Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2] [DEDYK] HYPERCRAFT [EKONOMIA] [IGRZYSKA ŚMIERCI] [Capture The Flag] [TeamDeathMatch] [NPC] [FRAKCJE] [GUILD WARS] [200 SLOTOW]


Roger07

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo2.png

info.png

Adres IP: hypercraft.pl
Typ Serwera: Survival & FreeBuild
Potwory: Tak
Zwierzeta: Tak
PvP: Tak
Premium: Nie
Sloty: 200
Biala Lista: Nie
Nether: Tak
Status: 24/7!!!

pluginy.png

ctf.png

tdm.png

mob.png

MobArena - nasz serwer to idealne miejsce dla miłośników naparzania się z mobami! Znajdziecie u nas MobArene, na której razem z przyjaciółmi możecie pokonywać fale Zombiaków, Szkieletów czy innych paskudztw! Wybierz swoją rasę i zabijaj moby z daleka bądź łam ich kości rękoma!

pasek.png

Fractions - to idealny plugin dla kumpli ze szkolnej ławy! Marzysz o tym żeby razem ze znajomymi stworzyć jakąś "spółkę"/gildię? To właśnie plugin dla Ciebie! Załóżcie gildie, stwórzcie swoją twierdzę i brońcie się z całych sił. Bądź też atakujcie, zdobywajcie i przejmujcie nowe tereny!

plot.png

Plotme - Jesteś kwadratowym architektem? Świetnie! Chcesz bezpiecznie budować ale masz dość czekania na admina, który da Ci działkę? Świetnie! U nas za pomocą jednej komendy dostaniesz działkę na której możesz się wykazać swoimi umiejętnościami!

kop.png

sv.png

pvp.png

sklepy.png

team.png

Robakus07 (autor tematu)

Roman

Kiermasz

wikimani4

Koza

vip.png

Jak na każdym serwerze Minecraft - i u nas istnieją konta ze specjalnymi przywilejami - konta VIP.

Każda kolejna ranga dostaje coraz więcej przywilejów. Ponadto otrzymuje od nas określoną ilość gotówki - na przykład na zakup płatnej działki.

VIP również otrzymuje dostęp do specjalnej wyspy dla właśnie tych graczy - na której znajdzie masę pomocy - np. expiarki, świniarki czy skrzynie z nieco lepszym podstawowym eq.

Tak np. konto VIP otrzymuje dostęp do komendy /fly i możliwość założenia Gildii.

A konto Super VIP dostęp do komendy /gm

A konto Super Master VIP dostęp do komendy /gm na mapie survival.

782px-Teamspeak-Logo.svg_1-600x250.png

Na naszym serwerze istnieje serwer TeamSpeak - każdy z graczy może ubiegać się o kanał dla swojej gildii bądź prywatny!

IP: hypercraft.pl


dodatkowe.png

Pewnie zastanawia was - dlaczego mielibyście wybrać nasz serwer?

Pytanie dla czego nie? Jesteśmy otwarci na graczy, wysłuchamy każdego a Administracja nie traktuje innych jak niższą klasę a jak swojego.

Jeśli chcesz się poczuć jak u siebie, to świetnie trafiłeś.

Łatwo dostać się do naszego grona a nawet awansować na kogoś więcej niż tylko gracza!

Ponadto jesteśmy otwarci na innowacje - więc jeśli jakiś gracz ma jakiś pomysł to chętnie go Administracja przedyskutuje!

Jesteśmy nastawieni na profesjonalizm i rozbudowę naszego projektu a nie "fri itanz na spawnie"

Wszyscy dokładamy wszelkich starań aby - Tobie jako graczowi grało się jak najlepiej. Wciąż inwestujemy w lepszy sprzęt aby były jak najmniejsze laggi.

Każdy z administracji nabrał sporo doświadczenia kierowaniem dość sporym serwerem na którym gra po 200-300 osób.

PROSZĘ ADMINISTRATORA O USUNIĘCIE MOJEGO POPRZEDNIEGO WĄTKU

TD36Yi3.jpg

Opublikowano

Refresh

 

 

 

 

(wiem że nie ma 24h ale później mnie nie będzie. I Tylko wyrównuje 24 godziny na tą 19 godzinę)

TD36Yi3.jpg

Opublikowano

Owszem. Już wspominałem - na survivalu ma - tylko do budowania gildii ewentualnie. Do niczego innego. Ponadto nie może Cię uderzyć w tym trybie.

TD36Yi3.jpg

Opublikowano

Refresh

 

 

@down

 

Jakotakich lagów nie ma, możliwe że masz ping - serwer stoi na serwerze we Francji.

TD36Yi3.jpg

Opublikowano

Prezka serwera fajna ale prze okrutne lagi!

''Gdy pisk opon słychać z dala, to ktoś bokiem zapier***a''




Cześć, jestem znany pod pseudo Proceente(Procent).


Macie problem z grafiką bądź z Pluginem/Luncherem do gry minecraft? Pisz do mnie na PW.

Opublikowano

Refresh. Pracujemy cały czas nad optymalizacją - już idziemy w dobrą stronę. Są one duuużo mniejsze niż w zeszłym tygodniu. :) Zaufało nam już tylu graczy! :) Bijemy rekordy:

 

14943750421545131544.png

TD36Yi3.jpg

Opublikowano

]Serwer wygląda na świetny według prezentacji ale niestety mam na nim duże lagi...

I takie pytanko: na ile serwer jest opłacony ? Bo chce na nim jak nadłużej grać[i nie chce mi sie później na nowo zbierać itemów na gildie]

xxx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...