Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Danganronpa: Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei - The Animation


KlauS.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od jakiegoś czasu można już znaleźć na internecie 3 odcinek z napisami w języku polskim i 4 w języku angielskim.

Oglądał ktoś? Jak wrażenia? Ja jestem właśnie po ep3 i nawet nie jest tak źle jak myślałem, że będzie.

A sąd nawet dość fajny. No i w sumie nie spodziewałem się takiego przebiegu zabójstwa.

Samo anime jako taka odskocznia od jakichś bardziej sensownych tytułów bo Danganronpa takim nie jest sprawdza się idealnie. :P

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Wiesz co jest najśmieszniejsze, 120h gry na której powstało anime to czasem nie jest nawet 1 cały ep:) chyba cała gra ma 32 part'y po 60min jak dobrze pamiętam, jak komuś się nudzi może sobie je pooglądać bo to jest praktycznie to samo. Jak dla mnie zepsuli to anime całkiem, szczególnie tą końcówką przy wiadomo czym :(

Opublikowano

Po obejrzanym rawie, z czwartego epa najbardziej w padł w oko ten nowy opening.

4uf8.png

"ah sore, sore, sore" "ah doushita"

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Wydaje mi się ciekawe po przeczytaniu opisu tego anime.

Zaraz pójdę oglądać xD.

25gs07c.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Oto i koniec :) Szczerze przyznam, miło spędziłem czas nad tym anime. Szkoda, że nie pokazali świata w końcówce. A, no i..ktoś się orientuje czy ma być drugi sezon? bo coś ten monobear pierdolił :P 7/10

 

@down

no wiadomo, że o 13. Przecież eng suby są, czyli przetłumaczone:)

@down2

też tak podejrzewałem, z tymi nazwami co podałeś wystarczy wstukać na yt i tak jakby obejrzeć wcześniej :D

Opublikowano

Oto i koniec :) Szczerze przyznam, miło spędziłem czas nad tym anime. Szkoda, że nie pokazali świata w końcówce. A, no i..ktoś się orientuje czy ma być drugi sezon? bo coś ten monobear pierdolił :P 7/10

To nie jest jeszcze koniec.

 

E: No chyba, że mówisz o odcinku 13, bo ja na razie widzę tylko 12 przetłumaczonych.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Hmm, skonczylo sie nijak i w sumie ciekawe czy wyjdzie ova tak jak w przypadku mirai nikki tlumaczaca koniec. Jesli ktos przeczytal w mandze co sie dzieje dalej np. czy to byl blef z tym:

 

zniszczeniem swiata

 

 

lub ogolnie co sie dzieje? Moga byc spoilery, bo ciekawy jestem ;d

Moje AMV:

 

Arpeggio Of Blue Steel:

https://www.youtube.com/watch?v=tMZDfT2ds4I

5 Centimeres per second:

http://www.youtube.com/watch?v=4UFHW47oIwc

Gun Gale Online// Sword Art Online 2:

https://www.youtube.com/watch?v=fP2gEn28_cY

Postaw +, właśnie plusy motywuja mnie do dalszego działania

Opublikowano

Hmm, skonczylo sie nijak i w sumie ciekawe czy wyjdzie ova tak jak w przypadku mirai nikki tlumaczaca koniec. Jesli ktos przeczytal w mandze co sie dzieje dalej np. czy to byl blef z tym:

 

zniszczeniem swiata

 

 

lub ogolnie co sie dzieje? Moga byc spoilery, bo ciekawy jestem ;d

Ale, ze anime powstaje na podstawie gry, to ty wiedz.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Ymm świetne anime :).

Jedno z 3 - 4 dobrych tytułów tego sezonu (jak dla mnie ).

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png


Komp:


Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

Opublikowano

A mi się niezbyt podobało. Nie było może złe ale rewelacyjne też nie.

Chyba najgorsza była ta rutyna czyli:

 

Zabójstwo > Proces > Kara > Zabójstwo > Proces > Kara >> Zabójstwo > ...

 

Przez to o samych postaciach nie dowiedzieliśmy się jakoś strasznie dużo.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

A mi się niezbyt podobało. Nie było może złe ale rewelacyjne też nie.

Chyba najgorsza była ta rutyna czyli:

 

Zabójstwo > Proces > Kara > Zabójstwo > Proces > Kara >> Zabójstwo > ...

 

Przez to o samych postaciach nie dowiedzieliśmy się jakoś strasznie dużo.

Takiego setupu nie dało się inaczej rozwiązać.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...