Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

T-Corners[Jail] - Powrót pierwszego w Polsce Jail - HolyServ.! [Dedyk 16gb ram.] [TS3][Najbardziej dopracowany Jail!][Gangi]


Gość rarlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2Up

A to gdzie miały być cele ? Teraz są dobrze ogarnięte w jednym miejscu nikt nie musi długo chodzić.

PVP a co z nim ?

 

Zapraszam !

Cześć.

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm... hosting Jee.pl pierwsze słyszę. Mógłbym prosic kogoś z administracji tego serwera o więcej szczegółów tego hostingu ???

 

 

BYŁBYM WDZIĘCZNY :)

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

Ciężko powiedzieć co jest niedopracowane,jak ogólnie większość kuleje.Zwłaszcza gospodarka i ceny.Pisać do adminów że są nierówne ceny to oni mówią że takie mają być bo ma być trudniej -,-.Ale komu to przeszkadza że ma być trudniej bo nie mi.Problemem jest nie to że ceny są niskie ale że powiedzmy na sektorze C lepiej się zarabia niż na sektorze D co nie powinno mieć miejsca.Ilość zarabianej forsy wraz z sektorem powinna iść w górę nie w dół.

 

 

EDIT:Czemu whitelista jest znowu? Czekaliśmy specjalnie daliście sobie czas żeby dopracować serwer.

Opublikowano

Przepraszamy za whiteliste ;) Serwer off z powodu o takiego

 

 

Nakamitsu[/79.185.XX.X:57382]
CrazyVictoria[/79.185.XX.X:57543]
Nakamitsu zanim rozjebiesz kolejny serwer pamietaj aby wejsc na proxy ;/
Opublikowano

:/ Chciałem zagrać ale widać, że macie problem, może powie ktoś kiedy przewidywany start?

Posty :3 ..::50::..::100::..::150::..::200::..::250::..::300::..                                        W grach Marrix_PL z wyjątkiem minkraftów ;3

 

Opublikowano

 

Przepraszamy za whiteliste ;) Serwer off z powodu o takiego

 

 

Nakamitsu[/79.185.XX.X:57382]
CrazyVictoria[/79.185.XX.X:57543]
Nakamitsu zanim rozjebiesz kolejny serwer pamietaj aby wejsc na proxy ;/

 

Wypraszam sobie, to ma być dowód?

Opublikowano

@up

Tutaj jest dowod

 

Jako iz pan powyzej chcial dowod zezwolil jednoczesie na ukazanie ip dlatego prsoze nie traktowanie tego jako pokazywanie osobistych danych
2013-05-25 18:03:37 [iNFO] Nakamitsu[/79.185.29.58:52603] logged in with entity id 120 at ([world] 1913.5, 119.0, 110.5)
Prosze tutaj masz logi z craftek Mysle ze to wszystko :) Umowilismy sie juz na wszystko ;) Powodzenia z serwerem ! :D
Opublikowano

Hm, skopiować wycinek logów i wkleić moje IP z Craftek.pl też potrafię.

 

Tak nawiasem o trzeciej w nocy to ja śpię lulu <3

Opublikowano

Event byl niezly :D

 

Co do nakamitsu juz zalatwioine panu podziekujemy

 

 

Serwer sie rozwija !

Opublikowano

@update :)


Został stworzony nowy, przydatny plugin :)


Zamiast wpisywać ciągle /money teraz po prawej stronie ekranu macie wasz stan konta :)



kve29j.jpg


Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

 

@update :)

Został stworzony nowy, przydatny plugin :)

Zamiast wpisywać ciągle /money teraz po prawej stronie ekranu macie wasz stan konta :)

kve29j.jpg

 

 

"Został stworzony" A przez kogo ? hmmm ?

Opublikowano

@up przeze mnie.

Ale na razie został usunięty ponieważ muszę go ulepszyć, za kilka dni będzie ponownie;)

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...