Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Linki w stausie. Jak to jest?


KDKJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przecież to już nie raz było wałkowane...

 

Ps po za tym jak dalej się tak będziecie zachowywać w tym temacie to za pewne większość z Was wyrobi po banie, lub ostrzeżeniu, a cała sprawa zostanie zamknięta. Trochę ogłady panowie i panie. Jak zaczynacie najeżdżać tak od razu na całą zgraje GM'ów to później się dziwcie, że nic z takich spraw nie wynika. Dajcie się im wypowiedzieć, a nie robicie od razu samosąd. Po za tym to administracja jest od podejmowania decyzji a nie Wy.

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

I tak nie będą się stosować.

Dude, oni usuwają linki NIE WYCHODZĄCE POZA MPC w statusach.

Jeśli dobrze przeczytałem to temat dotyczy wstawiania linków przez gm do streamów, a nie do kasowania linków. Najwyraźniej był jakiś powód skasowania statusu, jeśli byłby zgodny z regulaminem to by został nie ruszony :)

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Jeśli dobrze przeczytałem to temat dotyczy wstawiania linków przez gm do streamów, a nie do kasowania linków. Najwyraźniej był jakiś powód skasowania statusu, jeśli byłby zgodny z regulaminem to by został nie ruszony :)

Tak, definitywnie link do MPC jest niezgodny z regulaminem.

GM'i mogą wstawiać Twitche, a zwykli userzy nie mogą linków do tematów na mpc?

Pojebało?

shoob.png

Opublikowano

Mi to tam w ogóle nie przeszkadza, równie dobrze moglibyście wyj wyrzucić ten punkt z regulaminu, bo nie widzę nic strasznego w dawaniu linków w statusie ;>

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Taa i od razu milion pińcet innych stron.

Momencik, mówimy tu o danej sprawie czy o ogóle? WYdaje mi się, ze o konkretnym serwisie, jakim jest twitch, także argument z przysłowiowej dupy.

Widzę że odkrywacie mpc na nowo...

Oni są nowi, odpuść im.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

W temacie tym występuje szeroko nam znane "POLACTWO"

 

x: no kur2 patrz, koles sobie streamuje, bo ma mozliwosci, a ja nie mam chodz go zwyzywamy, a do tego wstawia to w statusie !!!!!!!1111111

y: ok

 

nikomu to nie przeszkadza, że wstawiają sobie linki z twitchem, ale zawsze sie ktos dopieroli xD

GM to GM, zawsze miał większe możliwości, ale kurwa... dlaczego się przyjebujecie o taką błahostkę jaką jest wstawianie linków w status xD

zamiast dalej płakać nad "KOLEŻEŃSTWO" "ZNUW BAN ZA GUWNO RZAL" "ALE TEN GM GŁUPI, DOSTALEM BANA ZA NIC" to znaleźliscie sobie nową rzecz do płaczu, a zupełnie niepotrzebną

 

polecam zamknąć ten "gównotemat"

 

1369562449-U457483.jpg

Opublikowano

Momencik, mówimy tu o danej sprawie czy o ogóle? WYdaje mi się, ze o konkretnym serwisie, jakim jest twitch, także argument z przysłowiowej dupy.Oni są nowi, odpuść im.

 

Mówimy o wrzucaniu linków, których wrzucać nie można.

Fakt, jestem nowy =/

76561198001815076.png
Opublikowano

Mówimy o wrzucaniu linków, których wrzucać nie można.

Fakt, jestem nowy =/

Ale główny temat tego topicu to linki do twitcha. Wystarczy poszerzyć gamę dozwolonych linków i już.

 

 

P.S. 2008 i nie wiesz jak działa to forum? Serio? To ja mam rok młodsze konto i to wiem. Ehh.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Ale główny temat tego topicu to linki do twitcha. Wystarczy poszerzyć gamę dozwolonych linków i już.

 

 

P.S. 2008 i nie wiesz jak działa to forum? Serio? To ja mam rok młodsze konto i to wiem. Ehh.

 

Twitch tutaj to akurat przykład.

Sorry, nie wiem jak forum działa bo jestem za tym, że jak jest jakiś regulamin to go wszyscy powinni przestrzegać bez wyjątków. Na jakim ja świecie żyje =/

76561198001815076.png
Opublikowano

Twitch tutaj to akurat przykład.

Sorry, nie wiem jak forum działa bo jestem za tym, że jak jest jakiś regulamin to go wszyscy powinni przestrzegać bez wyjątków. Na jakim ja świecie żyje =/

Z tym "jak działa forum", to chodziło mi bardziej o to, że czerwoni i zieloni zawsze mieli trochę więcej przywilejów niż szare membersy. A czy to źle, czy dobrze, to już nie mnie oceniać.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano

Dziwne, że jak ja dodam link, to po 20 sekundach już go nie ma... Ktoś mi usuwa -_-

Skoro coś zostało ustalone, to może wszyscy powinni się do tego stosować ?

