Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra 5!] [DRUZYNY! NIEBIESKA I CZERWONA!] [JUŻ TERAZ ONLINE!]


XawierStudio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:MiniRezi


Wiek:16


Dlaczego ty?:Jestem mily pomagam umiem grac w mc i chce zagrac na masakrze


GRIEF [NIE]: oczywiscie ze nie


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy? 5 liczac z tym to 6 xD

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:McFace


Wiek: 15


Dlaczego ty?: Lubie KM i MC. Lubie grać na multi bo single jest nudny... Mam nadzieje że się dostane :P


GRIEF [NIE]: Nie


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5

Opublikowano

Nick: Smokyy00


Wiek: 16


Dlaczego ty?: Lubie Kwadratowa masakre , szukałem ogarniętego serwera tego typu a wydaje mi się że ten taki jest - zawsze chciałem na serwerze tego typu zagrać a teraz mogę :)

 

GRIEF [NIE]: Oczywiście nie


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5

Opublikowano

Nick: Patrykx77


Wiek: 14


Dlaczego ty?: Lubię serwery tego typu , jestem miły , koleżeński i umiem współpracować .


GRIEF [NIE]: NIE!


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: Piąty :)

Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Opublikowano

Nick: Centurion1555


Wiek: 14


Dlaczego ty?: Lubię serwery takie serwery, umiem grać, umiem pisać, dodaj a sam się przekonasz : D


GRIEF [NIE]: NIE!


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: Piąteczka :)

MPC Love<3

Opublikowano

Nick:JBKrafo


Wiek:13

 

Dlaczego ty?:Gram w Minecraft od Alphy, jestem towarzyski, znam polski ;P

 

GRIEF [NIE]: NIE!

 

Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5 :D

Opublikowano

Możesz zwiększyć sloty ^^? 10/10

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Nick: Krasni17

Wiek: 14

Dlaczego ty?: Lubię grać na serverach tego tupu, często oglądam odcinki z Kwadratowej Masakry i zawsze chciałem grać na takich serverach.

To nie jest całe podanie ale dodam Cię/ dodany!

Opublikowano

Nick: MrMMG90


Wiek: 12


Dlaczego ty?: Bo lubię budować i grać w grupie


GRIEF [NIE]: NIE


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5 -,- , oglądałem całego lajwa :D

Opublikowano

Nick: Niebieskiii


Wiek:16


Dlaczego ty?: Ogarnięty, miły, pomocny, chętny do współpracy


GRIEF [NIE]: NIE


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5

Opublikowano

Nick: Snager


Wiek: 16


Dlaczego ty?: Ponieważ jestem ogarnięty i uczciwy nie grifuje


GRIEF [NIE]: NIE :)


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5

Opublikowano

Nick:Major_Rabarbar

Wiek:13

Dlaczego ty?: Bo jestem ogarniety i lubie placki

GRIEF [NIE]: Nie

Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5



a sory juz nie ma administracji



*rekrutacji

Opublikowano

Nie polecam.

Wszystko cacy itp ale po zdobyciu dobrych itemków w pewnym momencie mi wszystko znikło...( nie tylko mi )

Nie ogarnięci admini... włączył pvp po czym zamiast bić się z przeciwnym team'em to wszyscy w jednym

teamie sie nawalali... A to że itemki znikły admin ma gdzieś...

Opublikowano

Nick: Kieszo


Wiek: 14


Dlaczego ty?: mily, pomocny, lubie z kims mieszkac :DD, lubie walczyc!


GRIEF [NIE]: nie ale na wojnie/zeby uprzykrzyc druzynie zycie to tak :D


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: pjonty :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...