Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra dokładnie odwzorowana!


IamChaos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem pisze ze nie jestem na WL a jakos 10 min temu gralem :((( DJHarison

PODANIE KOLEGI :

NICK : MagicznyAutobus

WIEK : 15 LAT
NIE GRIFUJE I NIE OKRADAM
ORTO : 9/10

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

i co z moim podaniem?

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Witam. O to moje zgłoszenie na serwer :)
Nick : xSzczypior
Wiek : 16
Grief ? - Nigdy!
Okradanie ? - Nie. Zawsze się pytam.
Ortografia : 10/10
Drużyna : RED
Youtube: Konto Szczypi0or. 572 widzów.
Coś o sobie : Pomocny, kreatywny z poczuciem humoru.
Kocham takie serwery, zwłaszcza z rywalizacją!

Opublikowano

Nick : BABINIU
Wiek : 14
Grief ? - NIET
Okradanie ? - Czemu nie :D Nie no żartuje nie okradam chyba ze to dozwolone
Ortografia : 9/10 nikt nie jest doskonaly
Drużyna : obojętnie :P

Chcę jakby sprawdzic ten serwer bylem juz na kilku i one szybko upadaly mam nadzieje ze tak teraz nie bedzie :P

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

dodaj do w-l bo mnie chyba nie ma.... bo sie zalogowac nie moge

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

Nick :Kulumus

Wiek :14

Grief:Nie

Okradanie :Nie

Ortografia :9/10

Drużyna:Tam gdzie jest wolne

Jestem miły ,pomocny ,lubie współpracować ,gram w minecrafta od 2,5 roku

Lubie mpcforum.pl!!!

userh.png

haac.jpg

ilovempc.png

Opublikowano

Nick: iMax

Drużyna:Obojętnie, gdzie jest mniej osób

Ortografia: 9/10

Coś o sobie: Mam 16lat , gram w Minecrafta już 2lata, ogarniam

Grief: Nie

Opublikowano

CO TO ZA SERWER ?

1. ADMIN POWIEDZIAL ZE MOZNA OKRADAC INNYCH GRACZY , A DOKLADNIEJ ZE NIE MA ZABEZPIECZEN TO MOZNA BRAC RZECZY ITP TO WZIOLEM SE PARE RZECZY A NAGLE " BANNED - ZLODZIEJ "

 

- MagicznyAutobus

2. 10 MINUT TEMU JAKIS IDIOTA MNIE 2X ZABIL PRZEZ CO STRACILEM EQ A POTEM JA GO 2X I ADMIN DAL MI BANA ZA TO ZE ZABIJAM INNYCH , A JAK WCZORAJ KTOS MNIE 5X ZABIL TO ADMIN NIC NIE ZROBIL

-_-
-DJHarison

Opublikowano

Nick : Buba65


Wiek :15


Grief:Nie


Okradanie :Nie , chyba ze wroga jak jest wojna .


Ortografia : 10/10 - czasem zrobie jeden blad .


Drużyna: Blue lub Red



Lubie serwery takiego typu , gdzie graja ogarnieci ludzi oraz admnistracja




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...