Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra dokładnie odwzorowana!


IamChaos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nazwa.png

Kwadratowa Masakra
ip.png
kwadratowamasakra.srvmc.pl      lub jesli nie dziala to       s59.mineserv.eu:32868
typ.png
Kwadratowa Masakra
sloty.png
20
potwory.png
ON
zwierzeta.png
ON
pvp.png
ON
premium.png
NIE
nether.png
ON
wl.png
ON
ekipa.png
H@ - Soltek     Technik - EvilDemage
info.png
Serwer ma wlasna strona www! Na serwerze sa 2 druzyny: RED i BLUE! (to nie SkyBlock)

 

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobra skoro wzoru nie ma ... To sam napisze za siebie oraz koleżankę :

Nick : przewoz20011
Wiek : 15
Grief ? - Nie
Okradanie ? - Nie (Ja tylko pożyczam , i później oddaje)
Ortografia : 9.50/10 ( Literówki sie zdażają.)

Drużyna : BLUE

Coś o sobie : Jestem kreatywny oraz miły. Grałem na wielu serwerach typu Kwadratowa Masakra , lecz szybko te serwery padały :/

I podanie za koleżanke :
Nick : Tygrysekk
Wiek : 16
Grief ? - nie
Okradanie ? - nie
Ortografia : 9,5/10
Drużyna : BLUE
Coś o sobie :otwarta, pomysłowa, przyjaźnie nastawiona

Opublikowano

Nick : zikkik
Wiek : 14
Grief ? - Nie
Okradanie ? - Nie
Ortografia : 9.50/10 ( Literówki sie zdażają.)

Drużyna : BLUE

Coś o sobie : Jestem kreatywny i umiem grać fair.

130112090110516685_f14_0.jpg

Opublikowano

Podanie:

 

Nick: McFace

 

Grief?: Nie

 

Drużyna: Red

 

Ogar: Tak

 

Coś o sobie: Jestem kreatywny i lubię budować. Szukam porządnego serwera i mam nadzieję, że ten taki będzie.

Opublikowano

Nick : Lex
Wiek : 15
Grief ? - Nie
Okradanie ? - Nie
Ortografia : 10/10 ( Czasem coś się fapnie ale piszę po polsku )

Drużyna : BLUE

Coś o sobie : Interesuje się grafiką komputerową i bardzo lubię alchemie, uwielbiam grę zespołową i nie cierpie griefów :D !!!

zu439g.jpg

Opublikowano

Pamiętajcie! Piszcie podania! Na pewno musi się tam znaleść do jakiego teamu chcesz isc oraz twoj nick! Z reszta badz kreatywny!

Opublikowano

WujcioCreeper pozwól, że pożyczyłem od cb wzór.

Nick : vjbenek
Wiek : 14,głos mam przyjemnie ogarnięty ;)
Grief ? - nie
Okradanie ? - nie
Ortografia : 9/10 zawsze się literówka zdarzy.

Drużyna : Sądzę, że w każdej drużynie mnie zaakceptują więc obojętnie.

Coś o sobie : Nazywam się Szymon. Lubię gry takie jak lol, mc , cod. Od jakiegoś czasu ciekawią mnie serwery tego typu lecz każde padały po max. 2 dniach więc postanowiłem i tu spróbować. Myślę, że umilę nie jednej osobie grę ;P

Opublikowano

Nick: NessQeen

Lat.20

orto: 10/10

drużyna: blue

 

oraz ja:

 

Nick:Czeli

lat:21

orto 8/10 poniewaz mieszkam od 4lat we fr :)

drużyna: Ta sama co Ness

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nick : _marcei_

Wiek : 12 / 13

Premium : Yes

Grief? Nie

Team : Obojetnie

Cos o sobie : Jestem Marcel lubie grac na serwerach KW Szybko zawieram nowe przyjaźnie. Zabijam bez powodu gdy ktos mnie zacznie uderzac dla trollu.

mca.png

Opublikowano

Nick: Getis (mam premium)
Wiek: 14
Grief: Nie
Orto:9,5/10
Drużyna: Blue ponieważ jest to mój ulubiony kolor. :D
Coś o sobie: Kibicuje FC Barcelonie. Gram w nostale, fife. Codziennie gram z kolegami w piłkę nożną.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Nick: Alcatraz



Wiek: 17


Coś o sobie: Nazywam się Patryk, interesuje się informatyką i iluzjami
magicznymi, na co dzień zajmuję się przede wszystkim swoim hobby czyli
informatyką. Byłem Technikiem/Moderatorem/Adminem na wielu serwerach
typu KM więc się na tym znam. Nie są mi również obce zasady języka
polskiego i interpunkcji, przez co gra ze mną będzie jeszcze
przyjemniejsza.Możecie być państwo pewni że nie będę nawet próbował griefu i kradzieży.

Drużyna: BLUE ( Uwielbiam niebieski kolor )

Z góry dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

''Gdy pisk opon słychać z dala, to ktoś bokiem zapier***a''




Cześć, jestem znany pod pseudo Proceente(Procent).


Macie problem z grafiką bądź z Pluginem/Luncherem do gry minecraft? Pisz do mnie na PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...