Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2] [DEDYK] HYPERCRAFT [EKONOMIA] [IGRZYSKA ŚMIERCI] [Capture The Flag] [TeamDeathMatch] [NPC] [FRAKCJE] [GUILD WARS] [200 SLOTOW]


Roger07

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skipper wybacz za długi czas oczekiwania na odpowiedź - niestety od jakiegoś czasu borykamy się z DDoSami. Które zamierzamy wygrać jedną bronią. Serwer stoi - i sami się nie poddamy. Nie podam szczegółów odnośnie opłacenia serwera - tj na jak długo bo szykujemy potężniejszą broń niż te cholerne ddosy - i stawiamy wszystko na jedną kartę. Jeśli się nie uda - opłacę serwer z własnej kieszeni. na jeszcze kolejny miesiąc. Jedynie - nie jest to krótkoterminowy projekt. Naszym zamiarem jest udostępnianie graczom rozgrywki jak najdłużej będziemy w stanie.



Refresh.

TD36Yi3.jpg

Opublikowano

Refresh - niebawem przenosimy się na 1.6! :) Jednak nei chcąc niestabilnej rozgrywki oczekujemy na najlepsze wersje bukkita - tak aby zagwarantować graczom jak najlepszej jakości rozgrywkę.

TD36Yi3.jpg

Opublikowano

Polecam, ładny serwerek z miłą atmosferą i administracją, która zawsze jest pomocna i chętna do pracy.

 

Zapraszam i polecam SigmaPLK

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...