Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

●[ZAPOWIEDŹ]MachinesCraft[DEDYK][MODY][IndustrialCraft2,BC3,ThaumCraft3]Nowe rudy, maszyny, zwierzęta, MAGIA, i setki nowych itemów..]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jesteście w stanie dodać GregTecha? Będzie ciekawiej oraz troche trudniej. Gra szybko się nie znudzi.

Opublikowano

Dodacie mod Minions ?

Grasz w LoL'a, lub pomogłem ? Klikaj !



49c599ae0598a7fcaff52ce521d164ea.jpg


10 20 30 40 50 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000

Opublikowano

Kiedy tym razem bedzie otwarcie

 

Dajcie też paczke modów bo mi żadne launchery nie działają

 

Wszystko masz napisane w temacie. Wystartujemy jak będzie gotowe.

Nie będziemy się spieszyć jak ostatnio żeby nie było niedociągnięć.

 

Bez naszego launchera w żaden sposób nie wbijesz na serwer.

Jeżeli nie będzie Ci działał to napiszesz na naszym forum dokładny opis błędu i Brzyś to ogarnie.

Opublikowano

prosze zróbcie tens erwer teraz porządnie a nie tak jak wtedy lagi były nie ziemskie :)



i spróbujcie załatwic sobie Ts'a :)

Opublikowano

potrzebujecie kogoś nwm. moda, admina ?

 

Na forum będą podania na Pomocnika. Z czasem oczywiście można awansować.

 

 

prosze zróbcie tens erwer teraz porządnie a nie tak jak wtedy lagi były nie ziemskie :)

 

i spróbujcie załatwic sobie Ts'a :)

 

I tak właśnie zrobimy. Teraz serwer będzie stał na mocnym dedyku zaopatrzonym w 16GB ram i procesor Intel i3 - 4x 3.4+GHZ.\

Taka maszyna sprosta wymaganiom serwera.

 

Na poprzednim starcie maszyna była bardzo słaba. Serwer działał szybciej na vps'ie za 30zł.

 

TS jest już od dawna:

right_sidebar.png

Opublikowano

Och, jak ja dawno na nim nie grałem. Wiele miłych wspomnień mam z tego serwera ;( Chce mi się nawet płakać od tych wspomnień. A wystartujcie jak najszybciej, bo nie ma gdzie grać. A w ogóle jaka będzie dostępna liczba slotów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...