Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sponsora/technika/licencji/DJ? | Oferujesz pomoc na serwerze TeamSpeak? | Napisz Tutaj!


Dektored

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O mnie: Imię : Rafał mieszkam w Rypinie


Umiejętności: Umjęjetności moderatora/admina na serwerze (tworzenie kanałów,edycja,chęci do pomocy innym ...)


Staż na serwerach: Nauka na własnych serwerach


Czego oczekuje? : Rangi Moderator/Admin, w miarę dużego serwera z ludźmi,miłych kolegów (inni admini i moderatorzy).


Wiek (ewentualnie) : 18 lat

Kontakt: PW na forum

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Stanowisko:Administrator

 

Czego oczekuje:Szukam ludzi na adminów na team speaka ROOT/QUERY//

 

Oczekuje:

 

-Znajomosc permisi,bycia milym,dostepnym,otwartym,8 godzin dziennie (jeśli da rade więcej),uczciwym

 

 

Kontakt: GG 39347008


 


Kontakt;gg 39347008 lub xxx



dodatkowe informacje:jeśli chcesz byc adminem musisz nam o sobie cos opowiedziec zapraszam na rozmowy wstepne.

Opublikowano

1369838483-U683421.png


+SZUKAM+



Stanowisko:

DJ lub Head DJ


Czego oczekuje?:

Umiejętności zabawiania słuchaczy


Kontakt:

PW tutaj na forum


Dodatkowe informacje:

DJ otrzymuje swój kanał, rangę i kilka rzeczy których zwykły client na serwie nie ma

Opublikowano

Stanowisko:Administrator



Czego oczekuje:Szukam ludzi na adminów na team speaka NA (2 miejsca wole)

 


Kontakt;gg 39347008

 

dodatkowe informacje:jeśli chcesz byc adminem musisz nam o sobie cos opowiedziec zapraszam na rozmowy wstepne.Pisz GG

Opublikowano

 

O mnie: mam na imie Mateusz i mam 18lat, ogolnie ucze sie informatyki w Hiszpani, informatyki ogolnej, to znaczy wszystkiego po trochu, programowania i takie tam.... Bylem juz Head Admin na serwrze ts3 a wiec permisiony mam juz wykute na pamiec, umiem rozwiazac problemy na serwerze w naprawde krotkim czasie, nie jak inni ktorzy musza nad czyms poglowkoc z 30min.

 

Umiejętności: Znam sie na permisionas bardzo dobrze takze i na innych funkcjach ts, powiedzmy ze program ts to bardzo dobry znajomy

Staż na serwerach: Pffff.... tu trudno napisac poniewaz juz stracilem rachuwe, ale napewno bylem adminem wiecej niz 1 rok

Czego oczekuje? : Oczekuje pozadnego serwera ts, nie pustkowia gdzie najwiecej ludzi jest 20, ogarniety wlasciciel i ekipe.

Wiek (ewentualnie) : 18

 

Kontakt: Kontakt przez wiadomosc na Forum, email ( [email protected] ) albo przez PS3 (IdefisKiller)

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

Stanowisko:


Sponsor



Czego oczekuje?:


Witam szukam osoby/firmy która by mogła zasponsorować serwer TeamSpeak 3. Na początku było by ok. 10 osób ale do końca 2013r. jestem pewny że będzie +80 osób. Jeśli to by mi sie nie udało to jestem gotowy żeby porzegnać sie z tym serwerem. Proszę niech ktoś z was zaryzykuje i da szansę.



Kontakt:


gg: 4080376


E-Mail: [email protected]



Dodatkowe informacje:


Mogę Zaoferować:


-Reklame na Forum (Serwera SA:MP & Serwera TS3)


-Reklama na Stronie (Serwera TS3 & Na Mojej)


-Reklama na TS3

Opublikowano

1369838483-U683421.png

SZUKAM

Stanowisko:

DJ lub Head DJ

Czego oczekuje?:

Umiejętności zabawiania słuchaczy oraz 3 godziny grania w tygodniu

Kontakt:

Forum / Ts xxx

Dodatkowe informacje:

DJ otrzymuje rangę oraz kilka dodatkowych rzeczy, których normalny użytkownik nie posiada

 

Opublikowano

Witam !



Szukam: Serwera , który nie ma TS3



Oferuję : Reklamy na stronie xxx , reklamy w bocie powitalnym. Strefe dla serwera + Rangę.



Oczekuje : Dużej ilości osób ..




