Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra dokładnie odwzorowana!


IamChaos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick : xMruczek

Lat.15

Orto: 9/10

Drużuna : RED

O Sobie : Fajna osóbka, z poczuciem humorku, wali strefy w pvp :D

Czy jestem ogarnięty: TAK

Czy mam mikrofon: TAK

Po mutacji: TAK

Premium: TAK

SKYPE : TAK

TS3 : TAK

CHEATY : NIE

giphy.gif

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : Patos
Wiek : 16
Grief ? - Nie
Okradanie ? - Nie
Ortografia : 10/10

Drużyna : Obojętnie ;3

Coś o sobie : Siemanko mam na imię Patryk jestem kulturalny lubię grać w mc (gram od około 2,5 lat ;3) jestem ogarnięty i pomocny ! :D Czekam na ten serwer elo ! ;3

Opublikowano

Nick: spokim

Wiek: 16

Grief: Nie

Drużyna: Niebiescy

Ogarnięcie: 10/10

Podanie kolegi

Nick: emil123

Wiek: 16

Grief: Oczywiście że nie

Drużyna: Niebiescy

Ogarnięcie: 9/10

 

Podanie 2 kolegi :D

 

 

Nick: carlo3033

Wiek: 15

Grief: Nie

Drużyna: Niebiescy

Ogarnięcie: 9/10

Opublikowano

Nick : rozgramiacz22
Wiek 17
O sobie: Jestem osobą ogarniętą, nie griefuje, potrafię się bawić z ludźmi oraz jestem takim małym żartownisiem.
Ogaaaar!: OVER 9000!

Drużyna : RED/BLUE Obojętnie, gdzie wolne.

Opublikowano

Nick: DamiX55
Wiek: 15
Grief: Nie
Orto: 8,5/10 czasem błedy + wersja bez znaków
Drużyna: niebiescy
Coś o sobie: Mam na imię Damian i interesuje się anime...

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Nick : Fordzio100

Wiek : 15

Grief ? - Nie

Okradanie ? - Nawet o tym nie myślę

Ortografia : 10/10

Drużyna : Obojętne

Coś o sobie : Jestem kreatywny oraz miły. Uwielbiam strzelać z łuku. Kocham grać w piłkę nożną.

Opublikowano

Nick : VanBen
Wiek : 16
Grief ? - Nie
Okradanie ? - Nie
Ortografia : 9/10

Drużyna : BLUE

Coś o sobie : Jestem kreatywny oraz miły. Grałem na wielu serwerach typu Kwadratowa Masakra , lecz szybko te serwery padały :/

Nick : Ozon

Wiek : 15
Grief ? - Nie
Okradanie ? - Nie
Ortografia : 8/10

Drużyna : BLUE

Coś o sobie : Jestem kreatywny oraz miły. Grałem na wielu serwerach typu Kwadratowa Masakra , lecz szybko te serwery padały :/

19539769190345228492.jpg


Opublikowano

Nick : MrgSeta
Wiek : 17
Grief ? - Nie
Okradanie ? - Pewnie , ze nie
Ortografia : 9/10

Drużyna : Blue

Coś o sobie : Nazywam sie Tomek.17 lat i uczęszczam do I klasy szkoły średniej.Jestem wysokim , dobrze zbudowanym mężczyzną.Mam niebieskie oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech , ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy.Bardzo lubię grać w minecrafta

2.png

Opublikowano

Nick: MrGhostus

Wiek: 13/14

Grief - Nigdy

Okradanie - Nigdy

Ortografia - 9/10

Drużyna: Jeżeli jest jeszcze miejsce to BLUE

O mnie: Cześć, nazywam się Bartek, mam 13 lat. Lubię grać w piłkę nożną, lola i w MC na multi. :)

 

Podanie kolegi( nie może tutaj nic napisać)

Nick: Pakito

Wiek: 13/14

Grief: Nie

Okradanie: Nie

Ortografia 9/10 ( literówki od czasu do czasu)

Drużyna: BLUE ( lub taka sama jak u mnie)

O mnie: Witam, mam na imię Kacper. mam 13 lat. Jestem kreatywny, miły i lubię wspólną grę.

GhostusPL_eune_60_1_nozg.png

Opublikowano

IamChaos , jak coś zgłaszam się na przywódce drużyny Blue. Ja kanał mogę udostępnić na jakimś serwerze TeamSpeak 3 , zrobi się podkanały i damy radę =>

 

@EDIT

Zapraszam wszystkich oczekujących na serwer TeamSpeak 3 !
IP : ts-x.pl
Kanał : 234. Czekamy na serwer :3
Hasło : kmdo

Opublikowano

Nick : l30Yl30Y - Proszę skopiować nie pisać, trochę trudna ta nazwa ;d

Wiek : 14
Grief ? - Nie
Okradanie ? - Nie
Ortografia : 7-8/10

Drużyna : Red

Coś o sobie : Jestem ogarniętym chlopakiem . Lubię serwery takie jak KM tylko czasami to nie wypał lub bardzo źle się gra z innymi i w ten sposób mogę zakonczyc grę

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...