Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra 5!] [DRUZYNY! NIEBIESKA I CZERWONA!] [JUŻ TERAZ ONLINE!]


XawierStudio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: ciamajda1092


Wiek: 13


Dlaczego ty?: Dlatego, że jestem ogarnięty, nie używam cheatów, nie griefuje, i jestem przyjazny ;D


GRIEF [NIE]: NIE!


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5

Opublikowano

Nick:Revision342

Wiek:15

Dlaczego ty?:Iż aż jestem ogar,nie griefuje i poprostu jestem spoczko :DD

GRIEF [NIE]:Jasne ze nie :)

Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?:5

Opublikowano

Nick: ForeverLife17


Wiek: 14


Dlaczego ty?: Ponieważ chciałbym zagrać na takim serwerze ponieważ każdy serwer padał po tygodniu i myslę ze ten serwer będzie lepszy.


GRIEF [NIE]: Nie


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5

Opublikowano

Nick: MrNicePig


Wiek: 14


Dlaczego ty?: Bardzo lubie serwery typu takiego. Lubie bardzo minecraft mam 14 lat i gram w minecrafta od 1 wersji. Chciałbym pograć na tym serwerze.


GRIEF [NIE]: NIe


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5

Moje Poradniki


 


Jak zwiększyć FPS ?


 


Jak Dodać Mody do MineCraft ?


 


Następny TuT niedługo =]


 


Zapraszam do zobaczenia moich Poradników ! =]

Opublikowano

Nick: IslandIcedZ


Wiek: 13


Dlaczego ty?: Bo zawsze chciałem zagrać na serie typu Blue vs Red ale jak sie na jakiejs zapisywałem to były kijowe, ten wyglada na fajny.


GRIEF [NIE]: NIE


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5

Opublikowano

Nick: Kull3K


Wiek:17


Dlaczego ty?: Od zawsze chciałem spróbować zagrać na takim serwerze.


GRIEF [NIE]: Nie.


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5.

Opublikowano

Nick: Sonny

Wiek: 17

Dlaczego ty?:Ponieważ jestem ogarnięty oraz lubię pograć na takich serwerach :).

GRIEF [NIE]: NIE

Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Nick: KamixPL

Wiek:15lat.

Dlaczego ty?: poniewaz jestem ogarniety i lubie takie serwery

GRIEF [NIE]: Nie grifuje

Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?:5

Opublikowano

Nick: Manna
Wiek:19lat.
Dlaczego ty?: poniewaz jestem ogarniety i lubie takie serwery
GRIEF [NIE]: Nie grifuje
Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?:5

63664285037120556547.jpg

Opublikowano

Nick: DamiX55


Wiek: 15


Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty i lubię grac na tego typu serveraach


GRIEF [NIE]: nie


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5

 

Jest TS3 ?

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...