Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra 5!] [DRUZYNY! NIEBIESKA I CZERWONA!] [JUŻ TERAZ ONLINE!]


XawierStudio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przykro, że się wbić nie da :(:D

Przepraszamy za ten problem, w najbliższym czasie zwiększymy sloty.

 

 

Community Manager [Vinect] 2012 ~ 2013

Katowice 41-300

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: LookAtMyDoog


Wiek: 14


Dlaczego ty?: Lubię grac zespołowo.


GRIEF [NIE]: NIE!


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5 :)

Opublikowano

Nick:Szokko


Wiek:16


Dlaczego ty?:Ponieważ lubię walki pomiędzy gildiami i lubię takie serwery gdzie nikt nie wyzywa itp


GRIEF [NIE]: Napewno NIE


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: Oczywiście piąty ;)

eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

Nick:GieroPL


Wiek:14


Dlaczego ty?:bo lubię takie typy serwerow ;)


GRIEF [NIE]: NIEEEE NIEEEEEE KUR WA NIEEEE :D


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: Tutaj 5 ;d

Opublikowano

Nick: Asik


Wiek: 17+


Dlaczego ty?: Bo lubię ciastka i w odróżnieniu do większości umiem się zachować


GRIEF [NIE]: Nigdy w życiu ;o


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: Chyba Wiosna ^^ 5 :)

Opublikowano

Nick: Shadowwer27


Wiek: 16


Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty , pomocny i w miarę kreatywny :3


GRIEF [NIE]: NIE !


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: V

Opublikowano

Nick: shyntetic007


Wiek: 14


Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty, lubię się dobrze bawić i się nie rzucam ;)


GRIEF [NIE]: Nope!


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5

Opublikowano

Nick: Lime06



Wiek: 16



Dlaczego ty?: Jestem kreatywny, gram na serwerze hardcore od



pierwszej edycji oraz prowadzę gildięęęęęęę MOMS, potrafię się



klepac :3



GRIEF [NIE]: Nopeeee :3



Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: ====> 5 <====

Opublikowano

Nick: Domi2533

Wiek: 13

Dlaczego ty?: Lubię takie serwery (i to bardzo :) )

GRIEF [NIE]: NIE

Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...