Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra 5!] [DRUZYNY! NIEBIESKA I CZERWONA!] [JUŻ TERAZ ONLINE!]


XawierStudio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:Countek


Wiek:14


Dlaczego ty?:Nudzi mi się w domu i mam chęć grania na serwerze tego typu :ninja:


GRIEF [NIE]: Nie


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5

469811415538581269916.jpeg

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: wilczansky


Wiek: 16


Dlaczego ty?: Bo lubie kwadratową


GRIEF [NIE]: Oczywiście że nie....


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: V


Opublikowano

Nick: PackFlamePL


Wiek: 13 lat.


Dlaczego ty?: Ponieważ lubię grać z innymi, umiem budować no i po prostu lubię KM.


GRIEF [NIE]: Nie ;)


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: Sezon 5.

mca.png

Opublikowano

Ja bym mógł pograć ale nie mam żyć bo ktoś mnie zabił! (Wtedy jak jeszcze nie było drużyn)

 

Proszę Administracje o zwrócenie choć 1 życia, które zostało mi odebrane.

Opublikowano

Nick: Florian


Wiek: 15


Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty posiadałem serwer kiedyś Dolina Nilu grało tam 30 znajomych ponad 3/4 miesiące


GRIEF [NIE]: NIE.


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5 oczywiście ;P

21278_23_03_12_11_09_58.png

Opublikowano

Nick: Evorias


Wiek: 14

 

Dlaczego ty?: Nie griefuje, nie cheatuje, umiem sie zorganizowac w zespole.


GRIEF [NIE]: Nie :)


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5

Opublikowano

Nick: Pushy

Wiek: 13 lat.

Dlaczego ty?: Jestem pozytywnie nastawiony do życia. Wprowadził bym parę rzeczy od siebie na serwer.

GRIEF [NIE]: Nie. ( kazdy móże to napisać, ale ja gardze grieffem :D )

Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5

skcg.png



by kml14


Opublikowano

Nick: Jelonek73

Wiek: 17 lat.
Dlaczego ty?: Ja* taki program na polsacie :< W sumię jestem miły, przyjazny, otwarty na nowe doświadczenia i znajomości i szukam wrażeń :D
GRIEF [NIE]: Grieferzy mogą possać
Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5

Never trust a computer you can't throw out a window.

Opublikowano

Nick: KaviTM

Wiek: 14


Dlaczego ty?: Ponieważ jestem uczciwym graczem i szukam od dawna dobrego serwera tego typu :D. Pozatym nie griefuje i umiem i lubie współpracować z innymi graczami :).

GRIEF [NIE]: Oczywiście że nie będe griefował.

Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5

Opublikowano

Nick:Vermi


Wiek:14


Dlaczego ty?:Sam nie wiem... może dlatego że ja lubię zabawę z innymi ludźmi i pracę zespołową a inni tylko czity i wnerwianie innych


GRIEF [NIE]: Nie będę griefował


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: piąty

Opublikowano

Piszę podanie za kolegę ponieważ nie ma on dostępu do własnego konta z przyczyn zapomnianego hasła , natomiast ten dział jest od kilkudziesięciu postów a nie nabije ich tak hop siup mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko:

Nick:Qremu

Wiek:15

Dlaczego ty?: Szukam nowych wrażeń plus nigdy nie grałęm na tego typu serwie i przyciągnał mnie tęz tu mój kolega ;)

GRIEF [NIE]: Nie Griefuje

Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: 5 :D

Never trust a computer you can't throw out a window.

Opublikowano

Nick:babiniu


Wiek:14


Dlaczego ty?:ponieważ jestem jedyny w swoim rodzaju oraz lubie naleśniki :P


GRIEF [NIE]: Nie będę griefował


Pytanie - Jaki sezon masakry teraz mamy?: piąty

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...