GG:35694104



Albo Ts3 : xxx


Opublikowano

Czego oczekuję ?

~ Stanowisko HSA / Root ...

~ Ludzi na Ts przynajmniej 25/34 (Aktywnego ts3) ...

~ 250 slotów + możliwość zwiększenia ....

 

 

Co mogę zaoferować ?

- Ogarnięcie ikonek + dodawanie grup !

- Muzyka klubowa !

- sporą Aktywność ( od 13 do 22/23 Poniedziałek - Piątek )

- zajmuję się też grafiką !

 

 

 

Moje Doświadczenie ?

~ nie będę się w tej kwestii rozpisywał dużo tego było O_o

jednak że największa ranga jaką miałem to " Query "

 

~ Miałem również kilka swoich własnych serwerów

głosowych Team Speak 3 !

 

 

Po resztę informacji typu wiek, imię, itp proszę o kontakt na forum lub Gadu : 45572666

Opublikowano

O mnie: Nazywam się Agnieszka i mieszkam w kujawsko-pomorskim.

Umiejętności:

dobra znajomość ts3 a dokładniej :

*Permissions

*Robienie, dodawanie i edytowanie kanałów oraz rang.

*Jak i pomoc techniczna dla użytkowników.

Staż na serwerach: No to będzie już z 3 lata, najczęściej na staowisku ROOT i QUERY

Czego oczekuje? Oczekuję rangi QUERY/ROOT, miłej i rzetelnej administracji, 30+ osób na serwerze.
Wiek (ewentualnie) : 18+

Kontakt: gg: 4889986, skype: enkeli.angel., e-mail:[email protected]

Opublikowano

Szukam ADMINOW !!

Stanowisko: Moderator , SA , SSA ,HA , Technik , Grafik , DJ ,

 

Czego oczekuje?: Robienia kanalow , rang , konkursow ,reklamowania, zapraszania znajomych

Kontakt: GG 41130408 lub PW

 

Dodatkowe informacje: Ilosc stnowisk jest nieograniczona , Pisac

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Stanowisko: Programista

 

Czego oczekuje?: konfiguracji

Kontakt: na forum oraz : 47555297

 

Dodatkowe informacje: potrzebuję pomocy z konfiguracją bota " JTS3ServerMOD "

Opublikowano

Czego oczekuję ?

~ Stanowisko HSA / Root ...

~ Ludzi na Ts przynajmniej 25/34 (Aktywnego ts3) ...

~ 250 slotów + możliwość zwiększenia ....

 

 

Co mogę zaoferować ?

- Ogarnięcie ikonek + dodawanie grup !

- Muzyka klubowa !

- sporą Aktywność ( od 13 do 22/23 Poniedziałek - Piątek )

- zajmuję się też grafiką !

 

 

 

Moje Doświadczenie ?

~ nie będę się w tej kwestii rozpisywał dużo tego było O_o

jednak że największa ranga jaką miałem to " Query "

 

~ Miałem również kilka swoich własnych serwerów

głosowych Team Speak 3 !

 

 

Po resztę informacji typu wiek, imię, itp proszę o kontakt na forum lub Gadu : 45572666

Opublikowano

Szukam ADMINOW !!



Stanowisko: Moderator , SA , SSA ,HA , Technik , Grafik , DJ ,



Czego oczekuje?: Robienia kanalow , rang , konkursow ,reklamowania, zapraszania znajomych



Kontakt: GG 41130408 lub PW



Dodatkowe informacje: Ilosc stnowisk jest nieograniczona , Pisac


1390144171-U592769.png


Opublikowano

Stanowisko: Główny boss

Czego oczekuje?: Zrobienie Całego TS3, od rang po permission, osoby obrotnej, ustabilizowanej emocjonalnie, która podejmie się opieką nad ts3. Z własną inwencja czyli nie bedzie pytać sie o najdrobniejszą pierdołe, bo tak to sam sie wole uczyć i robić.

Kontakt: pm forum

 

Dodatkowe informacje: Zrobię Instalację ts3, brak dostepu roota do maszyny, serwer vps pod ts3 np. w hosteam. Na serwerze bywa 20/50 osób. Może ktos poprowadzić publika, dla nas tylko kilkanascie kanałów. Osoba ma sie na tym znać od a do z. Wszelkie sprawy możemy sie dogadać, musisz posiadać jedynie doświadczenie, chęci, troche mózgu. Licencja non profit od ponad 2 lat

Ma to być zrobione jak na najlepszych ts3 i tak samo prowadzone, osoba jesli bedzie chciała prowadzic serwer publiczny musi sama zadbać o swoją administracje i za nich bedzie odpowiadać. Nie wykluczam bonusu w postaci materialnej.