9368_gold.png

Opublikowano

Ta, mi też usuwali status jak wstawiałem z Curve Fever..

1380739777-U870849.png

1375732994-U592769.png1375735056-U683421.png1378238828-U336505.png

Opublikowano

Fiat 126p z przebiegiem 10 km O,O !! Tylko kto ma 181.000 pln by go kupić...http://allegro.pl/fiat-126p-1979r-fabrycznie-nowy-101km-maluch-i3267412169.html#tabsAnchor Nie kasuj tego linka ;-)

Status D&G wstawiony godzinę temu, dalej jest, reportowałem go.

Powinien być już dawno wywalony...

Rozumiem, zrobił dużo dla forum, no ale kurwa, prawo jest dla wszystkich.

I O TO NAM SIĘ KURWA ROZCHODZI

RÓWNOŚĆ PRAWA

;_;

 

 

@UP

Jak oni wstawią Curve Fever to nie usuną, nie martw się... -,-

shoob.png

Opublikowano

Nie rozumiem jaki problem w ogóle widzicie w linkach w statusach. W poście możemy "ukryć" link przez bbcode, lecz w statusie tego nie zrobimy, więc po co ten zakaz?

Opublikowano

A nie lepiej całkowicie wywalić ten punkt z zakazem linków? Komu przeszkadzają jakiekolwiek linki w tych statusach, jeśli nie są refflinkami ani linkami do for? A co do karania za to - kiepski pomysł, GM'y dużo robią na forum, więc nie ma potrzeby wlepiać im bany za statusy (z resztą ile osób dostało bana na 24h za statusy z linkami? :mellow: ).

Opublikowano

Regulamin nie jest po to, żeby go łamać. Więc albo powinien być przestrzegany, albo usunąć po prostu ten punkt i niech każdy wrzuca linki.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Weteran
Opublikowano

GM powinien być oceniany jak normalny user

Rozbawiają mnie posty w stylu GM'owie dużo robią dla forum to niech oni mają takie przywileje

Tylko jakoś ich pomocy nie widzę w dział, a co do raportów to jest parę GM co naprawdę pracują, a reszta się opiernicza.

Niby ranga GlobalModerator do czegoś zobowiązuje np. do przestrzegania regulaminu, dawanie przykładu moderatorom i userom, pomoc użytkownikom, ale też wykonywanie raportów. Tylko większość GM po otrzymaniu rangi myśli jestem blisko rangi Admina mogę robić co chcę, nie podlegam żadnym regulaminom i mogę się opierniczać non-stop niż pomagać userom.

Miołszi dobrze ujęła "albo wszyscy albo nikt (...)"

Jestem na TAK

graphic.png

Nie otwierać pod żadnym pozorem :D

 

 

1358284006-U713459.png

1356566001-U334301.png

by

 

 

Opublikowano

nie żeby coś... ale was już pokurwiło całkowicie...

Serio liczycie na to ze wreszcie na tym forum każdy będzie równy? No to macie zdrowo najebane w głowach.
Tutaj nic nie było i nie będzie normalne dopóki ktoś nie ogarnie ze w stadzie otaczających go dzieci gówno (nie chodzi tylko o wiek) zrobi, a nie utrzyma normalnie funkcjonujące forum.
Na forum od zawsze byli równi i równiejsi, i to sie nie zmieni, tutaj nikt nie patrzy na drogiego użytkownika, tylko jak tutaj usadowić swoja szanowna dupę na cieplej posadzce...


Przykladem moze byc osoba która napisała tego posta, ile już miałem permów, banów, ile razy miałem nie wracać na jakiekolwiek stanowisko itp. itd.

​Ale mimo wszystko, regulamin to regulamin i jest dla każdego.
Sami często powtarzacie ze ludzie lecą na kolor, dziwicie się?
Kolor może więcej.

Tyle z mojej strony, wyjebane w to czy dostane bana za obrazę, ja z nałogiem już wygrałem.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

A ja tam raportuje każdego bez względu na rangę, userzy nie znają praw adminów ani globali więc nie wiadomo co mogą a co nie. Jak dla mnie to powinny być linki z yt dozwolone a nie twitch, na yt niema treści które łamią regulamin w przeciwieństwie do twitcha gdzie taki global wchodzi przez link (np. takiego VANISZA xD ) i pokazuje wszystkim oglądającym męskie genitalia co podchodzi pod pornografię i łamie regulamin nie pisząc o tym że za to jest 7 dni jak nie perm.

 

Podsumowując: zakaz wstawiania linków do twichta i zezwolenie na linki z yt, taka zasada dotycząca wszystkich bez wyjątków :P

Opublikowano

Umieść link do twitcha i puść pornola - nic się nie stało.
Napisz #cx w statusach - perm

I'm tired of your shit, MPC

shoob.png

Opublikowano

Nadal szukanie dziury w całym?

Nie próbuj się tłumaczyć i usprawiedliwiać , nie mam tu za dużo do powiedzenia , ale to prawda , przesada.

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...