

 

GamePek, dnia 20 Sie 2013 - 18:58, napisał: snapback.png

@Edit Ten kto nie ryzykuje ten nie ma, działa!


 


Mam pytanko


Przykładowa oferta - Fitness & Dance - wygraj kurs tańca lub fitness


Drobnym druczkiem:


Serwis PREMIUM jest usługą subskrypcyjną umożliwiającą dostęp do
obiektów multimedialnych w klubie PlayMax. Zapisanie się do subskrypcji
dodatkowo uprawnia do pobrania określonej liczby darmowych elementów
multimedialnych oraz do wzięcia udziału w promocji
TwojaNajlepszaNagroda, trwającej od 01-01-2012 do 31-12-2013. Udział w
promocji następuje automatycznie w chwili dokonania subskrypcji. Warunki
korzystania z serwisu określa Regulamin. Serwis dostępny w: Orange,
Plus, T-Mobile i Play. Koszty subskrypcji to 3,69 zł brutto za każdy
otrzymany przez użytkownika SMS z punktami do Klubu. Otrzymywane są max.
3 SMSy/tydzień oraz dodatkowy SMS po aktywacji subskrypcji (do czasu
rezygnacji z usługi, której można dokonać wysyłając SMS o treści STOP
PREMIUM na numer 60355 - SMS bezpłatny). Min. wiek uczestnika - 18 lat.
Usługodawcą i podmiotem realizującym dodatkowe świadczenie jest: Digital
Alea Sp z o.O. (Warszawa, Królewska 16).


 


Dokładniej chodzi o zdanie - Koszty subskrypcji to 3,69 zł brutto za
każdy otrzymany przez użytkownika SMS z punktami do Klubu. Otrzymywane
są max. 3 SMSy/tydzień oraz dodatkowy SMS po aktywacji subskrypcji


 


Z tego rozumuje, że po podaniu swojego numeru przyjdzie mi es który
pożre 4zł zanim to anuluje. Sprawdał to ktoś? Jest kilka takich ofert,
lub podobnie sformułowanych.


Tak od razu zabierze 3.69 ja juz tak stracilem okolo 7 zloty ;/

Opublikowano

musicie zrozumieć że to robiąc takie rzeczy to wy oszukujecie firmy oferujące te usługi(czyli jakby nie było również naciągaczy :) ),

musicie się liczyć z tym że oni też się zabezpieczają przed tym żebyście nie wyszli z tym za darmo :) stąd niekiedy te szybko przychodzące smsy.

Opublikowano

Dziekuje za tut przyda sie na poczatek mojej kariery Nostale :)



tylko spytam - ile jest nd za jedną ofertę ?

lol ale pytanie chyba ci pisze ile kazda oferta np 5 ND? czy ile tam..?

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A ja wam powiem lepiej :)

 

Też tak robiłem z zablokowanymi środkami na koncie, na Battlefieldzie Play4Free mam wszystko Fundsy ;)

 

Zablokowane środki= Nieskończoność doładowań.

 

 

Nie wiem jak reszcie, ale mi to działa c;

Opublikowano

A ja wam powiem lepiej :)

 

Też tak robiłem z zablokowanymi środkami na koncie, na Battlefieldzie Play4Free mam wszystko Fundsy ;)

 

Zablokowane środki= Nieskończoność doładowań.

 

 

Nie wiem jak reszcie, ale mi to działa c;

Czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl? W sensie ze zablokowane konto czy jak?
Opublikowano

Noo a ja mam problem z brakiem komunikacji i prosba o spróbowanie ponownie... Czy wie ktoś może czy ten sposób działa nadal?

Albo czy zna inne sposoby na grzybki bo aol i easy hide ip póki co nie działają.

Opublikowano

Czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl? W sensie ze zablokowane konto czy jak?

Zablokowane środki na koncie trzeba mieć ;) Ja miałem kilka groszy i żeby je odblokować musiałem doładować, czego nie zrobiłem i miałem darmowe ND ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...