Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

T-Corners[Jail] - Powrót pierwszego w Polsce Jail - HolyServ.! [Dedyk 16gb ram.] [TS3][Najbardziej dopracowany Jail!][Gangi]


FairPlayG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

co z tym otwarciem ? miało być o 21:00

 

Kto ci tak powiedział że o 21:00?

 

Czyli otwarcie jutro bdz raczej :(

 

Tak, jutro.

Gadałem z kolegą i na razie u niego na maszynie będzie serwer a później jeśli kiwiszon wróci z włoch to będziemy brali nową maszynę.

Jutro start o 20:00 na 100%.

Opublikowano

Szukacie budowniczych lub administracji ??

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

up

nie spamuj

topic

fajny pomys

 

spam.

 

 

jeszcze 1h do Otwarcia czekam zniećierpliwośćią

 

30:D

 

/\

|

u mnie tutaj pisze 20;06 lol

tez czekam niecierpliwie

 

1. Spam.

2. Masz źle ustawioną godzinę, wyłącz czas letni w opcjach na mpc.

 

 

30 Minut do startu!

Zapraszam także na TS3: 91.234.217.205

Opublikowano

ok, na serwer dlugo czekalem i niestaty - okazal sie niewypalem

na samym starcie 50 osob kopalo drewno na terenie ok. 10x10x20 ,admin nie przewidzial tego i musial resetowac drewno co jakas... minute ?

oczywiscie znalazlo sie takze zjawisko faworyazcji - jakis random dostal 2k kasy ( na sektorze A za stacka drewna mamy 15 $)

sam spawn bardziej przypomina beznadziejny sredniowieczny zamek ,niz wiezienie

nie polecam

Opublikowano

Twoja opinia była by obiektywna gdyby nie fakt że sam grasz na konkurencyjnym serwerze...

Wykonuje strony na zlecenie, tematyka dowolna. Szablon moze byc dostarczony przez klienta. Strony da sie podpiac pod gry lub inne skrypty serwisow internetowych. Mozliwa jest integracja z gotowym forum. Wszelkie informacje na priw, lub gg 9332277


Opublikowano

1. Na poczatku zawsze tak jest jak kazdy zaczyna w A i jakos problemu. nie mielismy zeby resetowac.

2. Dostal 2k za reklamy, pisze na serwerze ze za reklamowanie nagroda

3. Dziekuje za opinie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...