Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nostale] DARMOWE zarabianie dzięki ofertom mobilnym SponsorPay.


KlauS.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.


 


To co tutaj zobaczycie, to darmowe i legalne ND, gdyż to nie jest bug.


 


OSTRZEŻENIE!


ZŁE WYKONANIE TEGO TUTORIALA SKUTKUJE UTRACENIEM PIENIĘDZY NA TELEFONIE. NIE ODPOWIADAM ZA WSZELKIE SZKODY WYRZĄDZONE POPRZEZ NIEDOPATRZENIE JAKIEJKOLWIEK INFORMACJI.


 


Potrzebne:


 


- Cierpliwość.


- Pieniądze na telefonie.


- Konto na NosTale.


 


 


A więc tak:


 


1. Logujemy się na stronę NosTale i wchodzimy w ItemShop. Wybieramy kupno ND. Klikamy na SponsorPay i szukamy oferty, do której trzeba użyć telefonu komórkowego.


Dla tutoriala wybrałem ofertę:



Akazoo - muzyka i dzwonki na komórkę 

2.  Robimy to, co każe nam zrobić strona.


Mój przykład: Muszę wprowadzić numer telefonu.


 


3. Wpisuje kod, którym do mnie dotarł.


 


4. "Super! Ofertę skończyłem. Ale teraz jest usługa subskrypcyjna, która zżera moje pieniądze z konta!!!" - więc musimy ją jakoś anulować, w końcu nie chcemy tracić 10 zł tygodniowo.


 


Robimy tak:


 


Zjeżdżamy na sam dół strony, tam gdzie są informacje małym druczkiem.


 


5. Szukamy informacji o zatrzymaniu subskrypcji.


Niezależnie od strony, informacja musi wyglądać podobnie do tej:


trlvta.jpg


6. Wysyłamy darmowego SMS'a, który ma zatrzymać subskrypcje.


 


 


 


 


I proszę. Na konto przychodzi określona ilość ND, a my nie zapłaciliśmy ani grosza! (wysłanie SMS'a jest darmowe).


Mam nadzieję, że dosyć logicznie wytłumaczyłem sposób :P


 


Poradnik dla MPCForum. Rozpowszechnianie go bez zgody autora (mnie) jest niedozwolone.


QtiV6xY.gif

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

szkoda ze te oferty za ktore trzeba placic (wysylac rozne sms itd) w wiekszosci nie dzialaja :P juz lepiej uzyc jakiegos programu do zmiany ip i po prostu robic darmowe oferty

 

ale tutorial fajny daje + bo ktos moze nie wiedziec

xxx

Opublikowano

Dzięki Klaus , że o tym napisałeś. Więcej ludzi się dowie ;p. Ja też planuję jakiegoś większego tuta, ale nie lubie do końca pisać na mpc, bo to mi sie kroi tutaj ;c

1385975953-U914647.png

Opublikowano

Ja mam około 10 ofert na telefon. Zrobiłem 2 oferty ale niestety nd nie przyszły.

To Sponsorpay, nie wszystkie dadzą ND.

 

 

Możesz spróbować jeszcze raz.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Powiedzmy, że jak mam 30zł na koncie i wyśle tego pierwszego sms to tracę 10zł czy po tygodniu tracę hajs?

 

Nie tracisz 10 zł jak zastosujesz się do punktu 5 i 6.

 

Po prostu nawet grosz nie schodzi ze stanu konta.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Ze startera takze to dziala?

 

To sie praktycznie tylko na starteże za 5 zł opłaca robić, ponieważ jak zrobisz na gównej karcie bd Ci przychodziły jakies syfiaste smsy- co Ci bd kase żarły.

1380739777-U870849.png

1375732994-U592769.png1375735056-U683421.png1378238828-U336505.png

Opublikowano

Ze startera takze to dziala?

 

Ze wszystkiego, jeżeli masz możliwość wysyłania SMS'ów.

 

To sie praktycznie tylko na starteże za 5 zł opłaca robić, ponieważ jak zrobisz na gównej karcie bd Ci przychodziły jakies syfiaste smsy- co Ci bd kase żarły.

 

Wy chyba nie rozumiecie tego tutoriala.

On pokazuje sposób na DARMOWE ND i nie traci się na tym pieniędzy z konta.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Nie radze wysyłać jakichkolwiek smsów bo zawsze kasę ściągną.

 

Tutorial powstał, aby nie tracić pieniędzy za wysłanie tego SMS'a.

QtiV6xY.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...