Nie aktualne :)

Jestem wesoły Tomek

Opublikowano

Czego oczekuję ?

~ Stanowisko HSA / Root ...

~ Ludzi na Ts przynajmniej 10/18 (Aktywnego ts3) ...

~ 250 slotów + możliwość zwiększenia ....

 

 

Co mogę zaoferować ?

- Ogarnięcie ikonek + dodawanie grup !

- Muzyka klubowa !

- sporą Aktywność ( od 13 do 22/23 Poniedziałek - Piątek )

- zajmuję się też grafiką !

 

 

 

Moje Doświadczenie ?

~ nie będę się w tej kwestii rozpisywał dużo tego było O_o

jednak że największa ranga jaką miałem to " Query "

 

~ Miałem również kilka swoich własnych serwerów

głosowych Team Speak 3 !

 

 

Po resztę informacji typu wiek, imię, itp proszę o kontakt na forum lub Gadu : 45572666

Opublikowano

O mnie: Witam, mam na imie Patrick mimo to, ze mam 15 lat potrafie konkretnie i na temat pisac moje wypowiedzi. Jestem kreatywny do bolu ;) oraz potrafie sobie poradzic w trudnej sytuacji.

Umiejętności: Tworzenie rang, permisji ikonek.

Staż na serwerach: Taki sredni, na paru 512 slotowych, 200 itp.

Czego oczekuje? : Po pomocy / zrobieniu range administracyjna lub cos podobne.

Wiek (ewentualnie) : 15

 

Kontakt: gg: 38342480, pw na forum.

KONIEC

 

~ REBEKKA

Opublikowano
O mnie: Hej, jestem Szatan i mogę pomóc Tobie/Wam w zrobienu/postawieniu TeamSpeak'a, oraz wgraniu na niego np. bota.


Umiejętności: Stawianie TS3 na maszynie, ogarnięcie wszystkich rang/permisi/kanałów(dostosuję się do Twej/Waszej prośby). Wgrywanie/konfigurowanie specjalnego Bota, który pomaga w administratowaniu na TeamSpeak'u oraz umila rozmowy(dodaję te opcje bota, które sam wybierzesz/wybierzecie). Obecnie posiadam TeamSpeak3, którego ip mogę podać na PW, dziennie przesiaduje na nim tyle użytkowników, że jest on zapełniony(512/512). Robiąc Tobie/Wam TS, dostosowuję się do przedstawionych wymagań.


Staż na serwerach: Ogólnie z TeamSpeak'iem mam do czynienia już 2,5 roku.


Czego oczekuje? : Maszyny dostosowanej do potrzeb TS'a, dosyć "ogarniętej" administracji + drobnej opłaty(zależy od zamówienia).


Wiek (ewentualnie) : 16.


Kontakt: GG: 19220506, oraz Prywatna Wiadomość na forum.

Opublikowano

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Szukam osoby na stanowisko:

  • Promotor
  • Moderator ( NewAdmin )

 

Czego oczekuje?:

  • Wiek +16
  • Reklam
  • Rzetelności

 

Kontakt:

  • ts :xxx
  • gg : 35725040

Dodatkowe informacje:

  • brak

--------------------------------------------------------------------------------------

28438060060508598091.png



Distributed Denial of Service

Opublikowano

1369838483-U683421.png



Szukam





Stanowisko:


DJ lub DJ Bot



Czego oczekuje?:


Umiejętności zabawiania słuchaczy oraz 3 godziny grania w tygodniu



Kontakt:


Forum / Ts / GG W moim Profilu



Dodatkowe informacje:


DJ otrzymuje rangę oraz kilka dodatkowych rzeczy, których normalny użytkownik nie posiada


Opublikowano

Szukam:

Kogos kto jest w stanie zarejestorwac mi licencje na 512 slotow - po zmianie rejestracji mam z tym problem poniewaz nie posiadam strony i @.

 

Oferuje:

Do uzgodnienia.

 

Kontakt:

gg: 3325035

Opublikowano

1369838483-U683421.png


+SZUKAM SPONSORA+



Stanowisko:

SPONSOR


Czego oczekuje?:

VPS LUB SERWERA TEAMSPEAK3 512slotow


Kontakt:

PW tutaj na forum

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...