Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2] [DEDYK]HARDCORE BY HYPERCRAFT.PL [FRAKCJE] [GUILD WARS] [100 SLOTOW]


Roger07

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hardcore.png




jprg.jpg



dodatkowe.png



Pewnie zastanawia was - dlaczego mielibyście wybrać nasz serwer?


Pytanie dla czego nie? Jesteśmy otwarci na graczy, wysłuchamy każdego a Administracja nie traktuje innych jak niższą klasę a jak swojego.


Jeśli chcesz się poczuć jak u siebie, to świetnie trafiłeś.


Łatwo dostać się do naszego grona a nawet awansować na kogoś więcej niż tylko gracza!



Ponadto jesteśmy otwarci na innowacje - więc jeśli jakiś gracz ma jakiś pomysł to chętnie go Administracja przedyskutuje!


Jesteśmy nastawieni na profesjonalizm i rozbudowę naszego projektu a nie "fri itanz na spawnie"


Wszyscy dokładamy wszelkich starań aby - Tobie jako graczowi grało się jak najlepiej. Wciąż inwestujemy w lepszy sprzęt aby były jak najmniejsze laggi.



Każdy z administracji nabrał sporo doświadczenia kierowaniem dość sporym serwerem na którym gra po 200-300 osób.



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Twiaz7lBAeQ


TD36Yi3.jpg

Opublikowano

Po lekkim falstarcie wracamy! 1.6.2. Wszystko działa. Laggi wyeliminowane!

Każdy kto się zaloguje na serwer i poda na PW do admina magiczne hasło (HARDCORE) - otrzyma VIPa testowego na 2 tygodnie! Ponadto przez pierwszy tydzień gildie zakłada się KOMPLETNIE ZA DARMO! - później koszt będzie wynosił 10 tysięcy $ serwerowych.

Cena unbana (reset żyć do 6) to kwota 1,22 - W trakcie promocji!!

TD36Yi3.jpg

Opublikowano

Po lekkim falstarcie wracamy! 1.6.2. Wszystko działa. Laggi wyeliminowane!

Każdy kto się zaloguje na serwer i poda na PW do admina magiczne hasło (HARDCORE) - otrzyma VIPa testowego na 2 tygodnie! Ponadto przez pierwszy tydzień gildie zakłada się KOMPLETNIE ZA DARMO! - później koszt będzie wynosił 10 tysięcy $ serwerowych.

Cena unbana (reset żyć do 6) to kwota 1,22 - W trakcie promocji!!

TD36Yi3.jpg

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...